2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Gunaydin guzel anneleeeer

Gecmis olsun canim. Insallah kanaman tamamen kesilir ve bebegin sana siki siki tutunur. Dualarimiz sizinle

Canim bende de bu ara bi can sikintisi istahsizlik agri sizi vardi. Meger hava degisikligindenmis. Bahar sendromu

yine çok ara verdim......alıntılarla az sonra karşınızdayım....hepimize güzel günler olsun...

Hadi bakalim bekliyoruz cilegim

aynen öyle oldu benim birşey dememe kalmadan sağolsun ordakiler buyrun dedi ama aslında eşimde çok etkili oldu değneklerle gittik oy kullanmaya ayağına basamadığı için...önce kullandık...

Çilek nerde yaf :) kızlar saatler bu gece alıncak, erken almayın ha ;₺

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

iki gündür 7.30 - 08:00 arası uyanıyorum..uyucam diyorum ama olmuyor...canım giremedim..pazar seçim heyecanı takibi...ptesi alışevriş derken geçti iki gün...faceten okumaya çalıştım yorum yapamadım ama..

yapıcak birşey yok canım...kötü bir ilaç içmemişsin Allahtan....9 ay kullanan var canım mide bulantısı hapını..testlerde iyi çıkmış stres yapma..dikkat edersin birdahakine..

Canım geçmiş olsun öncelikle...korkup kendine stres yapma..32.haftana kadar rapor alabiliyorsan rapor al öyle dinlen..32.haftan olduğunda da iznini kullanırsın...meleğin inşallah 40. haftana yakın sağlıkla dünyay a gelir canım..dinlenmeyi ihmal etme...

geçmiş olsun canım..hava gerçekten yanıltıcı..gündüz iyi akşamüstü acayip serin bir hava oluyor..ince giysen olmyor kalın giysen garip.tam geçişler..Eskişehirde bu havalar çok sıkıntı..

çok geçmiş olsun canım..Allahım yardımcınız olsun....dualarımız seninle ve oğluşunla canım..şuanda hala hastanede misin evde mi dinleniyorsun..dikkat et kendine lütfen...

Haaaaaa bu arada bugun yeni bir ay ve 1Nisaaaaaaannnnn sakalara dikkat edin.Hepimiz icin güzel bir ay olsun

Pazar gününden başka 1 Nisan şakası olurmu ki..neyse...neyse..neyse....

evet hepimiz için güzel bir ay olsun..

ayy arkadaşım çokkk geçmiş olsun dualarım seninle....

ayy canım çok sevindim güzel haberlerini görünce. bebişine maaşallah. bir de artık doktorunu bulman iyi olmuş sonuçta az bir vakit kaldı. doktora içinin sinmesi doğumda bence çok etki eder gibime geliyor. ben de galiba 10 uncu haftadan beri aynı doktoruma gidiyorum. darısı hala arayış içinde olanlara diyorum.

ayy emacım geçmiş olsun canım. çok şükür sancın çıkmamış. muhtemelen o bir cm açıklık için de istirahat verirse dayanırsın uzun zaman inşallah. dualarımız seninle canım...

canım duygu karmaşası ve sulugözlülük ben de çok sık yaşıyorum. ben genelde dışarda normal görünüp eşime yapıyorum nazımı ama bazen durduk yere saçma sapan bir şey için hüngür hündür ağladığım bile oluyor... bi de eşime hemen suçu atıyorum işte sen şimdi böylesin dee bebeiğimiz olunca ne yapıcan daaa az ilgileniyosun bizleee vs. aslında az ilgilenmiyor da galiba biraz canını acıtmak mı istiyorum bilmiyorum yaa sonra o krizlerim geçince pişman oluyorum söylediklerimden de ona belli etmiyorum tabii velhasıl kelam tabii ki o sorumluluk çok zor ve şu anda anne olarak en büyük sorumluluk bizde. biraz stres yapman çok doğal merak etme bence canım

ayy beni anlatmışsın canım yaa ben ayarlıyorum tam öğle yemeğinden önce gidiyorum. sonra doktordan çıkınca kendimi ödüllendirip iki kilo alacak kadar tıka basa yiyorum off bu ay çok kilo aldım zaten...

