2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
sagol canim cevap icin benimki yukseklik degil dusuk cikti ilkkez duydum bende ozel hastanee gittim yuzuncu yil univ zaten allaha emanet bende napacagimi bilmiyorum insallah bilen biri cikar tsh dusuklugunde hap verilmiyor mu diye cok uzgunum

Canım yüksek çıkarsa büyük risk, senin ki düşük çıkmış. 0-5 arası normal kabul edilir ama hamilelikte 1,5-2,5 arası olması istenir. senin ki düşük ama çok değil. bi ilaca başlanması için değerlerinin atıyorum (binde 50) felan olması gerekir. bu duruda genellikle düzenli bir ilaç vermiyorlar. ama sen 2-3 hafta da bir git doktora istersen, 1 ay çok uzun bir süre.

Allah kolaylık versin canım .benim de çok bulantım vardı ayrıca kusma da vardı.sürekli acıkıyorum aç olunca kusuyorum nasıl başarıyorsam kan geliyordu midemden artık :KK14: ama 12.haftaya girdim ve azaldı hala bulantı var ama en azından kusmadan kurtuldum yani 3 gündür yok inşallah da geri gelmez :KK5: ama sen daha zor atlatıyorsun belli ki.çünkü ben sadece 1 kilo verdim.sen çok vermişsin ama bu hafta son bak geçiyo yavaş yavaş biliyorum ne kadar zor olduğunu :KK43:

Saol canımmm yaa Allah razı olsun desteğin için yalvarıyorum artık bitsin diye umarım dediğin gibi olur:26:

Kızlar bugün tam 11+0 haftalık olduk ve bulantıdan eser yok .. Kendime inanamadım sabah uyandığımda :) acaba gerçekten bittimi kusmalar bulantılar, Kendimi çok iyi hissediyorum.. Allahıma şükürler olsun , inanılmaz kötü şu bulantı olayı umarım sizlerinde kesilir biranönce

Senin adına çooooook sevindim inan:21: Ben 10+3 üm ve sitede benden fazla şikayet edip,kusup 6 kilo veren yok:KK50: her gece yatarken sabah normal olarak uyanmak yalvarıyorum ama nafile umarım benimde geçer:26:

slm kizlar beni de araniza kabul edin daha once yine yazmistim ama her zaman firsat olmuyo iki kizim var 2011 kasim annesiydim simdi kismetse 2014 haziran annesi olcam 13+6 haftaligim yurt disinda oldugum icin her zaman kontrollere gidemiyorum ama burdan takip ederiz birbirimizi :KK1: hamilelligim basindan beri bende iki uc kez kustum ama artik bulantilarim gecti bende kilo alanlardanim hamile oldugumu ogrendigimden beri 2 kilo aldim bayramdan sonrada 3 kilo almistim yakin 4 - 5 kilo fazlam var :18:

hoşgeldin canım allah bebeğini hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin ben de üçüncü kez anne olacağım benim de iki oğlum var

hoşgeldin o zaman,gel yamacıma arkadaşım :13:
birbirine benzeyen,aynı huy veya davranışlara sahip olan kişileri gördükçe daha bi çekilir oluyo hamilelik ve belirtiler..
dediğin gibi bende bulantı hiç olmadı + 2 hafta öndeymişsiniz benden (özendim bak yine) aman maşallah diyimde :KK1: :nazar:

Sabırsız olmayan varmı ki hele de benim gibi uzun tedavi süreçlerinden sonra oldu inanılmaz heyecan ve sabırsızlık günler geçmiyor

canım bikaç siteden baktım..şuralara bi göz at istersen..kk'da da var bikaç yorum..http://www.kadinlarkulubu.com/gebelik/325019-gebelikte-tsh-dusuklugu-yasayanlar.htmlhttp://www.kadinlarkulubu.com/hamil...elikte-tsh-hormonu-dusen-dogum-yapan-var.htmlhttp://www........................./2012/05/hamilelikte-gebelikte-tiroid-hormon_14.html

canim cok sagol ya allah razi olsun benim icin arastirmissin okudum iyi bir doktora gitmemde fayda olacak sanirim.bulabilirsem iyi bir doktor sana dua ediyorum bebegini saglikla kucagina al diye..yardim icin sagol arkadasim ilk bebegimi kaybettim bunu kaybetmekten korkuyorum...

