2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
sagol canim cevap icin benimki yukseklik degil dusuk cikti ilkkez duydum bende ozel hastanee gittim yuzuncu yil univ zaten allaha emanet bende napacagimi bilmiyorum insallah bilen biri cikar tsh dusuklugunde hap verilmiyor mu diye cok uzgunum

Canım yüksek çıkarsa büyük risk, senin ki düşük çıkmış. 0-5 arası normal kabul edilir ama hamilelikte 1,5-2,5 arası olması istenir. senin ki düşük ama çok değil. bi ilaca başlanması için değerlerinin atıyorum (binde 50) felan olması gerekir. bu duruda genellikle düzenli bir ilaç vermiyorlar. ama sen 2-3 hafta da bir git doktora istersen, 1 ay çok uzun bir süre.

Saol canımmm yaa Allah razı olsun desteğin için yalvarıyorum artık bitsin diye umarım dediğin gibi olur:26:

Senin adına çooooook sevindim inan Ben 10+3 üm ve sitede benden fazla şikayet edip,kusup 6 kilo veren yok her gece yatarken sabah normal olarak uyanmak yalvarıyorum ama nafile umarım benimde geçer:26:

hoşgeldin canım allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ben de üçüncü kez anne olacağım benim de iki oğlum var

Sabırsız olmayan varmı ki hele de benim gibi uzun tedavi süreçlerinden sonra oldu inanılmaz heyecan ve sabırsızlık günler geçmiyor

sanada cok sagol canim cevap icin allah razi olsun... doktor korkuttu beni dusuk olunca olu dogum erken dogum bebekte organ eksikligi dedi ciktim odadan aglayarak internette pufpuf un verdigi sitede ilac kullanan varmis baktimda ben yarin askeri hastaneye gitcem orasi belki daha iyi olabilir dedigin cok dogru canim banada cok uzun geldi 1ay neden oyle dedi anlamadim zaten dusuk tehlikem var 5.haftadan beri yatiyorum ustune asiri bulanti 6 kilo verdim internette asiri bulantidan dolayida hamilelerin %1 yada 2 sinde gorulurmus bu dusukluk internetten buldum bide bu durum olunca boyle ruyalarima giriyor...sen sorunsuzz bir hamilelik gecirirsin inşallah..

Son düzenleme:

canim cok sagol ya allah razi olsun benim icin arastirmissin okudum iyi bir doktora gitmemde fayda olacak sanirim.bulabilirsem iyi bir doktor sana dua ediyorum bebegini saglikla kucagina al diye..yardim icin sagol arkadasim ilk bebegimi kaybettim bunu kaybetmekten korkuyorum...

sanada cok sagol canim cevap icin allah razi olsun... doktor korkuttu beni dusuk olunca olu dogum erken dogum bebekte organ eksikligi dedi ciktim odadan aglayarak internette pufpuf un verdigi sitede ilac kullanan varmis baktimda ben yarin askeri hastaneye gitcem orasi belki daha iyi olabilir dedigin cok dogru canim banada cok uzun geldi 1ay neden oyle dedi anlamadim zaten dusuk tehlikem var 5.haftadan beri yatiyorum ustune asiri bulanti 6 kilo verdim internette asiri bulantidan dolayida hamilelerin %1 yada 2 sinde gorulurmus bu dusukluk internetten buldum bide bu durum olunca boyle ruyalarima giriyor...sen sorunsuzz bir hamilelik gecirirsin inşallah..

bu arada bütün kızlar inşallah iyidir ben pek giremiyorum çok ağır geçirdim hamileliği normale dönmeyi dört gözle bekliyorum artık geçmişi okuyamıyorum maalesef herkes güzel haberlerle gelir hep inşallah rabbim tüm anneleri bebişlerini korusun haziranda herkes bebeğini kucağına alsın inşallah sağlıkla

Canim gebelikte bu tsh lar oldukca oynuyormus...
Benimde 4.kusurlerdeydi ilac almam gerekirdi ...
Birden 1.5... lere dustu....
Ins. Onemli birseyden dolayi degilde hamilelikteki anlik inis cikislardan biridir....
Sen endokrine gorun canim ....
Bebeginle birlikte nice saglikli gunlere

ayy inşallah canım yaaa nasıl umut oldu şimdi benimkide inşşallh hamileliktendir hiç böyle bi durumum olmamıştı ilkkez oldu....
endokrine burda devlet hastanesi var o bakıyor ama orayada randevuyla almıyor doktorun göndermesi ğerekiyor doktorda gerek yok dedi ama benim içim rahat değil bana gittiğim kadın doğumcu grip için bi ilaç verdi antibiyotik nefes alamıyordum geceleri uykum yoktu ona güvenmeyip ankaradaki doktorumu aradım bana sakkınn o ilacı kullanma ben gebelere kesinlikle önermiyorum senin hamile olduğunu bilmiyormu nasıl verir o ilacı bide 1000 mg lık dedi başka bir ilaç verdi onun içinde gebelerde kullanabilir diyor o yüzden canım burdaki doktorlara pek güvenim yok bide askeri hastaneyi deneyecem bakalım nasıl olacak orası orası ne diyecek....
amin canım sende bebeğinle inşallah nice saglikli mutlu günlere inşallah

Canım ben yenirim profil bilgilerine nasıl ekliycem

canım yukarıda kullanıcı kontrol paneli var oraya gir sol tarafta profili düzenle diyor oradan istediğin değişikliğide yapabilirsin,orada görürsün tahmini doğum tarihiniz die biyer var oraya gir yeterli

Benim ismim neden yok listede bende Haziran annesiyim ama bu heyecanımı bende orda görmek istiyorum lütfen benide ekleyin listeye

canım yukarıda kullanıcı kontrol paneli var oraya gir sol tarafta profili düzenle diyor oradan istediğin değişikliğide yapabilirsin,orada görürsün tahmini doğum tarihiniz die biyer var oraya gir yeterli

Çok sağol teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…