2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Oyyyyyh ama bunlar çok tatlıı,tadıda güzeldir eminim aayyyy canım istedi eşime söliim gelirken pastaneden alsın birkaç tane Ben bundan yırttım sağolsun abimin eşi yapıp gönderecek annemle doğuma gelirken..

Arkadaşlar az önce facede okudum ikinci erken doğum yapan Ebru arkadaşın bebeğinin beyninde küçük bir kanama varmış ( Allah yardımcıları olsun dua edelim

bugün tüm detayları tarifle birlikte yazcaktım bugün ama fırsat olmadı canım ilk fırsatta yazıcam

bu hastanenin selimiyede de yerleri var ve çok temiz çok güzel yorumlar yazmışlar hoşuma gitti ama zeynep kamil için ne diyorsunuz ?

Devlet hastanesi düşünmedim hiç. Doğum yapmış tanıdığımda yok. Zeynep Kamilde gebe eğitimi varmış, henüz aramadım ama ona katılmak istiyorum. Senin kesin normal doğumsa eğitime katılmanı tavsiye ederim. Mutlaka yararı olur.

Yeditepede kime gidiyorsun. Bi de muayene ve doğum ücretleri ne kadar acaba.

Arkadaşlar az önce facede okudum ikinci erken doğum yapan Ebru arkadaşın bebeğinin beyninde küçük bir kanama varmış ( Allah yardımcıları olsun dua edelim

Allah acil şifalar versin. İnşallah sağlıklı bir şekilde küvezden çıkar. Allah hayırlı, sağlıklı, analı-babalı uzun ömürler versin inşallah...

Arkadaşlar hepimiz inşallah hayırlısıyla doğum yapacağız. Eminim çoğumuz yenidoğan yoğun bakım servisi olan hastaneleri araştırmış ve takibini ona göre yaptırıyordur. Ancak, yenidoğan yoğun bakım ünitelerinin de seviyeleri varmış. Gittiğiniz hastanenin yenidoğan yoğunbakım ünitesinin ileri düzeyde olmasına dikkat edin.

Canim demeee...
Su an basimdan asagi kaynar sular dokulmus gibi hissettim inan...
Rabb'im annesine bagislasin ....

Cok uzuldum rabbim tez vakitte sifasini versin annesine babasina bagislasin minigi insallah. Kizlar guzel haberlerinizi duyalim insallah bundan sonra..

Alta dediğimiz vajina girişi değilmi sanki sızlamış gibi hissediyorum ara ara pozisyonuyla ilgili oldugunu düşünüyorum ama insanın yinede içi rahat etmiyor

Evet evet, zaman zaman az da olsa benim de sızlıyor ama hemen geçiyor, yine de dr danış istersen ...

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Olsun en azından heves olursa böyle eğitimler olmasa da araştırıp bakıyorlar :)

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Merhaba güzel anneler sayfalar çoktu okuyamadım umarım hepiniz iyisinizdir
Bugun kontrolümüz vardı kızımızı gördükk ama elleriyle yüzünü kapatmıştı göremedik güzel yüzünü 28. Hafta 32 cm 1200 gram olmuş miniğimiz doktor herşey yolunda dedi çok şükür.

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

olus apı ye gıdıyorum,hastanede ssk yok malesef,ozel saglık sıgortasıyla gıdıyorum normalde muayene 280tl ben sıgorta ındırımıyle 140 oduyorum doguma para vermeyecem sıgortam hepsını karsılıyor fıyatlarını tam bılmıyorum ama 5000-6000 cıvarı dıye duymustum gecen sene ocakta dogum yaptım ama fıyatla ılgılı hıc bısey demedıler muhasebeye ugramdan cıktık,hastane pahalı ama doktorum hıc paracı degıl oyle bı hastanede oyle bı doktora denk gelmekte sans

Teşekkürler cevap için, bi doktor arkadaşım orda gazi yıldırıma gitmişti, ama bir türlü oradaki doğum fiyatlarını almak kısmet olmadı.

Baya Adana lı var herhalde aramızda, bi aksilik olmazsa eğer benim doğum da Adana da olacak ama biz de 2-3 hafta sonra hoppp yayla evine :118::118::118:
PUFPUFFF bildirim gelmiyor bana neden acaba alıntı yapanları göremiyorum kim bana ne yazdı bilmiyorum yaa bi el atarmısın

Tatlım ben de alıntı yapanları göremiyordum ve site yenilendiği için sanıyordum. Dün maillerime bir baktım ki tonlarca mail gelmiş KK den, mesaj kutunuz dolu diye, KK mesaj kutunu silersen alıntıları görüntüleyebiliyorsun

Ailen mi adanadaydi canim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…