Canım yüksek çıkarsa büyük risk, senin ki düşük çıkmış. 0-5 arası normal kabul edilir ama hamilelikte 1,5-2,5 arası olması istenir. senin ki düşük ama çok değil. bi ilaca başlanması için değerlerinin atıyorum (binde 50) felan olması gerekir. bu duruda genellikle düzenli bir ilaç vermiyorlar. ama sen 2-3 hafta da bir git doktora istersen, 1 ay çok uzun bir süre.

sanada cok sagol canim cevap icin allah razi olsun... doktor korkuttu beni dusuk olunca olu dogum erken dogum bebekte organ eksikligi dedi ciktim odadan aglayarak internette pufpuf un verdigi sitede ilac kullanan varmis baktimda ben yarin askeri hastaneye gitcem orasi belki daha iyi olabilir dedigin cok dogru canim banada cok uzun geldi 1ay neden oyle dedi anlamadim zaten dusuk tehlikem var 5.haftadan beri yatiyorum ustune asiri bulanti 6 kilo verdim internette asiri bulantidan dolayida hamilelerin %1 yada 2 sinde gorulurmus bu dusukluk internetten buldum bide bu durum olunca boyle ruyalarima giriyor...sen sorunsuzz bir hamilelik gecirirsin inşallah..

Son düzenleme:

canim cok sagol ya allah razi olsun benim icin arastirmissin okudum iyi bir doktora gitmemde fayda olacak sanirim.bulabilirsem iyi bir doktor sana dua ediyorum bebegini saglikla kucagina al diye..yardim icin sagol arkadasim ilk bebegimi kaybettim bunu kaybetmekten korkuyorum...

sanada cok sagol canim cevap icin allah razi olsun... doktor korkuttu beni dusuk olunca olu dogum erken dogum bebekte organ eksikligi dedi ciktim odadan aglayarak internette pufpuf un verdigi sitede ilac kullanan varmis baktimda ben yarin askeri hastaneye gitcem orasi belki daha iyi olabilir dedigin cok dogru canim banada cok uzun geldi 1ay neden oyle dedi anlamadim zaten dusuk tehlikem var 5.haftadan beri yatiyorum ustune asiri bulanti 6 kilo verdim internette asiri bulantidan dolayida hamilelerin %1 yada 2 sinde gorulurmus bu dusukluk internetten buldum bide bu durum olunca boyle ruyalarima giriyor...sen sorunsuzz bir hamilelik gecirirsin inşallah..

bu arada bütün kızlar inşallah iyidir ben pek giremiyorum çok ağır geçirdim hamileliği normale dönmeyi dört gözle bekliyorum artık geçmişi okuyamıyorum maalesef herkes güzel haberlerle gelir hep inşallah rabbim tüm anneleri bebişlerini korusun haziranda herkes bebeğini kucağına alsın inşallah sağlıkla

Canim gebelikte bu tsh lar oldukca oynuyormus...
Benimde 4.kusurlerdeydi ilac almam gerekirdi ...
Birden 1.5... lere dustu....
Ins. Onemli birseyden dolayi degilde hamilelikteki anlik inis cikislardan biridir....
Sen endokrine gorun canim ....
Bebeginle birlikte nice saglikli gunlere :KK16::nazar:

Canim gebelikte bu tsh lar oldukca oynuyormus...
Benimde 4.kusurlerdeydi ilac almam gerekirdi ...
Birden 1.5... lere dustu....
Ins. Onemli birseyden dolayi degilde hamilelikteki anlik inis cikislardan biridir....
Sen endokrine gorun canim ....
Bebeginle birlikte nice saglikli gunlere :KK16::nazar:

ayy inşallah canım yaaa nasıl umut oldu şimdi benimkide inşşallh hamileliktendir hiç böyle bi durumum olmamıştı ilkkez oldu....
endokrine burda devlet hastanesi var o bakıyor ama orayada randevuyla almıyor doktorun göndermesi ğerekiyor doktorda gerek yok dedi ama benim içim rahat değil bana gittiğim kadın doğumcu grip için bi ilaç verdi antibiyotik nefes alamıyordum geceleri uykum yoktu ona güvenmeyip ankaradaki doktorumu aradım bana sakkınn o ilacı kullanma ben gebelere kesinlikle önermiyorum senin hamile olduğunu bilmiyormu nasıl verir o ilacı bide 1000 mg lık dedi başka bir ilaç verdi onun içinde gebelerde kullanabilir diyor o yüzden canım burdaki doktorlara pek güvenim yok bide askeri hastaneyi deneyecem bakalım nasıl olacak orası orası ne diyecek....
amin canım sende bebeğinle inşallah nice saglikli mutlu günlere inşallah :nazar::KK16:

Canım ben yenirim profil bilgilerine nasıl ekliycem

canım yukarıda kullanıcı kontrol paneli var oraya gir sol tarafta profili düzenle diyor oradan istediğin değişikliğide yapabilirsin,orada görürsün tahmini doğum tarihiniz die biyer var oraya gir yeterli :KK49:

Merhaba değerli anne adayları,

Bildiğiniz gibi kısa bir süre önce açtığımız gün gün hamilelik, gebelik sayfasında (tıklayın) hamilelik boyunca bebeğinizin gelişimini gün gün ve tarihe göre izleyebilceğiniz bir uygulama paylaşmıştık. Türkiyede bir ilk olan bu uygulama sayesinde tahmini doğum tarihini girerek bebeğinizin gelişimini izleyebiliyorsunuz.

Artık bu uygulamada kullanılan bilgileri imza alanınızda diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

Yapmanız gereken : Profil sayfanıza (tıklayın) girerek, Kişisel Bilgiler bölümündeki Bebeğinizin Tahmini doğum Tarihi alanına bebeğinizin tahmini doğum tarihini gün-ay-yıl formatında yazmanız. Örneğin : 15-06-2014

Bebeğinizin tahmini doğum tarihini doktorunuzdan öğrenebilceğiniz gibi, sitemizde bulunan tahmini doğum tarihi ve gebelik hesaplama sayfasından (tıklayın) da kendiniz hesaplayabilirsiniz.

Anne adaylarımıza şimdiden bebeklerini sağlıkla kucaklarına almalarını dilerim.

Listeye eklenmek için bana özel mesaj ile ulaşmanızı rica ederim.

