2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

evet canım biliyorum bende bi ayar vermeye çalışcam artık ama kuzum hasta olmasın gerisine ben dayanırımm

Merhaba guzel anneler ve kuzucuklari
Offfff offffff gitti benim alintilar telefondan girmeninde bu yonu kotu yahu
Neyse guzel birgun sizlerin olsun canlarimmm

Merhaba guzel anneler ve kuzucuklari
Offfff offffff gitti benim alintilar telefondan girmeninde bu yonu kotu yahu
Neyse guzel birgun sizlerin olsun canlarimmm

seninde tüm alıntılar uçuyo hep kızzzz bende hep telden giriyorum ama benim telefonumda hiç böyle sorun olmuyo..alıntılayabiliyorum..

pufpuff benide listeye ekler misin ? 24 yaşındayım ilk bebeğim Antalya'da yaşıyorum. Allah nasip ederse 09-06-2014 tarihinde doğum yapicam kızım olcak ismi henüz belli değil

pufpuff benide listeye ekler misin ? 24 yaşındayım ilk bebeğim Antalya'da yaşıyorum. Allah nasip ederse 09-06-2014 tarihinde doğum yapicam kızım olcak ismi henüz belli değil
sağlıcakla kucağına almak nasip etsin Allahım....hoşgeldiniz aramıza kızınızla beraber :)

Ne mutlu, sıra geldi yerleştirmeye. Allah güle güle, huzurla, sağlıkla büyütmeyi nasip etsin. Darısı, hayırlısı benim oğluşumun başına...

Yeğenlerimi büyüten annemden aldığım bilgilere göre :) ana kucakları çok ağır olduğu için içinde bebek olunca iki kişi anca taşıyorduk demişti. Çanta güzelmiş taşıma kolaylığı yani hafifliği açısından düşünüyordum ama arkadaşın dediği gibi yazın sıcakta nasıl olur bilemiyorum.
Ayrıca lullaby hamak beşikleri var, hellobaby de görmüştüm ve kardeşim de kullanıyor, katlanıp hemen at arabaya, çık gezmeye, nereye gitseler yanlarında, tatilde, piknikte, ev gezmelerinde ve hatta evde bile kullanıyorlar, onu da listene eklemeni tavsiye ederim. İlk alacaklarım arasında.

Bende taşıyamam sanki bebişimi onunla , sanki kolu bacağı altta kalıp sıkışacakmış gibi geliyor , korkarımm :)

evet canım biliyorum bende bi ayar vermeye çalışcam artık ama kuzum hasta olmasın gerisine ben dayanırımm
Kis bebeginden zor olacagi kesin. Tecrubeli bir yaz annemiz yok mu. Bize biraz yardimci olsa

Ayy ne guzel sey bu boyle. Tuttum bunu
Bende anadizi almayi dusunuyordum tasimalik, ama simdi kararsiz kaldim :44:

Daha öncede bahsetmiştim sizlere hatunlar hastanemi değiştirmek istiyorum diye
15 nisanda acılısı yapılacak olan sancaktepe via hospital ile görüşmelere basladım
normal dogum sgk anlasmalı 1,000 tl simdilik anlastıkları bir doktor ismide aldım ama baska doktorlarda gelebilir dediler
ve diger subelerindeki hizmetleri cok güzel gidenler memnun kalmıs bende arastırdım hastanenin anlasmalı dogum fotografcıları varmıs burdakı subelerindede olacakmış ama net bir anlaşma henüz yapılmamış,
şimdi bana akıl verin bakalım siz
ben gittiğim hastaneden memnun degılım 750 tl normal dogum ıcın ıstıyorlar ve hıcbır lukslerıde yok doktor bıle cok alakasız ılgısız bence
gidenler memnun ama ben memnun kalmadım yani o hastaneye o kadar para vermek ıstemıyorum
şimdi bi karar vermem lazım ya 1,000 tl verıp yenı acılan hastaneye gıdıcem doguma yada zeynep kamil hastanesine gidicem araştırmaya
sizce ne yapayım ?

