2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydınnnnnn...günaydınnnnnnnnnnnnnn....dünyanın en güzel annelerine ve onlar kadar güzel ve yakışıklı meleklerine çok güzel günler olsun..2 gündür doğru dürüst giremedim..ama herkes iyi gibi...

PUFPUF gözünaydın canım mobilyaların gelmiş sen artık odaya mekik dokur durursun....aklına günde kaç kere fikir gelir şimdi onlar için :) alırda alırsın süs eşyası..Ahmet Efemiz iyi günlerde kullansın..

SGLBNT canımmmm hallettinmi pijama işini....

gunaydın canlarım biz bugün kızımla çok erken kalktık burun kanamasıyla karşı karşıya kaldık yine bu da ayrı bir dert işte ama olsun dün kızımla görüştük canım kızım 1430 gr olmuş göbüşü iki hafta geriden geliyo demişti doktor grmıda önceleri bana çok düşük gibi geliyodu çok şükür haftasını yakalamış kızım çok mutluyum tek sorun cadı kızım yine arkasını döndü bize bi göremedik yüzünü

ooohhh azeri sen sadece bebişe çalışıyosun maşallah ben toplamda 10 kilo aldım ama son 15 günde hiç almamışıminşallah son iki ay sadece kızım büyür ben büyümem

canım hayırlı olsun odanız bizimkide kuruldu aynen senin gibi gidip gidip bakıyorumgüzeeeelll günlerde uyusun efeciğin kurabiyelerde süperrr olmuş ellerinize sağlık

Gunaydin guzel annelerrr guzel bi gun gecirelim insallaahhhn

günaydın hatunlarr oğluşum sabahlatıyor beni saolsun bu aralar :) hepimize hayırlı güzel günler
pufpufumm foto ekle bakalım bi merak ediyorum hayırlı olsun güle güle yatsın yavrusss
günaydııınnn hatuuunlaaarrrr

Son düzenleme:

günaydınlar.... bebişine de günaydın.... henüz sipariş vermedim canım.. ama çok beğendim.. aklımda o var. bi de avm de beğendiğim vardı bugün yarın ona gideceğiz. eğer o olmazsa alacağım takım seninkinden :) en azından artık düşünmeyeceğim nerde bulcam ne yapacağım diye... teşekkür ederim arkadaşım...

günaydın hatunlarr oğluşum sabahlatıyor beni saolsun bu aralar :) hepimize hayırlı güzel günler
pufpufumm foto ekle bakalım bi merak ediyorum hayırlı olsun güle güle yatsın yavrusss

güle güle kullan canım hayırlı olsun darısı başımıza inşalah.

evet yaaa sormaaaa valla..bitane oyuncak dolabımız var mobilya takımı içinde,4 raf en altı 2 raflık dolap gibi..şimdiden düşünüyorum nasıl süslesem diye

güle güle kullan canım hayırlı olsun darısı başımıza inşalah.

amiiinnnn arkadaşımmm darısı sizlere olsun

canım hayırlı olsun odanız bizimkide kuruldu aynen senin gibi gidip gidip bakıyorumgüzeeeelll günlerde uyusun efeciğin kurabiyelerde süperrr olmuş ellerinize sağlık

bu kurabiyelerden topikçe yapmalıyız bence tadıda harika..

ooyyyy canımmmm sizinde odanız hayırlı olsun öyleyse,iyi anlsrsın beni şimdi

Hayırlı olsun canım benimm , güzel heycanlar bunlar :) Allah iyi günlerde kullanmayı nasip etsinn (AMİNNNNNNNNNNNNNN) biz nisan sonu alıcaz beşik vs. Çok fazla eksiğimiz var bakalım yetişir inşallah

bu konu tartışıldı mı yada tartışıldıysa bana linkini verirseniz bende bakayım..çok kararsızım...CİCİLER bölümünde kimsecikler yok ...o yüzden buraya sorayım dedim...

bebeği dışarı çıkartmak istediğimizde ne kullanacaksınız..ilk aylarında ...taşıma çantalarımı bebek arabasını mı yoksa bu kumaştan baby slingler var onlardan mı almayı düşünüyorsunuz...