Saygılarımla

Anne Adayımız :21:Yaş :26: Kaçıncı Bebiş :KK49: Şehir En Büyük TÜRKİYE BDT :emir_bebek: Bebiş Cinsiyeti :KK73: Bebiş İsimlerimiz :KK52:
pufpuff 27 İlk İstanbul 27 Haziran
oetgsl 31 İlk İstanbul 14 Haziran
ilepetzog 26 İlk İzmir 14 Haziran
seraaap 30 İlk İzmir 17 Haziran
mihrimah24 27 2. Bursa 23 Haziran
miss_night 25 İlk Bursa 6 Haziran
guness14 30 İlk İstanbul 21 Haziran
bahar3432 31 İlk İstanbul 17 Haziran
sevgi2005 27 2. İzmir 26 Haziran
fabor 38 2. Bursa 18 Haziran
blackgirll 28 İlk Konya 9 Haziran
nimet1 34 İlk Newyork 15 Haziran
zkibar82 31 İlk İstanbul 25 Haziran
Plebisit82 31 İlk Kahramanmaraş 17 Haziran
Azerikizi91 22 İlk İstanbul 1 Haziran
wilmos 28 İlk İstanbul 15 Haziran
deryaderya17 29 İlk Balıkesir 29 Haziran
ttet 25 İlk Samsun 10 Haziran
besebaba 27 İlk Van 19 Haziran
CLeOpaTRa 24 2. İstanbul 29 Haziran
mymahkamab 23 İlk Kahramanmaraş 29 Haziran
patikpat 28 İlk Antakya 2 Haziran
yazyagmuru07 24 2. Antalya 8 Haziran
bademcube 27 İlk Ankara 9 Haziran
GD2104 24 İlk Bursa 13 Haziran
ESMERSIRINE 28 İlk Adana 20 Haziran
ciceek 27 İlk İstanbul 6 Haziran
gültuğ 31 İlk İstanbul 25 Haziran
nagihannnn 23 İlk Bursa 24 Haziran
lilyum0320 29 İlk Ankara 16 Haziran
adaarin 26 İlk Adana 6 Haziran
ahmtkdr 22 İlk Ankara 11 Haziran
balmmm 21 İlk Malatya 6 Haziran
SERPILzh 34 2. 5 Haziran
tubakara 29 İkinci 9 Haziran
LoReNaaa 33 İlk İzmir 8 Haziran
famura 30 3. İzmir 2 Haziran
mozijiku0134 23 İlk Kıbrıs 6 Haziran
pretty_rose 27 İlk Kayseri 30 Haziran
cileksurat 33 İlk Eskişehir 12 Haziran
E_M_A 27 İlk 19 Haziran
umudumrabia 20 İlk Ankara 12 Haziran
negiff 34 İlk İzmir 14 Haziran
nokul90 23 İlk Kütahya 9 Haziran
Zemrush 27 İlk İstanbul 1 Haziran
judith35 27 İlk İzmir 20 Haziran
UfuruktenPrenses 29 İlk İstanbul 26 Haziran
Rosaleda 30 İlk Tekirdağ 23 Haziran
belinda31 25 İlk 20 Haziran
tubakara 29 2. Gaziantep 9 Haziran
eseski 24 2. Eskişehir 16 Haziran
SERAP54 37 2. 25 Haziran
denizkao 30 2. Ankara 6 Haziran
zehranurum 26 2. İstanbul 26 Haziran
RaziyErkan 21 İlk Almanya 5 Haziran
Feyza81 22 İlk İzmir 7 Haziran
axigirL 26 İlk İstanbul 17 Haziran
EMLEB 26 İlk Bilecik 7 Haziran
betul1645 25 ilk Bursa 14 Haziran
10YBetul 26 İlk Kütahya 21 Haziran
POLY74 39 2. İstanbul 13 Haziran
ashkk 30 İlk Bursa 18 Haziran
pembesebboy 28 İlk İstanbul 7 Haziran
Kedim 29 İlk Bursa 20 Haziran
sengul1 25 3. Viyana 1 Haziran
didari 30 İlk 29 Haziran
HUZEYFEE 31 İlk Eskişehir 6 Haziran
karemine 26 İlk İngiltere 3 Haziran
Lahesis 31 İlk Denizli
ankara12 36 İlk İstanbul 27 Haziran İkiz -

Benim ismim neden yok listede bende Haziran annesiyim ama bu heyecanımı bende orda görmek istiyorum lütfen benide ekleyin listeye

canım yukarıda kullanıcı kontrol paneli var oraya gir sol tarafta profili düzenle diyor oradan istediğin değişikliğide yapabilirsin,orada görürsün tahmini doğum tarihiniz die biyer var oraya gir yeterli :KK49:

Çok sağol teşekkür ederim

X