2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
aaay sabah 8'e doğru daha uyuyorken çok ilginç ve çok komik bişey yaşadık 😁
yine o enteresan saçma sapan rüyalardan birini görüyordum.

hani şu petibör bisküviler var ya,bir ortamda tanımadığım biri bisküvileri etrafa saçıyordu bende nimeti napıyor diye sinir oluyordum. sonra birden kırıp kırıp üstüme atmaya başladı gerizekalı.
1 yapma dedim uyardım,2 uyardım yokkkk uyuz dinlemiyor.
eeeeh yedim yeter! Tam giriştim dövcem vurmaya başladım.
eşim uyandırdı. meğer eşime vurmuşum puhahahaha 😁😀😊😝 ay yarabbim nasıl gülüyoruz ya, şu an aklıma geldikçede kendi kendime kahkaha atıyorum resmen 😁😁 tabi uyku falan kalmadı...

ardındanda Efe'nin tekmeleri oohhhh süper bi başlangıç oldu bugün :KK69:

ay canım ya nasıl da gerçek gibi oluyor rüyalar olan eşine olmuş benim oğlumda bir kaç sene önce gece babaannesiyle uyurken gecenin bir yarısı kadının yüzüne vurmuştu kadıncağız sabah ağlamaklı bir ifadeyle anlatmıştı ama oğlum hiçbir şey hatırlamıyordu

benide götürürmüsün yanında lütfen lütfennnnn...lütfennnnn....ben liste yapmadım netten hoşuma giden birşey gördüğümde alıyorum...annem sağolsun hadi kızım bu eksik şu eksik diyor onu alıyoruz ..ama daha kendimiz eşimle çıkıpta alışveriş yapmadık ..liste banada lazım..biranönce aslında halletmem lazım...bir sayfa açmıştı esmerşirine doğum çantası ile ilgili...birde yine haziran annelerinde bir sayf a var.bak orda listeler var..

Ne demek çilekim hadı gıdelim:KK16: tamam canım dedığın yere bı bakayım

benim doktorum özellikle aç gel diye belirtti...

Canım ben 2 mt kumaş aldım fazla geldi ama ben kapı süsü ve süs yastığı içinde kullanacağım,hepsinin üzerinde aynı figürler olacak takım olsunlar istiyorum o yüzden tam gelecek.Keselerin boyutları 10x15 cm. lavanta daha almadım ama keselerim büyük oldukları için elyaf ve lavanta karışımı koyacağım hem duruşu daha güzel olur öyle diye düşünüyorum.Keselerimi kestim ama bende değil şuan dikiş makinem olmadığından terzime verdim 50 taneyi 10tl.ye dikecek hem kenarlarına sürfilede yapacak kumaş sökülüyor çünkü devamlı.keselerimi alınca bir tanesini tamamen bitirip koyarım buraya.

Saol canım :KK34:

Ayyy nasıl bir rüya o öylee sesli güldümm :KK52: Sabah sabah oğluşla bir olup babayı dövdünüz hee :KK1: :nazar:

Canım hoşgeldinn..Çok çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın :KK16:

Maşallah canım çok güzelsiniz :KK49: :nazar: :nazar:

Canım ben gittiğimde şeker yüklemesi yapılacağından haberim bile yoktu.Doktorum şeker yüklemesi yapalım dedi bende ama ben kahvaltı yaptım dedeim o da biz hamileleri aç bırakmayı sevmiyoruz önemli değil iyi yapmışsın senin yemen lazım dedi :KK1:

canım doktordan doktora değişiyor..benim ki aç gel demişti ama bazı arkadaşlar tok gitmiş..bir sakıncası olmaz ama aç olmadığını belirtirsin doktoruna ona göre kan ölçümünü yorumlar canım..güzel haberlerle gel şimdiden geçmişolsun..:KK16:

Canım ben devlet hastanesinde yaptırdım geçen hafta. aç olmam gerekti açken verdim 50 mg istedi dr.

Çok çok geçmiş olsun canım. Önemli olan gönüller bir olsun. Sağlıklı huzurlu olun.

çok güzel canım güle güle giydirmek naip olur inş.

