2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Ne güzel canım.... benimde görüntü hep bulanık cihaz hastane en önemlisi doktor çok farkediyo..

Ne güzel canım.... benimde görüntü hep bulanık cihaz hastane en önemlisi doktor çok farkediyo..

aynen canım doktorda chazda çok önemli.ben doktor konusunda çok bunaldım bi doktorum yoktu bugüne kadar tavsiye üzerine gittim ve o kadar beklediğime değdi diyorum.inşalah herkese böyle doktor nasip olur hepiniz bebeiğinizi böyle net görürsünüz.öyle güzel bi duyguki dogdugunda kucagıma geldiğinde nasıl farklı olucak allah bilir a ahh

Yani küpe takarken bayıldığına göre sezeryan iyidir canım.... İşi aslı bende korkuyorumöyüzden hiç düşünmemeye çalışıyorum... benimde bir düşüğüm var gerçekgen çok kötü geçti ama birde kürtaj oldum rahim ağzı açılsın diye suni sancı vs. verdiler kıyaslarsam daha hafif ama kesim meselesi ve o sancıyı saatlerce çekmek düşündürüyor...
Sonuçta doğum kolay geçmiyeceği kesin....

aynen..gerçi biraz şans biraz bünye meselesi birazda kader artık bazlarınında ummadık şekilde iyi geçiyo çünkü..

Miğde yanmasından ölüyorum, benim oğlan saçlı mı olacak nedır.

aynı durumdayım bugün..bayadır olmamıştı yine yanıyo cayır cayır..ama soda içtim yatıştı sanki,dene bence

Hayirli aksamlar bacilarim ....
Biz oglumla dun gezmelere gittigimizde gunese aldanip ince giyinmistik....
Ve sonuc bol bol ruzgari yemisiz ve bugun surekli kustum
Su anda daha da iyiyiz ama sukur...
Opuyoruz hepinizi

Kizina kocaman bir masaallah ttnet im
Anammm ne kadar net cikmis teyzesi yesin onu
Ultrasonda tesvillenmis bir guzel annesi oldun desene
Bak benim Yasin imde doktor tarafindan yakisiklilik onayi aldi haberin olsun
Yabanciya verme kizini

Geçmiş olsun canım bu havalara aldanmamak lazım...

Ayıp ediyosun canım ya madem ikisi de tescilli güzel hehe vermem kimselere :)))

Kızlar dun ogleye dogru yogun kanamayla hastaneye geldım.rahımde 1 cm acıklık var. Kanamam az da olsa devam edıyor nst de sancı cıkmadı cıger gelıstırıcı ıgne olduk dualarınızı beklıyoruz oglumla teyzelerı

Yazım gitmiş neyse ki :) bana hata verip durmuştu :)

Ne demek cnm, belirsizlik insanı mahveder... Güzel günleriniz, haftalarınız olsun kızlar ))

Dün dr a gittik, şükür alınan ilaçlar onu etkilememiş :)
1500 gr olmuş sıpam :) suyu iyiymiş vs. Dikişimin incelmesi durumunu da çok önemsemedi, sadece dikiş yerlerinde ani ve geçmeyen bir ağrı olduğunda hemen en yakın hastaneye gitmelisin dedi, inşallah olmaz...
Bu arada da bu benim çok sık hastalanmam konusunda dr um allerjik olabileceği konusunda uyardı. Allerji dr una gideceğim ilk fırsatta. Dedi ki allerjik geniz akıntıları boğaz enfeksiyonunu tetikleyebilirmiş.
Bakalım, gidelim görelim...
Herkese sağlıklı sıhhatli günler diliyorum :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleme:

Şükür Canım iyi haberlerle döndük :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Herkese gunaydin guzel umut dolu bir sabaha methaba!