seninde tüm alıntılar uçuyo hep kızzzz bende hep telden giriyorum ama benim telefonumda hiç böyle sorun olmuyo..alıntılayabiliyorum..
Bacim alintilara cevabimi yaziyorum hop biri arayiveriyo alintilara yazdigim cevaplarda ucup gidiyor....
Arayanim bitmiyor ki bacim

Doğum bir gün de olsa bizim en önemli günümüz. Erkekler nasıl askerlik anılarını unutmuyorsa bizde doğum hikayelerini unutmayız. Güvenmediğin veya memnun olmadığın bir hastaneyi hiç önermem. Ama gideceğin yeni hastaneyi ve doktoru iyi araştırmanı tavsiye ederim.Yeni oldukları için memnuniyet onlar için önemli olmalı, müşteri ve tavsiye kazanacaklar sonuçta. Benim de 2 doktorum olduğu için doğum yapacağım hastane belli değil ama %90 kozyatağı central hospitalda yapacağım.

canım çok teşekkür ederim. zaten dünden beri doktoru kafama taktım, biraz moralim bozuk, o da beni daha kötü yapıyo dediğin gibi. bir an önce bu psikolojiden çıkmam gerek.
öpüyorum seni...

bu hastanenin selimiyede de yerleri var ve çok temiz çok güzel yorumlar yazmışlar hoşuma gitti ama zeynep kamil için ne diyorsunuz ?

teşekkür ederim canım güzel sözlerin için. sayenizde daha iyiyim şimdi. öpüyorum...

Herkese merhabalar... Benim bi kaç gündür kemiklerim ağrıyor özellikle biraz ayakta kalayım hemen topuklarım ağrımaya başlıyor hamilelikten herhalde... :44:

Ev tipi ana kucağı çok gereklimi bende bilemiyorum doğrusu ama arabanın anakucağını evde de kullanabiliyorsun sonuçta fakat bebekcik yayılsın rahat rahat dersen bilemiycem canım...

Çok güzel olmuş...

Biberon isitici ve steril ediciyi henuz almadim ama kangurumuz stokkeden sunu aldik bel destekli ve yenidogandan 3 yasa kadar kullaniliyo cok ergonomik heryonden kullanan arkadaslarim da cok memnun. Eki Görüntüle 1037826

Rengi ne güzelmiş onun öyle....

Kis bebeginden zor olacagi kesin. Tecrubeli bir yaz annemiz yok mu. Bize biraz yardimci olsa

Ayy ne guzel sey bu boyle. Tuttum bunu
Bende anadizi almayi dusunuyordum tasimalik, ama simdi kararsiz kaldim :44:

bencede yarımcı olacak anne aranıyooooor

bu hastanenin selimiyede de yerleri var ve çok temiz çok güzel yorumlar yazmışlar hoşuma gitti ama zeynep kamil için ne diyorsunuz ?
dogum bı kadın ıcın ozel bısey sonucta kac kere doguracaz eger sartlar ıyıyse abartıya kacmamak sartıyla ozelde olmalı dıye dusunuyorum,z.kamıle ben bı kac kez gıttım cok kalabalık belkı tecrube acısından dıger hastanelere oranla ıyıdır,gecen sene bızım bı akrabamız orda normal dogum yaptı kızı zorla normal dogurtmuslar kız sancıdan bayılmıs artık cok fena kesıg olmus yanılmıyorsam 21 dıkısı vardı daha sonrada patlamıs dıkısler,ıllede normal dogurcaksan devlette pek ıyı muammele yapmıyorlar ben kurtajı goz tepe ssk da oldum kadının bırı hemsıremıydı doktormuydu bılmıyorum gelıp gıdıp bagırıyor bana en sonunda acımı unuttum bı cıkısdım kadına,ondan sonra agzını acamadı hanı ıllede devlette doguracaksan sessız kalma ezerler

tamam canım..hoşgeldin aramıza..

teşekkür ederim canım güzel sözlerin için. sayenizde daha iyiyim şimdi. öpüyorum...

hep iyi olasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…