2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
günaydın a dostlar birazdan şeker yüklemesi muayeneye gitcem kahvaltı yapmıştım erkenden bişi olur mu ki bilemedim
Canım ben devlet hastanesinde yaptırdım geçen hafta. aç olmam gerekti açken verdim 50 mg istedi dr.

Çok çok geçmiş olsun canım. Önemli olan gönüller bir olsun. Sağlıklı huzurlu olun.

çok güzel canım güle güle giydirmek naip olur inş.

Ben ben istyiorum mail adresim şöyle canım e_kapucu@hotmail.com...

yaaa bende biran önce geçe alıp şu planladığım anahtarlıkları yapmam lazım am ahep sallıyorum bunlar da ne kadar güzel cıvıl cıvıl :)

Kızlar bebeğin saçları ne zaman çıkıyor. Biraz midem kötü gibi de...
Miğdenin yanmasıyla saç çıkmasının bir ilgisi yok canım. büyüyen rahim miğdeyi yukarı itiyor. Birde miğde kapaklarımızdaki kaslar gevşiyor bu gevşemeden dolayı miğde öz suyumuz dışarı çıkıyor buda reflüye sebep oluyor.

kesmek derken 3-4 dikişlik yer kesiliyor. en fazla parmagının bir çizgisinden bir çizgisine kadar valla sen böyle yazınca bilmesem ne kadar kesilip dikileceğini ben bile korkardım

Oyy oyy mutlu olalim bebislerle tabi

kızlar maşallah ne kadar hazırlık yapıyorsunuz ben nerden başlasam bilemiyorum. bana yardım edecek kimse yok eşime desem ne gerek var der ona göre hiçböyle şeylere gerek yok.bir de ben hamile külodu almayı düşünüyorum siz ne kullanıyorsunuz.ama 1 tanesi de 12 -15 lira civarı bana bir tane yetmez ki 5 tane alsam da çok pahalı olacak.hamile külodu kullanan var mı

kızlar benim şeyim çok acıyor bir haftadır dudaklar filan sızım sızım sızlıyor. Sormayım ddim ama ne yapsam nasıl yapsam bilemdim mecbur soruyorum. Uyuşmuş gibi sızlıyor

Allah allah konuya yazmıştım ama başka bi yer alıntılanmış neyse olsun.site de sorun mu var ne

ne gerek varki hamile küloduna. ben hala kendi külotlarımı kullanabilşyorum olmayanlar var tabi içlerinde ama bi çoğu oluyor. İlerde de büyük beden normal külot alırım. Para tuzağı o hamile külodu filan

kızlar benim şeyim çok acıyor bir haftadır dudaklar filan sızım sızım sızlıyor. Sormayım ddim ama ne yapsam nasıl yapsam bilemdim mecbur soruyorum. Uyuşmuş gibi sızlıyor

geçmiş olsun canım..acaba giydiğin birşeylermi sıkıyor rahatsız ediyor..yada kaşınma gibi birşeyler varmı..bir sorsaydın doktoruna...üşüttün mü ki acaba üşüttüğünden dolayıda olabilirmi..bir danış istersen sen uzmanına..

Yaa kızlar biraz ilgisiz bir soru olacak ama bu alıntılarımız altında bebeğimizin bilgilierini yazan kısım nasıl oluşturuluyor?

aslında sorunun kaynağını buldum gibi. unutup bacak bacak üstüne atıyorum ondan olabilr ya da tuvalete filan gidince farkediyorum külot iyice yapışmış oluyor ağda söker gibi söküyorum resmen şeyimi külottan. Bacak bacak üstüne olayına çare bulurum atmam olur biter ama bu yapışmayı nasıl önleyeceğim
i

Mantar olabilir mi yaaa... yada basınçtan dolayı oluşan bişreyde olaiblir. Dr. git bence