aynı şey hepimizde var demekki gün içinde bişey yok akşam olunca kendimi çok kötü hissediyorum bende iki gece önceydi durup dururken ağlamayabaşladım eşimde şaşırdı sanırım doğum yaklşatıkça onun da stresini yaşamaya başlıyoruz az kaldı inşallah hayırlısıyla kucağımıza alcaz bebişlerimizi

ben de doktor randevuma son 3 gün kala biraz yediklerime dikkat edeyim diyorum tartıda az çıkayım diye ama inadınaymış gibi daha şimdiden canım bir sürü şey istiyor

çok güldüm yaa okuyunca bende dr a gittiğimiz günle bot giymiyodum babetlerle gidiyorum ince şeyler giyiyorum filan demekki sadece ben yapmıyomuşum

EMA HARİÇ Allahtan kötü bir haberimiz yokmuş.alıntı yaptım ACİLE GİDİCEZ akşam demişsin sonra baktım bir sıkıntı yokmuş..geçmiş olsun canım...ağrıalrın azalmıştır inşallah..

günaydın güzel anneler yine nezle ve grip arası bir dertle boğuşuyorum ben yaaaaa
ağzımın ve burnumun heryeri uçuk oldu dudaklarımdaki çatlak hamileliğin başından beri hiç geçmiyo zaten sesim de boru gibi kendimi çok çirkin hissediyorum bu aralar
arada tlfdan takip etsem de tek tek okumaya vakit bulamadım inşallah herkes iyidir hepinizi öpüyoruz kızımla

Son düzenleme:
Arkadaşlar iyiki varsınız yaaa ne güzel böyle insanın iyi ve kötü günde danışıp anlatabildiği birileri olması varolun....:118:

Sagol canim cilegim. Saglik gibisi yok valla.. yolda yurumeye mecalim yoktu. Simdi iyiyim cok sukur. Tek sikinti kocis:18: benimle ilgilenmiyosun artik diye naz yapiyo ben de kizi uyuturken uyuyakaliyorum

uuyyyyy ensesinde saçı mı var aneeeey o kadar net mi gördünüz yani ooyyyy minik kuzuya maşallah

İlk denemem nasıl sizde kızlar??Eki Görüntüle 1047380

bişey diyim miiiiiii ba-yılllllkk-dııımmmmmmm birebir aynısında bende istiyore

slm annişlerimmm işten çıkmama son 3 gün

oohh ohhh sonundaaaaa geliyoooo o gün

ay kızlar bugün sabahtan beri bebeğim sağ tarafımda resmen sıkıştırıyo size de oluyo mu böyle ya ne yapmalıyım acaba öteki tarafa geçmesi için

Yapayım canım sana da Efe olanın dan bak birtane daha yaptım şimdi.

Merhaba kızlAr Dr randevum vardı NST ye girdim ilk defa ama o yatakta yatmak yok mu sırtüstü cok fena bsey Dr artık her geldiginde nst çekileceksin dedi bZm tosun için de annesinin yapısına göre braz cüsseli bi bebek dedi aman iri olsn da maşallah :)bu arada cok tatlı olcak öpmelere doyamıcaksnz dedi iyice sabırsızlandırdı bizi:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:
Doktordan çıktık az önce teyzelerrr :)) oglumm poyrazim cok iyiymiş..42 cm vee 1400 gr olmusuz :)) tahmini doğum tarihimiz 25 Mayıs :) simdilik bu kadar biraz gezelimm babayla minigimizin arabasını almaya gidiyoruz şimdi aksama görüşürüz opuyoreeee :))) hee bu arada oglusun kilosu haftasiyla ayni ama 31 hhaftalık gorunuo masallah neyle besliosun hormon mu veriosun dedi dr. Nie ole dedi anlamadim ??

Son düzenleme:

ooohhh maşallah yaaa size..mayısa kayanlar oluyo doğum için vaaaay zaman size daha yakın ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…