2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
hmm sen kullanıyosun demek evet bence de rahat gibi bn de 2 tane alayım dıyorum. artık aşağı çekmekten sıkıldım

valla ben acaip rahat ettim hatta hamilelikten sonra bile bi süre kullanılabilir.. 1-2 tanede olsa almanı tavsiye ederim..

kendim ölçmeye başladım şekeri kestim tamamen bu hafta yazıyorum şuan 104 ü geçmedi tok ama ilginç aç da 100 lerde

Canım tokluğun çok iyi açlığında çok yuksek değil 95 geçsin istemiyolar sen devam et dıyetıne duzelir ben yaklaşık 10 gundur yapıyorum dun doktorumla endokrınle gorustum dıyete devam dedı artık haftanın 2 gunu ölçucem yukselırse haberleşıcez emin ol duzene gırıcek senınde

Sevgili kankilerim anne adayları hepinizin 8 Mart dünya kadınlar günü kutlu olsun iyi ki Allah beni kadın olarak yaratmış erkek olmak istemezdim diyorum bebişimin tekmelerini nasıl hissederdim yoksa !!!

bebiş hazırlıklarınız nasıl gidiyor ben daha başlamadım desem inanır mısınız önce yatağından başlayayım dedim ufaklığın bir akraba kendi bebeğinin beşiğini vermeyi teklif etti az kullanmış ama park yataklardan ben de karar veremedim park yatak nasıl acaba kullanışlı olur mu diye.yine de bi beşik alayım diyorum park yatağı da verirlerse o da ayrı bir alternatif olur artık.ben nelerden kaç tane alınacak hiç bilemiyrum yaz bebeği olacağı için ne giyer ne giymez deneyimli annelerden tavsiye bekliyorum.bi tane liste buldum bazı şeyler gereksiz gibi geldi listedeki ama fikir verme açısından paylaşayım dedim sizlerle

Son düzenleme:
Kızlar ben bugune kadar bebış için hep alışveriş yapmadım bı tane hastane çıkışı, 8'li takım ve bır battaniye aldım yarın eşimle gidip bebegım tum eksıklerını almak ıstıyoruz çok heycanlıyım çok zevkli bebışlerımız için alışverış kendımce liste yaptım ama siz neler aldınız neler almalıyız yardım beklıyorum sizlerden

Maşallah göbişine...

Aranizdavtemizlik yaparkn camasir suyu kullanan var mi kizlar bn kullaniyorum tuvalette felan

Bennn... mutfakta olmazsa olmaz benim için tabi camı açıp öyle yoksa zaten alerjim var tıkıyor beni...

Dikişsiz külotlardan aldım ben hamilelik sonrasında da kullanılabilir ve çok rahat hissetmiyorsun bile...

Manita bakayım he ayyy Allah iyiliğiniz versin Üzülme canımm kocişlerle aramızdaki bağlar dahada kuvvetlenio en azından ben bunu çok nett hissediyorum,bu da çok hoşuma gidiyorr

aynen canım beni delirtmek için söylüyo öyle manita diye
ama gerçekten baglar kuvvetleniyo yaa inanıyorum bende düşünsene benim kocişim çoraplarımı giydirdi
ayıptır söylemesi yatağa düşkün adam bebeğimize bişey olur diye sadece bizi öpüp kokluyo ilaç saatlerimi ben unutuyorum o unutmuyo gerekirse uykudan uyandırıp içiriyo bana bide bazen naz yapıyom kızım çok yoruldu bugün diye akşam yemeğimi bile hazırlayıp getiriyo önüme canım

canım bence de hamile kiloduna o kadar para verme yazık ben bir ay önce alışverişe çıkmıştım rahat olsun diye kendime fitilli L beden kilod almıştım çok rahat ve tamamen pamuklu fitilli olduğu için esnek tavsiye ederim tanesi 2,5 liraydı hatta yakında alışverişe gideceğim yine 2-3 tane daha alcam belki bu defa XL alırım

benide götürürmüsün yanında lütfen lütfennnnn...lütfennnnn....ben liste yapmadım netten hoşuma giden birşey gördüğümde alıyorum...annem sağolsun hadi kızım bu eksik şu eksik diyor onu alıyoruz ..ama daha kendimiz eşimle çıkıpta alışveriş yapmadık ..liste banada lazım..biranönce aslında halletmem lazım...bir sayfa açmıştı esmerşirine doğum çantası ile ilgili...birde yine haziran annelerinde bir sayf a var.bak orda listeler var..

şekerlerim ben kendim birebir toplasan 5-10 parça bişey almışımdır.. Ama kayınvalidemler ve özellikle kendi annem herşeyi halletti aldılar.. şu an alınacak bitek benim kendi lohusa takımım ve bebek odasına halı,lamba ve perde kaldı artık yapcak tek şey oda takımı gelince köftemin kıyafetlerini yıkamak kaldırmak

hayırlı cumalar güzel anneler çok beğendim paylaşmak istedim

Eklentiler

• $1891124_675478932514815_1311674115_n.jpg
    54,9 KB · Görüntüleme: 44

sohbet muhabbet Allah'ın izniyle gelsin bebişlerimiz

birde bebeğe ihtiyaç olarak kıyafet dışısında neler aldınız yaa daha çok eksik var farkındayım bitmiyor ama ne olduklarını bi kestirebilsem.

Thanks baby )

hayırlı cumalar güzel anneler çok beğendim paylaşmak istedim

sanada canım hayırlı cumalar...çok güzel paylaşımına sağlık...
canım o benim ya...bu ay ultrasonda yüzünüde göremedim..merakla bekliyorum martın 17sini..bebeğimi çok özledim..

canım geçmiş olsun Allah eşine şifa versin inşallah tez zamanda iyileşsin evet canım evde kocaların eksikliği çok belli oluyor benim eşimde zaman zaman iş nedeniyle şehir dışına gidiyordu ve gerçekten evin tadı olmuyor sanki birşey eksik gibi çocuklar bile anne babam ne zaman gelecek diye sürekli soruyorlardı Allah kimseyi sevdiklerinden ayırmasın çocuklarımız ve eşlerimizle bir ömür boyu mutlu yaşamayı nasip etsin

oohhhh çifte mutluluk desene bakalım benim köfte nasıl olcak..her kontrol öncesi tok karın ve üstüne bide çikolata alıştırdım onu şimdi aç karnına görcez bakalım...

Benimki de öyleydi ama bu kez açlıktan ne yapacağını bilemedi yavrum Benimki açken daha hareketli. Seninki nasıl?

amin canımmm..Allah sevdiklerimizin yokluğuyla bizi sınamasın...sevdiklerinden ayrı düşürmesin..iyi dileklerin içinde teşekkür ederim canım..Allah çocuklarınla eşinle sevdiklerinle güzel mutlu huzurlu sağlıklı ömürler versin...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…