2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bende c.tesiyi pazara bağlayan gece nefessiz kaldım ve öksürüklerle uyandım.. Allah'ım bi daha yaşatmasın öyle bir şey çok korktum. yataktan nasıl fırladım anlatamam. yarım saat kendime gelemedim öksürükten... bu aylarda böyle sanırsam :26::26: mide zaten bazı dönemlerde sorun çaresi de yok çekeceğiz...

Gecen gun yazmistim arkadaslar ben de iflah olmaz kendimi bildim bileli kabizlik ceken biriyim ve hic denemedigim seyler kalmadi taaaki ananasi kesfedene kadar gunde bir dilim ananas derdine deva insallah. Migroslarda bulabilirsiniz dilimliyorlarda.

topıkte de konusulunca ben de almaya basladım cnaım, hatta bırazdan cıkıp işyerıne de alayım aksam uzerı ara öğün nıyetıne yerım

mustela, lierac gibi kremler kullananlarla bırlıkte badem yagı, kakao yagı gibi dogal yaglar kullananlar da var sanırım topıkte.. ama ben arastırırken hepsıne dair de olumsuz yorumları da okumustum, gercekten de bıraz da bunye ve genetık durumla ılgılı sanırım..

sanırım hemen yemegın uzerıne yatmamak lazım, sadece bızım ıcın değıl normalde dahı yemek yıyıp hemen ustune uyuyunca o garıp tat ınsanın agzında oluyo :26: ama işte hamiş için zor bı durum ben de yemek yedıkten sonra hemen bı yere kıvrılıp uyuyuvermek ıstıyorum yemeklerden sonra tv karsında fılan yatar pozısyona gecmeden bıraz oturmaya hatta evde bısılerle oyalanmaya calısıyorum ben de uyku hemen bastırmasın dıye
bend e tuvalet problemı yuzunden artık yemek yemege korkar olucam bu gıdısle :26:

cok saol canım benim.allah razı olsun hersey daha da iyi olacak inş.

Ben 33. Haftama girmis bulunuyorum henuz catlagim yok, sabah aksam duzenli olarak bebe yagi ve vazelini karistirip guzelce yedirerek karnima suruyorum kasinti da olmuyo cok sukur
umarim ilerleyen haftalarda da catlamam

Yemek yedikten sonra çoğu kez uyumuşluğum olmuştur ama ilk defa böyle kötü oluyorum. Artık akşamları meyvedir yoğurttur falan o şekilde geçiştircem, daha dikkatli olmak lazım sanırımm

cok saol canım.evet şimdilik atlattım gene olabilirmiş sancılar ama serum ve iğneyle engellicekler inş

hayır canım şimdilik hiç yok şükür..olmaz da inşallah..

Çatlarsa da Köften sağolsun nolcak :)) Şaka bi yana inş. olmaz canım , Bende genetik olduğuna inanıyorum ve bişeycik sürmüyorum , çatlıcaksa hiçbişey önüne geçemez ya. çok arkadaşım var sürmedikleri şey kalmadı göbişleri kalçaları çatlak içinde, annemde ablamda yok bende de olmaz inş

canım bende de çatlak olmadı henüz....genetik diye düşünenlerdenim,tabi önlemini almak ta lazım

yalancı sancıyı bilmiyorum ama hemşire bana kasıklardan başlyıp bele doğru sızı sancı hissedersen ve bu sıklaşırsa doğum sancısıdır dedi

Guzel haberlere sevindim madallah size daha erken misafirimiz gelmesin :)

No no nooo kotu dusunce yok zaten yalanci sanci ise normal uzanip dinlendiginde agri geciyorsa panik yok diyor diyor.

neyseki kızlar çok şükür hafifledi hafta sonu da tam dinlenemedim pazartesiye kötü başladım bu yüzden çarşamba doktor kontrolüm var soracam doktoruma en azından içim rahatlar..

Yemek yedikten sonra çoğu kez uyumuşluğum olmuştur ama ilk defa böyle kötü oluyorum. Artık akşamları meyvedir yoğurttur falan o şekilde geçiştircem, daha dikkatli olmak lazım sanırımm

aksam yemegınden bıraz sonra soda fılan ıcmeyı dene ıstersen canım hem hazmı kolaylastırmıs olur, Allah bı daha yasatmasın

aynen canım kesinlikle katılıyorum..

Amin canım, sağol uzun süredir nete giremiyordum.Sen geçen haftaki yazdıklarımı takip etmemişsin.Artık evdeyim raporum var sonrası doğum izni.Yani sizlerle daha çok vakit geçirebileceğim.

Hayır geçen hafta yazdıklarını okudum, biliyorum. Geçen haftadan beri nasılsın görünmedin demek istedim canım

Canım bende henüz çatlak yok.2 ay öncesine kadar kakao yağı kullandım ama onu da kullanmıyorum artık.Zannedersem genetik annemde de vardı ama çok değildi.Belki son ayımda olabilir kaşıntı olursa tekrar dönerim kakao yağına.Ha birde ben bol bol su içiyorum ve gebelik şekeri var diyetteyim.1 aydır hiç kilo almadım ve günde 6 öğün mecburen çok sağlıklı besleniyorum.Bu saydıklarımında mutlaka etkisi vardır çatlaklar için diye düşünüyorum.

yemekten sonra hemen yatmamaya çalış bacım evde dolaş biraz hareket yap soda iç biraz zaman geçsin aynısı bende de oluo yoksa geçmişler olsun

Hayır geçen hafta yazdıklarını okudum, biliyorum. Geçen haftadan beri nasılsın görünmedin demek istedim canım

İyiyiz çok şükür.Akşama kadar hiç işim bitmiyor evde.Daha çok mutfaktayım sürekli diyet yemeklerimle uğraşıyorum.Evde iki kişiyiz ama ayrı ayrı yemekler pişiriyorum öğlenleride eve geliyor eşim.Bu arada artık iyice ağırlaştım yük kamyonu gibiyim. Sen nasılsın ?canım bebişin sağlıklıdır umarım.

yemekten sonra hemen yatmamaya çalış bacım evde dolaş biraz hareket yap soda iç biraz zaman geçsin aynısı bende de oluo yoksa geçmişler olsun

Sağol canım benim , eşim yalvardı hastaneye gidelim diye ama sabahı ettik çok şükür, aldım dersimi ben bidaha yapmam böyle bi hata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…