Mantar olabilir mi yaaa... yada basınçtan dolayı oluşan bişreyde olaiblir. Dr. git bence

kaşıntı filan yok, içerde problem de yok. Sadece dışı sızlıyor uyuşmuş gibi... Benim aklıma gelen de sıkışıyor olabileceği ama hamile pantolonu giyiyorum daha ne yapabilirim ki.. Zaten kocaman oldu şeyim tanıyamıyorum.. Sığamıyor sanırım bi yere

canım hadi gözün aydın hep güzel haberler almışsın. bebeğinin de boyuna posuna maşallah artık abi olmuş oğluşun

hamilelikte rüyalar çok canlı oluyor gerçekten de öyle eşine deseydin eğer yere petibör büskivi falan atarsan işte seni böyle döverim haberin olsun intikam mı alıyorsun nedir? efen seni tekmeliyor sen kocişi

canım dün gözlerim aradı yazarsın diye ama yoldadır ya da yorgundur diye düşünmüştüm. iyi bari eşin doğuma kadar atlatacak rahatsızlığını. nöbetleşe birbirinize bakmış olacaksınız allah şifa versin canım tekrardan geçmiş olsun. inşallah 6 haftaya kalmadan iyileşir ayaklanır bir an önce

ayy canım maşallah sana da göbüşün içinde saklı minişine de çoookkk tatlışsınız çok kilo aldım diyorsun ama hiç öyle görünmüyor inan. demek ki sen çok zayıfmışsın bu kadar göbek 6buçuk aylık hamile biri için normal bence. benim de hemen hemen seninki gibi göbüşüm güzeliz güzel

Gülüm penye giydiğimiz için nemi yada akıntıyı çekiyor çamaşırlar o yüzdende kuruyunca cildimize yapısıyor
ben günlük ped kullanıyorum bimden aldım günde 2 tane görüyor işimi bi sabah işe gelirken takıyorum bide öğlen değiştiriyorum yetiyor
denemeye değer

:):) o kocamanlık bence kan baıncından dolayı şişmesiyle alakalı benimki hiç büyümedi. Sen bi dr. Konuş netten bi araştır bakalım ne diyor. Sıcak suya otursan rahatlayır belki.

Hahayytt ne mutlu bize o zaman güzel hamişsek. Ayyy yok kız ben 1.60 boyunda 65 kg ile hamile kaldım ve 9 kilo aldım. Ama kemiklerim iri olduğundan sanırım kilomu saklıyorum. Yanlara doğru genişleme oldu bende. bu poz da yan profil olduğundan zayıf çıkmışda olaiblirm. Amannnn ne edeyim ya ben dikkat ediyorum elimden geldiği kadar bundan sonra gelen kilolar içinde birşey yapamam artık.

günlük pedleri doktorlar hiç tavsiye etmiyor ama... Mantara sebebiyet verdiği için... bi de yaz geliyor terleyecek ıslak kalacak ped kullanırsak böyle de bi sıkıntı var..

beyazın bi tiplemesi vardı hatırlarmısınız sirekli şeyini düzeltirdi onun gibiyim aynı ayağa aklkınca hep düzeltme ihtiyacı duyuyorum

anladım ben napıyım kullanıyom valla bı zararınıda görmedim hijyenik ped diye satıyolar sonucta

Eminim çok güzel olur,yapıp yapıp paylaşırız artık buradan

mükemmelsin vallahi işte uzun zaamandan beri beklediğim buydu. herkes spinal sezeryan yapma yapacaksan genel anaeztezi yap yada normal doğur diye sürekli konuşup duruyor etrafımda. ama bende senin gibi düşünüyorum. hem sanki genel anestezide ayılmak çok mu kolay. bebişimi ilk ben göreyim babası görsün değil mi ama. mercii sana güzel anne içimi rahatlattın:116::116::116::116:

Yaa kızlar biraz ilgisiz bir soru olacak ama bu alıntılarımız altında bebeğimizin bilgilierini yazan kısım nasıl oluşturuluyor?

canım takvimi kullanıcı panelinden bebeğin tahmini doğum tarihi yazarak oluşturabiliyorsunuz..eğer yapamazsan resimli anlatayım..

günlük ped kullanırsan bile üstüne bebek pudrası dök biraz canım..işe yarıyor..

canım dün yolculuk ablamın doğumgünü eve gelincede eşime yatak vs hazırladım..giremedim...bugün işe geldiğim gibi haber vereyim dedim..çok şükür iyi bakalım..bugün taburcu olacakmış azönce konuştuk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…