2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Benim catlagim olmadi henuz kizlar ama zaten erken catlak icin daha ben mustela kullaniyorum

topıkte de konusulunca ben de almaya basladım cnaım, hatta bırazdan cıkıp işyerıne de alayım aksam uzerı ara öğün nıyetıne yerım :KK34:

mustela, lierac gibi kremler kullananlarla bırlıkte badem yagı, kakao yagı gibi dogal yaglar kullananlar da var sanırım topıkte.. ama ben arastırırken hepsıne dair de olumsuz yorumları da okumustum, gercekten de bıraz da bunye ve genetık durumla ılgılı sanırım..

sanırım hemen yemegın uzerıne yatmamak lazım, sadece bızım ıcın değıl normalde dahı yemek yıyıp hemen ustune uyuyunca o garıp tat ınsanın agzında oluyo :26: ama işte hamiş için zor bı durum ben de yemek yedıkten sonra hemen bı yere kıvrılıp uyuyuvermek ıstıyorum:KK31: yemeklerden sonra tv karsında fılan yatar pozısyona gecmeden bıraz oturmaya hatta evde bısılerle oyalanmaya calısıyorum ben de uyku hemen bastırmasın dıye :KK34:
bend e tuvalet problemı yuzunden artık yemek yemege korkar olucam bu gıdısle :26:

hayır canım şimdilik hiç yok şükür..olmaz da inşallah..

Ben 33. Haftama girmis bulunuyorum henuz catlagim yok, sabah aksam duzenli olarak bebe yagi ve vazelini karistirip guzelce yedirerek karnima suruyorum kasinti da olmuyo cok sukur
umarim ilerleyen haftalarda da catlamam

Çatlarsa da Köften sağolsun nolcak :)) Şaka bi yana inş. olmaz canım , Bende genetik olduğuna inanıyorum ve bişeycik sürmüyorum , çatlıcaksa hiçbişey önüne geçemez ya. çok arkadaşım var sürmedikleri şey kalmadı göbişleri kalçaları çatlak içinde, annemde ablamda yok bende de olmaz inş :KK53:

canım bende de çatlak olmadı henüz....genetik diye düşünenlerdenim,tabi önlemini almak ta lazım

Canım bende henüz çatlak yok.2 ay öncesine kadar kakao yağı kullandım ama onu da kullanmıyorum artık.Zannedersem genetik annemde de vardı ama çok değildi.Belki son ayımda olabilir kaşıntı olursa tekrar dönerim kakao yağına.Ha birde ben bol bol su içiyorum ve gebelik şekeri var diyetteyim.1 aydır hiç kilo almadım ve günde 6 öğün mecburen çok sağlıklı besleniyorum.Bu saydıklarımında mutlaka etkisi vardır çatlaklar için diye düşünüyorum.

Masallah kizlar size :KK1: henuz catlayan cikmadi

kizlar artik otuzlu haftalari gördük ama kimse catlaklarindan bahsetmemis. Benim ikinci gebelik oldugu icin eski catlaklarim koyulasmaya basladi tekrardan sizde durum nedir? Birde catlagi olanlar ve olmayanlar kullandiklari (krem yag vs) urunleri yazarsa en azindan bizden sonrakiler icin yol gosterici olur.

bende şuana kadar olmadı ama karnımda küçük bi kızarıklık var sanırım çatlıcam 32. Haftama geldim:KK50:

kızlar geçmiş okuyamadım evdeyim iş çok :) size geçen hafta gönderdiğim dolapların odanın bitmiş bir kısmını göndereyim dedim..bakalım becerebilmişmiyiz..kitaplıktan dönme Asya Meleğimin dolabı :) odasının rengi ve stickerlarla süslenmiş yüklüğümüz :)

$peril dolap.jpg $Asya Meleðin oda rengi.jpg $dolap1.jpg $kitaplýktan dolap1.jpg $kitaplýktan dolap2.jpg

yeni kalktık bugün köftemle..ooohhh uyumuşuz bi güzel valla :KK9:
şimdi kahvaltı zamanı,karnımda orkestralarla şarkı söyleyen bi minnak var çünkü + bende çok açım
:KK56:
ohh ohh yap mis gibi kahvaltınıı :KK14:
Sagol neslihancim. Evet yorucu oluyor soz dinlemedigi zamanlarda sinirleniyorum bunaliyorum falan ama inan onun icin yaptigim hic birsey gozume gelmiyor. Tek dusundugum onun rahati sagligi mutlulugu. Hele uykudayken onu izledigim zamanlar.. tarifi imkansiz birsey. Minnoslarinizi sag salim alinda kucaginiza iste o zaman anlarsiniz bu aşkı

