2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

YOK canım kıyıyorum paraya özele gidicem valla kararımı verdim şimdi hastane arıyorum bakalım ya via hospital olacak yada baska bakacagım artık kısmet

Sorma cileksurat ya utanmasam ben giricem icine beni tasi diycem kocama ole sevdim 😄😄

Maşallah yetiştirmişsin haftasına kızını. Zaten herhalde güzel poz vermesi doğumda olacak bizim afacanların. Burnunun içini nemli tutmaya çalış tatlım. Tuzlu su iyi gelebilir
Canım bana en uygun geleni dışarı çıkarken puset ya da bebek arabası kullanmak. Sling kullanışlı gelmiyor. Kanguru zararlı diye almayı düşünmüyorum. Evde de kullanmak için ana kucağı var ablamdan gelecek.
Amaaa biz senin yaptıklarını çooook merak ettik. Nolcak şimdi¿¿ Eşini ikna etmek sana düşüyor. Hem biz fikir yardımı istiyoruz. Vee özelden de olsa foto bekliyoruz Ya da özelden blogunun adını versen iyi olur★★
Kızına maşallah. Allahtan oda takımı almamışsınız, alsaydınız daha ne olacaktı merak ettim. Hepsini güle güle kullanın eminim çok güzeldir.
Hiç böyle bir şey duymadım canım. Ama doktorun bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Herşey yoluna girer, yeterki onlar iyi olsun

yogurt ve karbonatı aklımın bı kosesıne yazdım canım duphalacı bana da verdı doktor, bı yemek kasıgı dedı aşağı yukarı aynı ölçülerde midir bilmiyorum ama kahvaltıyla beraber iç dedı, hatta sabahları ve aksamları zeytınyagı ıc fılan da dedı :26: doktor kontrolun yakınsa sorup benı de bılgılendırrsen sevınırım cnaım, belkı senınkı baska cozumlerde sunabılır oğrenelım bakalım

canımmmmm sağol

ahahahaha bugün bunlarla uğraşırken anneme aynısını söyledim "gel bunu ticarete dökelim" dedim

Pufpufum cok guzel olmuş kurabıyeler, topıkcene kurabıye işine daldıracaksın valla sen mılletı

baby slıng almayı hıc dusunmedım, kanguraları sevıyoduk onu da işte zararlı dedıler kafamızda bı soru işaretı oluştu :26: aldıgımız bebek arabası travel set dıye gecenlerden ilk aylar hem arabada hem de bebek arabasında kucuk pusetı kullanacagımız ıcın onunla tasırız gıbıme gelıyo :44:

ev tıpı anakucagını ben de arastırıyorum ama onlarında hem sallanabılenlerı hem de tıtresımlı olanları var; cogunlugunda 9 kıloya kadar tasınabılır dıye yazıyo, etrafımda kullananlarda var memnunlar ama her cocuk bır olmuyo dıyolar ya o yuzden uygun fıyatlı,kampanyalı fılan bısey karsıma cıkarsa alırım dıye dusunuyorum; bır de tıtresımlıller daha uygun fıyatlı sallananlar bıraz daha pahalılar sanırım :26:

Canim baska bi doktora gitmeyi dusundun mu. Maksat ikinci bir goz gorsun. Kimsenin bu konuda fikri yok nettede birsey bulamamissin. Kafan rahat eder

PUFPUFFF bildirim gelmiyor bana neden acaba alıntı yapanları göremiyorum kim bana ne yazdı bilmiyorum yaa bi el atarmısın

aaaa bende sorun yok canım geliyo bildirimler ... Ama zaten ben ne yapabilirim? Beni aşıyo o iş site yönetimiyle ilgili bişey..

Pufpufum cok guzel olmuş kurabıyeler, topıkcene kurabıye işine daldıracaksın valla sen mılletı

hepimiz yapıp yapıp paylaşalım valla çok eğlenceli hehehehehe

aaaa bende sorun yok canım geliyo bildirimler ... Ama zaten ben ne yapabilirim? Beni aşıyo o iş site yönetimiyle ilgili bişey..

hepimiz yapıp yapıp paylaşalım valla çok eğlenceli hehehehehe

YÖNETİMle nasıl irtibata gecerim ben ne yapmam lazım canım

YOK canım kıyıyorum paraya özele gidicem valla kararımı verdim şimdi hastane arıyorum bakalım ya via hospital olacak yada baska bakacagım artık kısmet
ayyy emının devlette doguran ıyı ornekelrde vardır ama sans ısı,neyse sen anadolu yakasındasın sanırım bende bu taraftayım yedıtepeye gıdıyorum oglumuda orda dogurmustum gayet memnun kalmıstım,doktorumuda cok sevıyorum

evet canım ama özel hastaneye gitmeye karar verdim eşimlede konuştum oda tutturdu hastaneni değiştirme diyor doktoru değiştiricem heralde bakalım görğmcemde o hastanede dogum yaptı yengemde bakalım hayırlısı ya özel bölge hastanesi olacak sancaktepede yada via hospital ikisinden biri ikiside aynı uzaklıkta bize yürüme mesafesinde 5 dk da gidebiliyorum eşim ben seni uzaklara götüremem yolda kafayı yerim trafik olursa diyo kısmet

Kizlar marsmelovdan bahsettiniz ya benimde canim istedi ama bulamadim yakin marketlerde
Kocise soyledim bulup getirecekmis garibim

hepimiz yapıp yapıp paylaşalım valla çok eğlenceli hehehehehe [/QUOTE]

kurabiyeleri nasıl yapıyorsun tarifini verebilirsin? ben de bugün cuma günü işimin son günü olduğunu öğrendim yani işten çıkarıldım. artık evde bol bol dinlenir kızıma rahatca hazırlıklar yaparım :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…