2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Cok saol canim.seninde gozun aydin.sende dinlen bol bol bundan sonra

biri karnında ona dikkat etmen gerek,biri yanında onla ilgilenmen gerek..gerçekten zor bi durum..canım çok geçmiş olsun inş daha kötüye gitmeden kolay atlatırsınız

Hadi artık gözün aydın canım. Nihayet dinlenme vakti geldi. Bol bol dinlen, yavaş yavaş hazırlıkları tamamla. Darısı bizlerin başına

Aaa aşk olsun. Asıl kızın oğlumu öpsün kız
Bakalım bir dahaki kontrolde kızının kilosu nasıl olacak? Ben geçen haftadan beri öğün ve porsiyon artırdım. Ben de meraktayım.
Deterjanım görünmüyorsun yine. Iyisindir umarım. Güzel bebegini hayırlı günlerde büyütürsün inşallah o beşikte. Çok heyecan verici şeyler bunlar.
Ahh canım çok geçmiş olsun. En azından 30. Hafta dolmuş. Bebegin de sağlıklıdır eminim. Kendini yorma çok dikkat et olur mu?
Evet tatlım çok gezince ya da ayakta durunca gobegim aşağı çekiyor gibi oluyor. Elimle tutup yukarı kaldırıyorum hatta Bana göre değil gezmek iş yapmak diyorum ben de
Ne güzel bir sürpriz yapmış eşin. Hep böyle güzelliklerle karşılaştırsın Allah seni. Yeni yaşın kutlu olsun tatlım
Geçmiş olsun tatlım. Ictigimiz ilaçlardan oluyor öyle bazen. Magnezyum ishal yapıyor beni de. Umarım iyi haber getirirsin bizlere yarın.

Kıyamam ben ona. Hem anne olup, hem hamile olmak ne kadar zordur. Kızın da ilgi bekliyor tabi. Allah acil şifalar versin canım.

sende benm gibi cnm erken rapor almışsın bnmde 10+10 rapordan sonra doğum iznim başlıcak dayanamadım çıktım yaw gardolabı döktüm bi güzel yazlıkları kışlıkları ayırıcam çekmeceleri yerleştiricem yavaş yavaş yapmaya çalışıcam cnm..beşiğinizde hayırlı uğurlu olsun eve başka bi hava katıyolar (=

Amin sağol canım.

Geçmiş olsun canım Rabbim bir an evvel şifasını versin yavrunun.Ama sende koyverme hemen ilk defa hastalanmıyordur değilmi? ama sen biraz daha duygusallaştığın ve vicdan yaptığın için böyle hissediyorsun.Kendini çok üzme unutmaki birde karnında bebeğin var güçlü olmalısın canım.

Deterjanım görünmüyorsun yine. Iyisindir umarım. Güzel bebegini hayırlı günlerde büyütürsün inşallah o beşikte. Çok heyecan verici şeyler bunlar.

Amin canım, sağol uzun süredir nete giremiyordum.Sen geçen haftaki yazdıklarımı takip etmemişsin.Artık evdeyim raporum var sonrası doğum izni.Yani sizlerle daha çok vakit geçirebileceğim.

aynen öyle canım yapılan şeyin ne olduğu değil düşünülmesi yetiyor teşekkür ederim

teşekkür ederim canım benim

teşekkür ederim canım benim sağolasın

Gunaydin teyzoslar Hepinize ayri ayri cok tesekkur ediyorum. Iyiki varsiniz

Cok saol canim.bende ozledim sizi,yavrucuguna cok gecmis olsun evet senin kizinda ufak biraz benimki 7 yasinda annemlerdeyim oyle idare ediyoz.

biri karnında ona dikkat etmen gerek,biri yanında onla ilgilenmen gerek..gerçekten zor bi durum..canım çok geçmiş olsun inş daha kötüye gitmeden kolay atlatırsınız

canım doktoruna sormadan kullanma bence doktoruna mutlaka söyle akıntılarını tahlil yapıp öyle karar verir zaten

haftaya pztesi gitcem doktora ozaman söyliyeyim ozaman ama diğer seferde tahlil yapmadan bu fitili verdi bana direk ama çok fena bişe çok rahasız edici bi durum şu akıntı olayı

Cok saol canim.seninde gozun aydin.sende dinlen bol bol bundan sonra
saol cnm dinlenicem inşallah (=
Günaydın kızlar. Yeni bir haftaya daha merhaba! Gününüz aydın olsun..

Günaydın arkadaslar herkeze iyi haftalar bol tepikli rahat bir hafta olsun

günaydın haziran anneleri stressiz güzel hafta diliorum
günayydıın kızlarr çook güzel bi gün olsun inşallah mis gibi bi kahvaltı yaptım şimdide ev işi zamanı (=

cnm çook geçmiş olsun ikinci bebeğimize hamiş kalınca nalıcaz senin yaşadığın zorlukları..Allah yardımcın olsun cnm bnm ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…