Gecmis olsun Ema uzuldum ama sanci cikmamasi iyi bir durum sanirim.insallah bu kotu durum gecici olacak.
Cankatre gecmis olsun sana da canim az zamanimiz kaldi hayirlisiyla atlayicaz insallah

günaydın kızlar;

4-5 gündür giremedim. geçmiş te bir hayli birikmiş okuyamadım. umarım herkes iyidir.. :)

beni sorarsanız sanırım depresyona girdim. bir kaç gündür canım ne yemek yemek istiyor ne bişey . bazen nefes alamıyormuşum gibi hissediyorum ve kendi kendimi endişelendiriyorum . bu şekilde çocuğuma da zarar verirsem diye korkuyorum . hamilelikte 7 buçuk ayı doldurdum bu arada . bir kaç gündür karnıma sancı gibi bir şeyler de giriyor hafif hafif . belki de ben gerildiğim zaman sıkıldığım zaman onu da geriyorum . kayınvalidem ve eltime de sinir oluyorum . özellikle eltim sürekli bana gıcıklık yapmaya çalışıyor . yaşadığım yerde de tek başımayım yani ne akrabam var ne arkadaşım . bunları paylaşacağım hiç kimsem yok . eşimin iş yeri Allahtan buraya çok çok yakın mesafede tek tesellim o şuanda . :)

kendini böyle kötü hissedenler var mı, bu normal mi . hiç bilmiyorum . bir iki gün içinde doktor randevum olacak ona da belirteceğim zaten bu duygu durumumu . gerekirse ilaç yazsın . napayım .

hiç kolay değilmiş bir bebişin sorumluluğunu içinde taşımak . :)

Son düzenleme:
Emacım çok geçmiş olsun. Ağrının çıkmaması iyi bir şey. Hastanede mi yatırıyorlar simdi seni? Dualarımız seninle inşaallah hicbirsey olmadan çıkacaksın bu durumdan
Sevindim canım bebeğine birsey olmamasına. Bak gördün mü icini ferah tut demiştik sana biz. Kocaman olmuş bile o arada annesi.
Zaman zaman oluyor öyle. Ben simdi hastayım canım hicbirsey yapmak istemiyor ama ondan önce de böyle oluyordu bazen. Kendini cok yalnız hissediyorsun. Yaşadığımız yerle alakalı. Benim yaşadığım yerde de kimse yok. Ondan kaynaklanıyor. Hamilelik cok farklı bir şey. Gecer canım merak etme sen. Sorumluluk ağır geliyor biraz stres oluyoruz galiba

Büyük geçmiş olsun. Umarım bebeğini sağlıkla kucağına alırsın. Senin için bol bol dua edeceğim. Lütfen sakin olmaya çalış ve bebeğini de strese sokma. Allah hayırlısı ile kucağına almayı nasip etsin.

ooyyy canım yaaa noldu öyle birdenbire? Çok geçmiş olsun.. İnş bu şekilde kalır da ilerlemez zamanına kadar.. Peki risk var mı ya da durum ne şu an tam olarak? Niye böyle bişey oldu?

geçmiş olsun canım grip falan mı oldun ben de baya fena soğuk almışım burnum tıklalı bugünlerde beni çok zorluyor .

bu arada çok teşekkür ederim bu güzel yazılar bile çok moral veriyor bana . zaten bir tesellim eşim . bir de burayı takip ediyorum . benimle aynı dönemde doğum yapacak olan arkadaşlarla paylaşımda bulunmak bile rahatlatıyor. o yüzden buraya yazdım kısaca . ama bazen dayanamayacak gibi oluyorum . kendi kendimi kaygılandırıyorum . papatya çayı demliyorum kendime o biraz iyi geliyor.. aslında eşimle yoğun bir hayatımız var baya gezeriz biz. o yüzden genelde böyle değilim sadece yalnız kaldığım zamanlarda kaygı geliyor bazen . ve bu durumu hiç sevmiyorum . bazen ağlıyorum . doğuma da daha 1 buçuk 2 ay var :)

Canimmm cok gecmis olsun. insaallah hemen atlatirsin bu durumu. dualarimiz seninle ve minik yavrunla.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…