Ben ben istyiorum mail adresim şöyle canım e_kapucu@hotmail.com...

yaaa bende biran önce geçe alıp şu planladığım anahtarlıkları yapmam lazım am ahep sallıyorum bunlar da ne kadar güzel cıvıl cıvıl :)

Miğdenin yanmasıyla saç çıkmasının bir ilgisi yok canım. büyüyen rahim miğdeyi yukarı itiyor. Birde miğde kapaklarımızdaki kaslar gevşiyor bu gevşemeden dolayı miğde öz suyumuz dışarı çıkıyor buda reflüye sebep oluyor.

saolun arkadaşlar sonuçlar çıkınca söleyim bari tok gitmiştim bişi demediler çünki ordaki kızda farketmez dedi bi dikişte içtim verdim kanlarıda bakalım artık
oğlumda maşh 25+5 850gr kafa büyüklüğüne bakarsan 27 haftalık gibi dedi koca kafalı bol saçlı bir oğlan hele tepmeyi geçtik kafa atıyoruz bu aralar :emir_bebek:

Kızlar dün ben kendım için relax mode uğradım lahusa takımı için ama yenı sezon gelmemiş 15 marttan sonra gelicekmiş satış gorevlisi çok guzel modeller gelicek kesınlıkle bekleyın dedı

Guzel bir cuma ve hafta sonu diliyorum kizlar su an doktordayim seker testi icin 50lik glikosol ictim. (Hani su gazoz kutusunda olandan fotoyu cektim yuklerim) 5 dakika icinde icilmesi gerekiyormus gazoz tadindaydi ama yemek borumu yaktı. 100 luk icenlere Allah kolaylik versin. Su an beklemedeyim kan vericem.idrar ve sanirim hemograma da bakilacak.

Guzel bir cuma ve hafta sonu diliyorum kizlar su an doktordayim seker testi icin 50lik glikosol ictim. (Hani su gazoz kutusunda olandan fotoyu cektim yuklerim) 5 dakika icinde icilmesi gerekiyormus gazoz tadindaydi ama yemek borumu yaktı. 100 luk icenlere Allah kolaylik versin. Su an beklemedeyim kan vericem.idrar ve sanirim hemograma da bakilacak.

forumdan olay yerine..forumdan olay yerine..beklemedeyiz.... tamam...sonuç çıkınca hemen haber ver bize ...tamam....evet aşırı tatlılıktan yakıyor insanın boğazını..tamam.. :):KK52::KK52: (konu başlığını okuyunca telsizle bilgi veriyormuşun gibime geldi )

güzel haberlerle gelirsin inşallah canım.
:nazar::nazar::nazar::nazar:..

nasıl oldun daha iyimisin...dişin ne alemde...doktorunla görüşecekmisin bugün...sadece testmi yapılacak..

aynen canım beni delirtmek için söylüyo öyle manita diye
ama gerçekten baglar kuvvetleniyo yaa inanıyorum bende düşünsene benim kocişim çoraplarımı giydirdi
ayıptır söylemesi yatağa düşkün adam bebeğimize bişey olur diye sadece bizi öpüp kokluyo ilaç saatlerimi ben unutuyorum o unutmuyo gerekirse uykudan uyandırıp içiriyo bana bide bazen naz yapıyom kızım çok yoruldu bugün diye akşam yemeğimi bile hazırlayıp getiriyo önüme canım

Ohhh ne güzell tadını çıkar valla :KK34: Sağolsunlar gerçekten çok büyük destekçiler onlar olmasa naparızz amannnn :KK50:

sohbet muhabbet Allah'ın izniyle gelsin bebişlerimiz :KK54::KK16:

birde bebeğe ihtiyaç olarak kıyafet dışısında neler aldınız yaa daha çok eksik var farkındayım bitmiyor ama ne olduklarını bi kestirebilsem.

