2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Canım geçmiş olsun. İnşallah bebeğin de sen de iyisinizdir ve inşallah sağlıkla ve vakitlice gelir. Daha önceki kontrollerde doktorun farketmemişmiydi, yoksa aniden mi gelişti acaba.

Canım hamilelikte hormonlar değişiyor sanırım, daha çok hassaslaşıyoruz. Ben de hüzünlü haberlerde hemen ağlıyorum, duygusallaşıyorum. Ama bebeğimi kucağıma aldıktan sonra herşeyin çok güzel olacağını ve yolunda gideceğini şimdiden beynime yerleştiriyorum. Çünkü biliyorsundur bir de lohusalık sendromu var. Hele ki yanında kayınvaliden ve eltin varmış. Kimsenin lafından sözünden etkilenmemeye dikkat et.

Ben de bebeğimin yüzünü son gördüğümde eşime çok benziyordu ama yaklaşık 2 aydır her gidişimizde yüzü dönük ve göremiyoruz. Üstüne üstlük herkese babasına benziyor diye yaydım. Doğduğunda benzemezse bu bebek kimin derlerse diye çekiniyorum

Haaaaaa bu arada bugun yeni bir ay ve 1Nisaaaaaaannnnn sakalara dikkat edin.Hepimiz icin güzel bir ay olsun

1 nisanlar öğrenciyken ne güzeldi. Şimdi şaka yapmaya çekiniyorum. Malum hamile olunca yapacak oldukça şaka var ama kimseyi korkutmayayım

Ben de ilk yeğenim doğduğunda demiştim ki o kadar çok seviyorum ki acaba kendi çocuğumu bu kadar sever miyim. Bi arkadaşım da önce kendi çocuğun doğup sonra yeğen doğunca öyle olmuyor demişti. Kendi çocuğumuzun sevgisini merak ediyorum.
Ben de yaştan dolayı Allah kısmet ederse ikinciyi 1-1.5 yaştan sonra düşünüyorum.

Arkadaşlar dün akşam bilgisayar başında internette bişeyler bakınıyordum. Bebişim tekmelerini ya da boks çalışmalarını tam çıkışa doğru yapmaya başladı. Önce çok önemsemedim, sonra artınca ahaa çıkacak bu diye bilgisayarı kapattığım gibi hemen uzandım. Tabi biraz sonra geçti. Bilgisayar başında çok oturmamıştım. Sizde de o bölgeye doğru tekme, hareket vs. oluyor mu?

şu an pc açamıyorum da eğer uğraştırmıyorsa ve müsaitsen ismi "Ahmet Efe" olarak banada yapar mısın bi öncekinden? Çok beğendim onu

Onu bulabilirsem yaparım tabi senin için. İsmini biliyorum canım :) Ama sayfada binlerce örnek varki o kaçıncı sayfadaydı unuttum bir bakayım yinede.

Geçmiş olsun canım bu havalara aldanmamak lazım...
Allah (c.c.) razi olsun bacim ...
Maalesef aldandik ama sukur ki atlattik

Ayıp ediyosun canım ya madem ikisi de tescilli güzel hehe vermem kimselere :)))

Amannn be sendeee ver gitsin ne yapacan
EMA mm ne diyorsun bacim...
Cok sasirdim inan....
Dogum baslamis yani Rabb'im saglicakla kucagina almani nasip etsin bacim...
Ins. Olabildigince gec gelir yavrun....
Ne kadar gec gelse o kadar iyi....
Dualarim seninle bacim
Habersiz birakma bizi....

O halde size kocaman bir masaallah bacim...
Allah (c.c.) ima sukurler olsun sonlara dogru yaklasiyoruz...
Rabb'im saglicakla kucaklarimiza almamizi nasip etsin

Gecmis olsun bacim...
Bu aralar duygularda karmasiklik yasaman gayet normal....
Ahhh ahhh su hormonlar kendini anca bu kadar belli ettirtir

Oglun delikanli olmus desene bacim
Masaallah
Son ana kadar kime benzeyecegi belli olmuyor sanirim....
Dogduktan sonra bile degisim icerisinde oluyorlar
Dualarin etkisi oldukca buyuk haklisin ....
Surekli dinlemek yada okumak lazim

Oyyyyy ne guzel bacilar cogunuz gitmissiniz gormeye...
Masaallah bacim....
Ne guzel artik kilolardan bahseder olduk
O uzun bacaklardan kim bilir nasil tekmeler yiyorsundur

Maşallah ne güzel benim dr. hiç böyle şeyler söylemiyor

Evet benim de aklima gelmedi degil.ams milleti soka sokmayayim diye vazgectim:) kocami sinir etcek bidiy yapmayi düşünüyorum Hahahaha
Aaa bunu duymak ne guzel birsry insan sabirsizlanmaz mi tabi.:)
Bilmem belji boyu uzun dur normale gore doktorun hoşuna gitmiştir.

