2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

sende sağol senden de Allah razı olsun canım,ben çok iyi anlıyorum seni,bende 2 kez kayıp yaşadım bundan önce..
hep söylerim,Allah kimseyi böyle bişeyle sınamasın..bu acıyı düşmanım varsa ona bile yaşatmasın..
çok içten söylüyorum,zor bi durum çünkü..
inş doktorun dediği gibidir de,ilaca gerek yoktur gerçekten..ama için rahat etsin diye mutlaka ara başka doktor,elinden geleni yap arkadaşım..

Gunaydin guzel anneler

Canim sen ihmal etme bence...
Bak doktorunun vukuati bile olmus ....
Allah a sukret ki bilincli annesin....
Sen endokrine mutlaka gorun canim icin rahat etsin....
Aklinda soru isareti kalmaz en azindan ki tsh gebelikte oldukca onemli....
Ben her ay mecbur yaptiriyorum tsh testlerimi....
Riske atmaya degmez

kızlar bugün doktora gideceğim inşallah. en son 29 ekimde gitmiştim 7 haftalıktı tam şuanda da tam 11 haftalık çok heyacanlıyım ve çok korkuyorum.Allah rızası için dua edin

Günaydın güzel anneler, belki bugün kontrole gidebiliriz. Eşimin iş yeri fuar hazırlıkları için merinos tarafına giderse benî de Dr a götürecek. İnş gideriz:)))

kızlar bu tsh testini yaptırmamız mı gerekıyor ben gebelikten önce yaptırdım normaldi şuan hangi testleri yaptıracağız.

kızlar bugün doktora gideceğim inşallah. en son 29 ekimde gitmiştim 7 haftalıktı tam şuanda da tam 11 haftalık çok heyacanlıyım ve çok korkuyorum.Allah rızası için dua edin

aradan 1 ay geçmiş ama,heyecanlı olman çok doğal canım..
Allah yardımcın olsun,gönlünden geçtiği gibi bi kontrol olsun inş..

Günaydın kızlarrr. Hepimize bulantısız, ağrısız, sızısız, bol vitaminli, musmutlu bir gün diliyorumm.

Günaydın güzel anneler, belki bugün kontrole gidebiliriz. Eşimin iş yeri fuar hazırlıkları için merinos tarafına giderse benî de Dr a götürecek. İnş gideriz:)))

Hayirli haberlerle gelin ins.

bulantılı bır sabahtan herkese gunaydınlar kızlar....ayyy takıp edemıyorum cok hızlı ılerlıyor konular:)

selam kizlar herkese kocaman bir gunaydiiiiiin...bugun tam 12+0 olduk.sanki iki gündür bulantılarım azaldi gibi yaa insaallaaah..gerl gelmesin ne oluuur diye dua ediyorum.ayrica bide bisey sorcam su 4 boyutlu ve detayli ultrasonu kac haftada yapiyorlar ki bilen varmi.... ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…