Sagol tatlim :KK54:
inşallah cnm..anneler hep derler ya "sen anne ol anlıcaksın " diye ne kadarda doğr demişler..daha karnımdayken onu o kadar seviyorumki kucağıma aldığımda neler olucak kim bilir..nasıl bir koruma güdüsür bu Rabbim tarafından..seninde kızın hemencik iyileşsin inşallah (=
Kizlar artik otuzlu haftalari gördük ama kimse catlaklarindan bahsetmemis. Benim ikinci gebelik oldugu icin eski catlaklarim koyulasmaya basladi tekrardan sizde durum nedir? Birde catlagi olanlar ve olmayanlar kullandiklari (krem yag vs) urunleri yazarsa en azindan bizden sonrakiler icin yol gosterici olur.

ben hiiç bişey kullanmıyorum çatlağımda yok maşallah :nazar: önümüzde daha 2 ay var ne olur bilemem annemdede olmamış bakalım :26:

Canım bende henüz çatlak yok.2 ay öncesine kadar kakao yağı kullandım ama onu da kullanmıyorum artık.Zannedersem genetik annemde de vardı ama çok değildi.Belki son ayımda olabilir kaşıntı olursa tekrar dönerim kakao yağına.Ha birde ben bol bol su içiyorum ve gebelik şekeri var diyetteyim.1 aydır hiç kilo almadım ve günde 6 öğün mecburen çok sağlıklı besleniyorum.Bu saydıklarımında mutlaka etkisi vardır çatlaklar için diye düşünüyorum.

canım nası bı dıyet lısstesı uyguluyosun, elinde yazılı olarak varsa paylasabılmen mumkun mu acaba :21:

kızlar geçmiş okuyamadım evdeyim iş çok :) size geçen hafta gönderdiğim dolapların odanın bitmiş bir kısmını göndereyim dedim..bakalım becerebilmişmiyiz..kitaplıktan dönme Asya Meleğimin dolabı :) odasının rengi ve stickerlarla süslenmiş yüklüğümüz :)

Eki Görüntüle 1055711 Eki Görüntüle 1055712 Eki Görüntüle 1055713 Eki Görüntüle 1055714 Eki Görüntüle 1055715

bence cok guzel olmuş, ellerinize saglık :KK16: calısma masası olan kısmı rahatca alt acma olarak kullanabılırsın canım, belki zaten düşünmüşsündür ama fotoları gorunce dırek aklıma bu geldı :KK34: uzerıne bi sepete fılan bebek bezlerıni sıralarsın, alttaki çalışma masası tablasına da bı alt acma setı koy, al sana 4*4lük alt acma bölümü :emir_bebek:

Eki Görüntüle 1055711 Eki Görüntüle 1055712 Eki Görüntüle 1055713 Eki Görüntüle 1055714 Eki Görüntüle 1055715

Facede gördüm burdanda yazayım çoooookkk beğendim ben hatta bayıldımm çok çok güzel olmuş :KK16: :nazar:

canım nası bı dıyet lısstesı uyguluyosun, elinde yazılı olarak varsa paylasabılmen mumkun mu acaba :21:

bence cok guzel olmuş, ellerinize saglık :KK16: calısma masası olan kısmı rahatca alt acma olarak kullanabılırsın canım, belki zaten düşünmüşsündür ama fotoları gorunce dırek aklıma bu geldı :KK34: uzerıne bi sepete fılan bebek bezlerıni sıralarsın, alttaki çalışma masası tablasına da bı alt acma setı koy, al sana 4*4lük alt acma bölümü :emir_bebek:

güzel fikir canım..aklıma gelmemişti :KK70: teşekkür edrim canımmmm....

pek güzel olmuş güle güle kullansın fıstık kızın maşlhh

güzel fikir canım..aklıma gelmemişti :KK70: teşekkür edrim canımmmm....

ikea'nın hensvik modelı alt acması var, senin calısma masasının da ondan eksıgı yok valla :KK34: google yazıp gorsellerde aratırsan kullananların nası dekore ettıklerını de gorursun bi fikir olur belki, guzel gunlerde saglıkla kullanmak nasıp olsun :KK16:

Cilegim supersin valla ne guzel degerlendirdin esyalari. Ellerine saglik guzel gunlerde kullanin Asya'nla birlikte

:nazar::nazar::nazar::nazar::nazar::nazar: ellerine sağlık Çileğim.... güzel günlerde sağlıcakla kullansın Asya Meleğim....:emir_bebek::emir_bebek:

canımmmm özelliklede kitaplıktan dönme dolaba bayıldım ben 😍 cidden çok güzel olmuş bravo arkadaşım :KK9:

Kizlar bn gldm kontrolumuz vardi bugun cok sukur bobregim buyumemis genisleme varmis ama gecenki ile ayni duruyor dedi doktor kizimda ii cok sukur 1300 :nazar: kilo olmus ole iste

Kizlar bn gldm kontrolumuz vardi bugun cok sukur bobregim buyumemis genisleme varmis ama gecenki ile ayni duruyor dedi doktor kizimda ii cok sukur 1300 :nazar: kilo olmus ole iste

oooo haberler güzel desene,süper :KK34: maşallah arkadaşım... :nazar:

X