Evet cikis yolunu tekmeledigi cok oluyor bazen tuvaletimi uaprken de vsjinama dogru tekmeliyor.Gce sag kaburgamin altina dogru kayi tekmeliyor bazen o kafar cok donuyor ki karnim inip cikiyor.Hala hareket edebilec3gi alan varken sanirim dolu dolu kullaniyorlar .iclerinde de kesfetme istegi yumruk ayak kafa Allah ne verdiyse girisiyorlar

cıkmaz canım merak etme benımkıde oyle bı vuruyorkı cıktı cıkacak dıyorum,ustelık benım rahım agzında dıkıs var,bu dıkıs nerde dıye dusunuyorum,dıger oglumda aynı seylerı yapıyordu normal bısey

Gecmis olsun bacim
Kendini cirkin hissetmeye basladi isen kizin senin guzelligini almaya baslamis demektir

slm annişlerimmm işten çıkmama son 3 gün
Hadi gozun aydin neslihanim
İlk denemem nasıl sizde kızlar??Eki Görüntüle 1047380

Yapayım canım sana da Efe olanın dan bak birtane daha yaptım şimdi. Eki Görüntüle 1047400
Bunlar cok tatliiiiiii

Masallah bebisine
Nst ye erken alinanlardansin desene bacim ...
Acaba 3 hafta sonra gittigimde benide mi alacaklar mi

Ogluna masaallah bacim
Uzun boylu mu olacaktir nedir....
Benim oglum 42 cm iken 1650 idi kilosu....
Yada benimki tosun olacak
Ayrica doktorun demesine takilma ileriden gitmesi cok guzelmis....
Benim oglanda iki hafta ileriden gidiyor doktorum cok memnun

Bacim misal benimki su an disari firlayacak gibi ....
Karnim yamulup duruyor....
Yaaaa hep icimde kalsin istiyorum

hihihihi evet bu sıralar pek sık giremiorum işlerden dolayı son zamanlar işyeri yogun oluor ve ben çok yoruluorum 32. haftada bırakıcam sanırım işi ne güzel 32 haftada olanlar onlar dahada sabırsızdır ayy benım bır kuzenım var oda ben gibi şişkolardan 100ün üstündeydi 37 de sezeryanla aldılar belkim benide alırlar

Nst ye erken alinanlardansin desene bacim ...
Acaba 3 hafta sonra gittigimde benide mi alacaklar mi [/COLOR][/B]

Aynen canm bende alerji sebeb ile öksürük vardı cok ,,gerci şimdi iyim de bZm Dr da braz garantici erken doğum riskini öğrenmek amacı ile aldı beni nst ye normlade 32.haftada giriliyor sen de grersn bi dahaki gidişine ..bu arada benmki 1970gr olms sennki de iriydi yanlış hatrlamıyosam bu kadar iri olmasında normal mi deil mi onu arastryrm şimdi de herseyi kafasına takıyor insan

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

slm annişlerimmm işten çıkmama son 3 gün
ayy canım çok sevindim ne güzel artık bebeğine daha çok vakit ayırabileceksin ve o doğmadan yorgunluğunu da yeterince atarsın:) darısı başıma inşallah benim şafağa daha çok var

İlk denemem nasıl sizde kızlar??Eki Görüntüle 1047380
canım bence çok güzel olmuş gayet başarılı ama altta 2014 yazmasa mı? ya tam doğum tarhi yazsa ya da hiç yazmasa daha mı iyi olur acaba?

boyuna posuna maşallah. benim bebişin de tahmini doğum tarihi 25 mayıs olsun istiyorum yaaa eşime bebişimizi doğum günü hediyesi niyetine vermek istiyorum

pufpuff ve karadenizki
kızlar bu stikerları nasıl kullanmayı planlıyorsunuz? nedir ne değildir tam olarak?

canım dilediğin gibi kullanabilirsin..
mesela mantar tıpalı şişeler var ya onların üstüne yapışabiliyo..
çubuklarq takılı şekerler oluyo ya,jelatinleniyo onların üstüne yapışabiliyo..
veya bambaşka bi tasarımı kendin üretenilirsin,örneğin ufak su şişelerin üstüne baskı olur yada saksı tarzı kullanacağın süslerin üstüne olur..

hatta google'da "sticker lı bebek şekerleri süsleme" yaz görsellerde bisürü örnek çıkıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…