2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

hmm özel bir durum söz konusuysa bilemiyorum tabii ki...
su içmek için biraz tuzlu çekirdeki tuzlu krakerler ye susayıp içebilirsin belki....
ben de şiddetli migren ağrıları çekiyorum. normade her gün ağrı kesici alırdım, ayda bir kere de kesin damardan verilen iğnelerden yaptırırdım o kadar şiddetli çekiyorum çünkü.
nasılsa bir iş yaramaz diye ilacı da içmiyorum...
doktoruna danıştın madem, dene bakalım inşaallah iyi gelir, rabbim yardım etsin hepimize.. Amin.

Allah (c.c.) razi olsun canim....
2 lt ye yakin iciyorum simdilik bakalim cuma gununu merakla bekliyorum...:18:
Ins. agrilarin iyice azalir

merhaba arkadaslar bana allah rizasi icin bilen varsa yada yakininda benim durumumda olan varsa yardim edin ne olur moralim cok bozukk agla agla bi hal oldum dunden beri benim kan testlerim 7 haftalikken yapilmisti tsh normaldi bi sorunum olmamisti benim hic ths la ilgili bu zamana kadar dun kontrole gittim doktora cok agir grip geciriyorum gece nefes felan alamadim bogulacaktim neredeyse doktor kan testide yapalim dedi ve tsh 0.031 cikti cok sasirdim dokrtor onemli dahiliyeye git dedi oda test yapti ft3 ve ft4 normal cikti ve ilaca gerek yok ama 1ay sonra testi tekrarla yukselmismi bakariz dei ben netten arastirdim olu dogum erken dogum bebekte boy kisaligi organ eksikligi oluyormus ilac gerek diyor ve bana doktor gerek yok dedi arkadaslar burda doktorlar cok ilgilenmiyor ankaraya gidemiyorum dusuk tehlikem var biri ne olur akil versin cok kotuyum kizima birsey olmasin ben onu kac sene bekledim rabbim onu korusun boyle bi duum yasayan goren duyan varmi ne olur ben tatvandayim doktor icin vana gidiyorum doktorlar ilgisiz bastan saviyor moralim bozuk biri bana yol gostesin lutfen kimsem yok burda yanlizim.

tsh yani tiroid..
benim bildiğim kadarıyla çok sorun olucak bi durum değil, ilacı var yüksek çıktığı durumlarda ve hamileliktede kullanılabiliyor.. bende baktırırken araştırmıştım, ordan biliyorum sadece..
ama sana ilaç verilmemiş, doktora güvenemediysen imkanın varsa başka bi doktora git.. imkan yoksa eğer, sanırım elinden başka bişey gelmez bilmiyorum ki

eğer iyi bilen,yaşayan arkadaşlar varsa cevap vericektir..

sagol canim cevap icin benimki yukseklik degil dusuk cikti ilkkez duydum bende ozel hastanee gittim yuzuncu yil univ zaten allaha emanet bende napacagimi bilmiyorum insallah bilen biri cikar tsh dusuklugunde hap verilmiyor mu diye cok uzgunum

sagol canim cevap icin benimki yukseklik degil dusuk cikti ilkkez duydum bende ozel hastanee gittim yuzuncu yil univ zaten allaha emanet bende napacagimi bilmiyorum insallah bilen biri cikar tsh dusuklugunde hap verilmiyor mu diye cok uzgunum

canım bikaç siteden baktım..
şuralara bi göz at istersen..
kk'da da var bikaç yorum..

http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/325019-gebelikte-tsh-dusuklugu-yasayanlar.html

http://www.kadinlarkulubu.com/hamil...elikte-tsh-hormonu-dusen-dogum-yapan-var.html

http://www........................./2012/05/hamilelikte-gebelikte-tiroid-hormon_14.html

merhaba arkadaslar bana allah rizasi icin bilen varsa yada yakininda benim durumumda olan varsa yardim edin ne olur moralim cok bozukk agla agla bi hal oldum dunden beri benim kan testlerim 7 haftalikken yapilmisti tsh normaldi bi sorunum olmamisti benim hic ths la ilgili bu zamana kadar dun kontrole gittim doktora cok agir grip geciriyorum gece nefes felan alamadim bogulacaktim neredeyse doktor kan testide yapalim dedi ve tsh 0.031 cikti cok sasirdim dokrtor onemli dahiliyeye git dedi oda test yapti ft3 ve ft4 normal cikti ve ilaca gerek yok ama 1ay sonra testi tekrarla yukselmismi bakariz dei ben netten arastirdim olu dogum erken dogum bebekte boy kisaligi organ eksikligi oluyormus ilac gerek diyor ve bana doktor gerek yok dedi arkadaslar burda doktorlar cok ilgilenmiyor ankaraya gidemiyorum dusuk tehlikem var biri ne olur akil versin cok kotuyum kizima birsey olmasin ben onu kac sene bekledim rabbim onu korusun boyle bi duum yasayan goren duyan varmi ne olur ben tatvandayim doktor icin vana gidiyorum doktorlar ilgisiz bastan saviyor moralim bozuk biri bana yol gostesin lutfen kimsem yok burda yanlizim.

Kizlar az once nasil midem.bulandi anlatamam tam cikaracak gibi oldum kostum balkona derin derin nefes aldim verdim ...
Sanirim iyi geldi su an normale dondum cok sasirdim
Bundan sonra sanirim bu yontemi deneyecegim....
Iyi geldigi icin sizlerle paylasmak istedim

Üst üste 12 kez hapşurduktan sonra bebeğimin hareket ettiğini hissettim. İçimde bir balık var gibi

12 kere mi
Rekor kirmissin resmen canim ya
Bebisin hareketi icin erken degil mi :26:

Erken olduğu söyleniyor. Zaten söyleyince herkes öyle sandığımı düşünüyor ama bu çok farklı birşey mutlaka anlıyorsun, o hareketin bebeğinden geldiğini. Karın guruldaması, gaz sancısı felan gibi değil. Hani böyle elinin üzerine canlı bir balığı koyarsın hareket eder ya öyle bir his.

Ben hiç bu kadar hapşurmazdım, hapşurmakta hamililekte arta bilen birşeymiş.

12 kere ust uste hayatimda ilk defa duydumda tatlim baya sasirdim acikcasi....
Haklisin anne icgudusu hisseder ....
Ne guzel

Herkese slm hastaneden çıktık anca yazabildim... çok şükür herşey iyi kan sonuçlarımız 3gün sonra çıkacak cinsiyeti ben sormadan kendi söyledi kız olacakmış...:)

Canım çok sevindim , seni çok merak ediyordum, Rabbim bu bebeğini sana bağışlar inşallh :)

slm kizlar beni de araniza kabul edin daha once yine yazmistim ama her zaman firsat olmuyo iki kizim var 2011 kasim annesiydim simdi kismetse 2014 haziran annesi olcam 13+6 haftaligim yurt disinda oldugum icin her zaman kontrollere gidemiyorum ama burdan takip ederiz birbirimizi hamilelligim basindan beri bende iki uc kez kustum ama artik bulantilarim gecti bende kilo alanlardanim hamile oldugumu ogrendigimden beri 2 kilo aldim bayramdan sonrada 3 kilo almistim yakin 4 - 5 kilo fazlam var :18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…