Eki Görüntüle 1038054

birde evde evtipi anakucağı ne kadar gerekli...15 kgya kadar... 0-9 ay arası genelde anakucakları...çok yüksek fiyatlı olanlarda var normal olanlarda..alayım mı almayım mı bilemedim...

alırsam aşağıda resmi olanı alayım diyorum diğerleri çok pahalı ve gereksiz geldi bana sadece 9 ay için ki oda bebeğin kilosu ile ilgili...en fazla taşıyan 15 kg taşıyor..

çok geçmiş olsun canım korkmussundur :18: ya beni çağırdı doktor 10 gün sonra gel dedi ama gidemiyorum malesef işlerim şuan çok yoğun izin problemim var ben artık 2 hafta sonra rapor alcam ozamn gittiğimde baksın diyorum benimde ayrıntılım yapıldı çok şükür bi problem yaşamdım o yüzden şekere bağlı diye çok üstünde durmadım açıkçası

Gunaydin annisler...hazirliklar tam.gaz devem alaha sukur bizde iyiyiz kizim adi gibi ince uzun...elif hayal...saglikla kucagimiza alamayi nasip etsin....benimde anlamadan hazirliklarim.bitiverdei nerdeyse ufak tefek seyler kaldi....ben odatakimi almadim onun yerine graco prestije park yatak dolap sifonyer kuzulu hali lamba perde duvar kagidi......sorsalar oda takimi almadim...daha kurmadik.biraz daha bekliyecegim....kendi yatak odamizada babytech sarayli besiginden aldik....cokkk guzel tabsiye ederim...bu besigin onunden gecip cok agladigimi bilirim
El islerinde bende becerikliyim....hatta kendi blogum.var ama esim bebege yaptiklarimi dogum oncesinde koymama izin vermiyo...fikir olsun diye size yaptiklari soylemek.isterim....oncelikle bebek sekeri konusunda ac gozluluk yapipi cesit cesit yaptim piyano seklinde taki.kutusu nazar boncugu seklinde yuzuk.kutusu bebek kolonya siseleri ve telefon susu...malzemeleri birmax.com diye bir siteden aldim cok ucuz ve guvenilir mutlaka inceleyin...100 gr gbadem sekerini aldiniz mi bide silikon tabancasi herkes yapabilir kendinize guvenin...biz esimle yaptik cok.eglenceliydi....logusa taci....taki uastigi...kapi susu...ani defteri...bunlara oratk bi konsept sectim ustelerine keceden balerin bebekler yaptim...logusa serbet takimi....ve sauamayacagim kadar kokos tavlara sapkalar eldiven ve ayakkabilar....simdide suslu zibinlara basladim...rabbim giydirdigim gunleride gostersin...fikir isteyen arkadaslara ozelden msj atabilirim...kolay gelsin annisler

çilekcim doğumumuz yaza gelcek ve anakucağının içinde yavrular bunalır diye düşünüyorum bence gereksiz sadece bebek arabası bize yeterli olur diye düşünüyorum ben

hayırlı olsun efe beyin mobilyaları canım içinde uyusunda büyüsün inş. şimdi beklemesi daha zor olacak senin için

6icanim ben o ev icin olan kendinden sallananlardan aldim...ve kullanan herkes cok.memnun koltuk.ustunde cocuklar uyuklayacagina gunduzleri yada biz is yaparken icinde guvenlice dururu....o disarda tasima paratindan almadim kanguru aldim...karsi komsumda var cok.kullanisli diyor...bebek arabani begendim...ben quinbyy zap aldim yanlis yazmis olabilirim hem hapi hem.katlaninca cok az yer kapliyo hemde puset ustune takilmiyo tamamen cikarip yerine baska koltik konuyo...yani ikisi ust uste agirlik yapmiuo...bebek. koltugu maxi cosi ile uyumlu ondan aldik ama suan e bebekde cok.kampanyali fiyati bi bak derim...tabi bizim gibi memeur ve uzakta degisen bagaj sorunun yoksa concord bebek arabaalri harika bi tik pahali kolayyy gelsinnn

maşallah annesinede kızınada.. benim cadı kızım bana iki aydır yüzünü göstermiyor... çok özledim ve merak ediyorum...burun kanaman içinde canım hani dereceis nedir bilmiyorum ama doktorum bana fazla değilse temiz su çek burnuna dedi hergün ama çekemem diyorsan eczaneden fısfıs al dedi okyanus suyu diye satılıyor dedi..fazla kanarsa KBB ye git dedi...bilgin olsun canım..geçmiş olsun..