Canım ben kıyafet dışında beşik ve dolap siparişi verdim özel yaptırıyorum evime göre onun dışındada hiçbişey almadım daha.Hatta bugün emzik biberon,bakım ürünleri v.s bunları aradan çıkarayım diyorum ama üşeniyorumda çıkmaya..

ben de çok aşağı çekiyorum hiçbiri olmuyor hatta sıkıyor iz yapıyor.bebeğin kafası da aşağıda ya rahatsız olur mu acaba diye düşündüm

Bende kullaniyorum cok rahatlar beyaz siyah ve ten renginde 7-8 tane aldim ama tanesi 15 liradan degil. Daha uygunlari var canim. Ha birde dikissiz kulotlarda cok rahat oluyo onuda tavsiye ederim

amin canımmm..Allah sevdiklerimizin yokluğuyla bizi sınamasın...sevdiklerinden ayrı düşürmesin..iyi dileklerin içinde teşekkür ederim canım..Allah çocuklarınla eşinle sevdiklerinle güzel mutlu huzurlu sağlıklı ömürler versin..:KK54::KK54::KK54::KK54:.

canım çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

şekerlerim ben kendim birebir toplasan 5-10 parça bişey almışımdır.. Ama kayınvalidemler ve özellikle kendi annem herşeyi halletti aldılar.. şu an alınacak bitek benim kendi lohusa takımım ve bebek odasına halı,lamba ve perde kaldı :KK1: artık yapcak tek şey oda takımı gelince köftemin kıyafetlerini yıkamak kaldırmak :KK34:

canım sizce doğum çantasını ne zaman hazırlamak gerekir bide bende yıkayıp kaldırmayı düşünüyorum kıyafetleri ne ile yıkıycaksınız siz :44:

canım sizce doğum çantasını ne zaman hazırlamak gerekir bide bende yıkayıp kaldırmayı düşünüyorum kıyafetleri ne ile yıkıycaksınız siz :44:

canım pufpufa sormuşsun ama bende cevaplayayım dedim.. kardeşim dalinin ve hacışakirin granürlü sabunları var toz onunla yıkadı. dalinin yumuşatıcısı var onu da kullandı.

kendim ölçmeye başladım şekeri kestim tamamen bu hafta yazıyorum şuan 104 ü geçmedi tok ama ilginç aç da 100 lerde

bende sizlerdenim ölçüm yapıyorum açken 85 95 arası oluyo tokken 104 filan acaba yazarlarmı sizce insüliin iğnesi salı günü gitcem bende:KK50:

canım pufpufa sormuşsun ama bende cevaplayayım dedim.. kardeşim dalinin ve hacışakirin granürlü sabunları var toz onunla yıkadı. dalinin yumuşatıcısı var onu da kullandı.

iyi yaptın canım saol doğru ya evet bizde onlardan alıp kullanalım dursun bi yerde diye düşünüyorum nolur nolmaz diye :KK31:

Canım tokluğun çok iyi açlığında çok yuksek değil 95 geçsin istemiyolar sen devam et dıyetıne duzelir ben yaklaşık 10 gundur yapıyorum dun doktorumla endokrınle gorustum dıyete devam dedı artık haftanın 2 gunu ölçucem yukselırse haberleşıcez emin ol duzene gırıcek senınde

benim dün öğlen yükseldi 122 oldu acaba doktor sorun edermi canım bugün öğlende 110 du ama diğerleri hep düşük yani

Kızlar alıntı yaptım ama hiçbiri çıkmamış:-( cilekcim eşinin iyi olmasına sevindim. Biraz ugrasacaksin ama inşallah çabuk ayağa kalkar. Sen de kendine dikkat et.
Bugün kontrole gidip ya da şeker yüklemesi yaptırıp güzel haberlerle gelenler hepiniz adına çok sevindim. Darısı başımıza.
Yogun bir hafta daha bitti şükür. Sırada iki gün dinlenme var. Hepinize güzel bir cuma akşamı diliyorum

Kızlar alıntı yaptım ama hiçbiri çıkmamış:-( cilekcim eşinin iyi olmasına sevindim. Biraz ugrasacaksin ama inşallah çabuk ayağa kalkar. Sen de kendine dikkat et.
Bugün kontrole gidip ya da şeker yüklemesi yaptırıp güzel haberlerle gelenler hepiniz adına çok sevindim. Darısı başımıza.
Yogun bir hafta daha bitti şükür. Sırada iki gün dinlenme var. Hepinize güzel bir cuma akşamı diliyorum

amin güzelim...

X