2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Benim catlagim olmadi henuz kizlar ama zaten erken catlak icin daha ben mustela kullaniyorum

hayır canım şimdilik hiç yok şükür..olmaz da inşallah..

Ben 33. Haftama girmis bulunuyorum henuz catlagim yok, sabah aksam duzenli olarak bebe yagi ve vazelini karistirip guzelce yedirerek karnima suruyorum kasinti da olmuyo cok sukur
umarim ilerleyen haftalarda da catlamam

canım bende de çatlak olmadı henüz....genetik diye düşünenlerdenim,tabi önlemini almak ta lazım

Masallah kizlar size henuz catlayan cikmadi

bende şuana kadar olmadı ama karnımda küçük bi kızarıklık var sanırım çatlıcam 32. Haftama geldim

kızlar geçmiş okuyamadım evdeyim iş çok :) size geçen hafta gönderdiğim dolapların odanın bitmiş bir kısmını göndereyim dedim..bakalım becerebilmişmiyiz..kitaplıktan dönme Asya Meleğimin dolabı :) odasının rengi ve stickerlarla süslenmiş yüklüğümüz :)

yeni kalktık bugün köftemle..ooohhh uyumuşuz bi güzel valla
şimdi kahvaltı zamanı,karnımda orkestralarla şarkı söyleyen bi minnak var çünkü + bende çok açım
ohh ohh yap mis gibi kahvaltınıı
inşallah cnm..anneler hep derler ya "sen anne ol anlıcaksın " diye ne kadarda doğr demişler..daha karnımdayken onu o kadar seviyorumki kucağıma aldığımda neler olucak kim bilir..nasıl bir koruma güdüsür bu Rabbim tarafından..seninde kızın hemencik iyileşsin inşallah (=

ben hiiç bişey kullanmıyorum çatlağımda yok maşallah önümüzde daha 2 ay var ne olur bilemem annemdede olmamış bakalım :26:

canım nası bı dıyet lısstesı uyguluyosun, elinde yazılı olarak varsa paylasabılmen mumkun mu acaba

bence cok guzel olmuş, ellerinize saglık calısma masası olan kısmı rahatca alt acma olarak kullanabılırsın canım, belki zaten düşünmüşsündür ama fotoları gorunce dırek aklıma bu geldı uzerıne bi sepete fılan bebek bezlerıni sıralarsın, alttaki çalışma masası tablasına da bı alt acma setı koy, al sana 4*4lük alt acma bölümü

Facede gördüm burdanda yazayım çoooookkk beğendim ben hatta bayıldımm çok çok güzel olmuş

güzel fikir canım..aklıma gelmemişti teşekkür edrim canımmmm....

pek güzel olmuş güle güle kullansın fıstık kızın maşlhh

güzel fikir canım..aklıma gelmemişti teşekkür edrim canımmmm....

ikea'nın hensvik modelı alt acması var, senin calısma masasının da ondan eksıgı yok valla google yazıp gorsellerde aratırsan kullananların nası dekore ettıklerını de gorursun bi fikir olur belki, guzel gunlerde saglıkla kullanmak nasıp olsun

Cilegim supersin valla ne guzel degerlendirdin esyalari. Ellerine saglik guzel gunlerde kullanin Asya'nla birlikte

ellerine sağlık Çileğim.... güzel günlerde sağlıcakla kullansın Asya Meleğim....

canımmmm özelliklede kitaplıktan dönme dolaba bayıldım ben 😍 cidden çok güzel olmuş bravo arkadaşım

Kizlar bn gldm kontrolumuz vardi bugun cok sukur bobregim buyumemis genisleme varmis ama gecenki ile ayni duruyor dedi doktor kizimda ii cok sukur 1300 kilo olmus ole iste

Kizlar bn gldm kontrolumuz vardi bugun cok sukur bobregim buyumemis genisleme varmis ama gecenki ile ayni duruyor dedi doktor kizimda ii cok sukur 1300 kilo olmus ole iste

oooo haberler güzel desene,süper maşallah arkadaşım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…