şimdiden iyi günlerde kullan canım....ne alırsan güzel alırsın sen ..bekliyorum merakla

ellerine sağlık uçağımmm..iyi günlerde kullansın meleğin şimdiden....narin zarif bir kızımız olacak demek ki.. hep yazıyorum yine bıkmadan usanmadan yazıcam...sevgili haziran anneleri..bu kadar becerikli olmayın yahu...hem becerikli hem çalışkan...benim bu işler çok gözümde büyüyor...eve gittiğim gibi yatacak yer arıyorum...çok kıskanıyorum sizi...ama maşallah maşallahhhh

Canım biz dün akşam bebek görmeye gittik 1 haftalık henüz 2.600 gr doğmuş , kucağıma almaya korktum resmenn minicik buruş buruşş :)) o yüzden taşıma çantası ilk zamanlarda en sağlıklısı gibi geldi bana . Eşimin akrabasının 7 aylık bebişi var ve artık durduramıyor kimse onu anakucağında falan çok sıkıntılıı kendisii. Boşuna masraf etmeyin dediler ve bize vericekler . herkes ister evladına en iyisini almayı ama kendimizi zora sokmanın da anlamı yok Başka eksiğimizi alırız bizde napalım , resimdeki gayet güzel canımm

şekerim maşallah gelişme kaydetmişsin ama açık ara farkla miki mouse olanlar süt şişelerinden daha iyi olmuş

çok geçmiş olsun tatlım normalde bile çok sıkıntılıdır idrar enfeksiyonu hamilelikte hiç çekilmez. Suya daya kendinii

Hmm anladim. Bende 64 ten 62 dustum ama suan 69 dayim. Daha ben uzuluyorum az kilo aldim diye

ühühühühü biz niye şişiyoruz ya sadece karnınız var sizin ne güzel. Doktor da bana kızıp duruyor son ay 4 kilo almışım toplam 10 kilo oldu off nasıl kontrol edicem kendimi bilmiyorum ki ekmeği kestim bakalım ne olacak

maşallah maşallah kız hiç bş durmamışsın sen ama çok merak ettirdin be güzelim. Ne ara yaptın onları ben çalışıyorum hiç fırsat bulamıyorum onlara...

Son düzenleyen: Moderatör:
suyumuz üst sınırda görünüyor, şekerle bağlantılı bu durum dedi... tehlikeli mi diye sorunca da pek çok sebebi olabilir,ama herşey normal ben şekerle bağlantısı olduğunu düşünüyorum dedi... yani çok üstünde durmadı canım, anomali olursa su fazla olur, ama ayrıntılı usg yaptık hiç bir sorun yok bebekte dedi... (çok şükür) senin de şekerle ilgilidir,sıkma canını...

bu arada akşam hafif bir lekelenme ve bel-kasık ağrısı ile (adet sancısı gibi) karşılaştım,aklım çıktı tabi korkudan,hemen doktorumu aradım... lekelenme küçük olunca sabah gel dedi, bugün vajinal muayene yaptı,usg ile baktı... geçmişte gerçekleşmiş kanama yok kesinlikle dedi, idrarla ya da başka bir yara bere ile ilgili olabilir vajinal değil dedi... veee balkon yıkadığım için çok kızdı, artık ev işlerini bırak,çok eğilip kalktığın işler yapma sakın diye de uyardı...

LAHESİS.....çok geçmiş olsun canım....arkadaşımın alıntısında gördüm yazını...aman canım arkadaşım nolur dikkat edin kendinize..evişlerini artık azaltın dicem dicem ama benimde tek izin günü olunca ptesi sabah 8.20den öğlen 13:00 e kadar temizlik yaptım sonra alışveriş 5te eve geldim yemek vs derken saat oldu 7 çamaşır yıka dolap içi düzenle derken öldüm öldüm.....ve haliyle iki gündür kas ağrılarım son gaz devam...
DOKTORUN Ne güzel açıklamış..endişe edilecek bir durum yokmuş..maşallah bebeğimize... Hayırlı doğumlar olsun hepimize...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…