2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

ay canım ya nasıl da gerçek gibi oluyor rüyalar olan eşine olmuş benim oğlumda bir kaç sene önce gece babaannesiyle uyurken gecenin bir yarısı kadının yüzüne vurmuştu kadıncağız sabah ağlamaklı bir ifadeyle anlatmıştı ama oğlum hiçbir şey hatırlamıyordu

Ne demek çilekim hadı gıdelim tamam canım dedığın yere bı bakayım

benim doktorum özellikle aç gel diye belirtti...

saolun arkadaşlar sonuçlar çıkınca söleyim bari tok gitmiştim bişi demediler çünki ordaki kızda farketmez dedi bi dikişte içtim verdim kanlarıda bakalım artık
oğlumda maşh 25+5 850gr kafa büyüklüğüne bakarsan 27 haftalık gibi dedi koca kafalı bol saçlı bir oğlan hele tepmeyi geçtik kafa atıyoruz bu aralar

Kızlar dün ben kendım için relax mode uğradım lahusa takımı için ama yenı sezon gelmemiş 15 marttan sonra gelicekmiş satış gorevlisi çok guzel modeller gelicek kesınlıkle bekleyın dedı

Guzel bir cuma ve hafta sonu diliyorum kizlar su an doktordayim seker testi icin 50lik glikosol ictim. (Hani su gazoz kutusunda olandan fotoyu cektim yuklerim) 5 dakika icinde icilmesi gerekiyormus gazoz tadindaydi ama yemek borumu yaktı. 100 luk icenlere Allah kolaylik versin. Su an beklemedeyim kan vericem.idrar ve sanirim hemograma da bakilacak.

forumdan olay yerine..forumdan olay yerine..beklemedeyiz.... tamam...sonuç çıkınca hemen haber ver bize ...tamam....evet aşırı tatlılıktan yakıyor insanın boğazını..tamam.. :) (konu başlığını okuyunca telsizle bilgi veriyormuşun gibime geldi )

güzel haberlerle gelirsin inşallah canım.
..

nasıl oldun daha iyimisin...dişin ne alemde...doktorunla görüşecekmisin bugün...sadece testmi yapılacak..

Ohhh ne güzell tadını çıkar valla Sağolsunlar gerçekten çok büyük destekçiler onlar olmasa naparızz amannnn

sohbet muhabbet Allah'ın izniyle gelsin bebişlerimiz

birde bebeğe ihtiyaç olarak kıyafet dışısında neler aldınız yaa daha çok eksik var farkındayım bitmiyor ama ne olduklarını bi kestirebilsem.

Canım ben kıyafet dışında beşik ve dolap siparişi verdim özel yaptırıyorum evime göre onun dışındada hiçbişey almadım daha.Hatta bugün emzik biberon,bakım ürünleri v.s bunları aradan çıkarayım diyorum ama üşeniyorumda çıkmaya..

ben de çok aşağı çekiyorum hiçbiri olmuyor hatta sıkıyor iz yapıyor.bebeğin kafası da aşağıda ya rahatsız olur mu acaba diye düşündüm

Bende kullaniyorum cok rahatlar beyaz siyah ve ten renginde 7-8 tane aldim ama tanesi 15 liradan degil. Daha uygunlari var canim. Ha birde dikissiz kulotlarda cok rahat oluyo onuda tavsiye ederim

canım çok geçmiş olsun acil şifalar dilerim

canım sizce doğum çantasını ne zaman hazırlamak gerekir bide bende yıkayıp kaldırmayı düşünüyorum kıyafetleri ne ile yıkıycaksınız siz :44:

canım sizce doğum çantasını ne zaman hazırlamak gerekir bide bende yıkayıp kaldırmayı düşünüyorum kıyafetleri ne ile yıkıycaksınız siz :44:

canım pufpufa sormuşsun ama bende cevaplayayım dedim.. kardeşim dalinin ve hacışakirin granürlü sabunları var toz onunla yıkadı. dalinin yumuşatıcısı var onu da kullandı.

kendim ölçmeye başladım şekeri kestim tamamen bu hafta yazıyorum şuan 104 ü geçmedi tok ama ilginç aç da 100 lerde

bende sizlerdenim ölçüm yapıyorum açken 85 95 arası oluyo tokken 104 filan acaba yazarlarmı sizce insüliin iğnesi salı günü gitcem bende

canım pufpufa sormuşsun ama bende cevaplayayım dedim.. kardeşim dalinin ve hacışakirin granürlü sabunları var toz onunla yıkadı. dalinin yumuşatıcısı var onu da kullandı.

iyi yaptın canım saol doğru ya evet bizde onlardan alıp kullanalım dursun bi yerde diye düşünüyorum nolur nolmaz diye

benim dün öğlen yükseldi 122 oldu acaba doktor sorun edermi canım bugün öğlende 110 du ama diğerleri hep düşük yani

Kızlar alıntı yaptım ama hiçbiri çıkmamış:-( cilekcim eşinin iyi olmasına sevindim. Biraz ugrasacaksin ama inşallah çabuk ayağa kalkar. Sen de kendine dikkat et.
Bugün kontrole gidip ya da şeker yüklemesi yaptırıp güzel haberlerle gelenler hepiniz adına çok sevindim. Darısı başımıza.
Yogun bir hafta daha bitti şükür. Sırada iki gün dinlenme var. Hepinize güzel bir cuma akşamı diliyorum

amin güzelim...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…