2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

tatlımmmm çileğim balım böceğimmmmmm güzel haberler için çok sevindim,bende meraklardaydım..inş herşey daha güzel olucak ikiniz içinde bundan sonra ve tabi aranıza katılacak 3. minik ile

Canim bende ac karniba once ultrasona girdim sonra şeker yüklemesi yapildi. Melegim kipir kipirdi. . Birde sekeri icince aksama kadar durmadi.. hatta 2 3 gun cok cok hareketlendi..
Eminim senin koftede yerinde duramayacak

hadi bakalım 20'sinde görcez kısmetse...

yok kızzz gayet normal mutlu bi akşamdı,uyuduk.. bilmem noldu öyle sabah hahahahaha
bu arada senin rüya güzelmiş ama yeşil güzeldir

bende günlük ped kullanıyorum..senelerdir....genelde aynı marka kullanıyorum..akıntı vs kadınlarda rastlanan bir durum..işyerindede çamaşır değiştiremediğim için günlkük pedler işimi görüyor..hani mantar vsde olmuyor..bir ara regl günümde pedler sıkntı vermişti..onunda hep üstüne taktığım gibi talk pudrası bebek pudrası döküyordum sıkıntı geçiyordu..

Canımm rica ederim nee demek Ben miyom ameliyatı oldum bu şekilde :) Ama şanslıydım doktorum çok iyiydi ve özellikle anestezi uzmanı mükemmel esprili bir adamdı eğildiğimde belimden iğneyi geçirirken bile ben sayesinde gülüyordum Yine aynı hastanede aynı doktorlarla yapacağım doğumumu o yüzden içim rahat..Spinal anestezi için birçok şey duydum bende ama bayılmak hiç istemedim inşallah gerek te kalmaz Bende eşimi alacağım yanıma,muhabbet ederiz bebiş gelirken

bende 3 tane hamile külodu var.. 7-8 tanede büyük beden külot var
ama hamile külodları harika rahat ben böyle rahatlık görmedim valla...

Ayyy nasıl bir rüya o öylee sesli güldümm Sabah sabah oğluşla bir olup babayı dövdünüz hee

ben hala aklıma geldikçe gülüyorum yaaaa,acaip komikti.. bide eşim açısından bakıyorum olaya işte o zaman daha fena gülesim geliyor...

kızzzzz senin bu yoruma bidaha güldüm deli gibi hahahahah ay Allah'ım yaaaaa

oo don muhabbetleri açılmış birazdan aşnafişne ler konuşulur burda
ben kocişimi özledim diye açayımmı konuyu napayım bilemedim

Acaba yapabildin mi Çilek?

bende yıllardır günlük ped kullanıyorum. Molpet kodex yada orkid. Hiç bi problem yaşamadım. Bu dediğin pudralama olayıda güzelmiş. Hiç aklıma gelmedi deneyeceğim.

Amann tanrımm Kocalarla kanka olduk artıkınn konuşacak bişi varmıkiiii hehehee

SORMA canım ya aynen valla bide üzülüyorum özlüyorum ama yapcek bişey yok
oda dalga geçiyo benle sabah kendi çorabımı giyemedim o giydirdi anam ayakların balon olmuş ben kendime manita bakıyım diyo üzülüyom bende

bu dönemde bacak bacak üstüne zaten atamıyoruzki ben artk zorlanıyorum valla. Benimde atmamam lazım diz kapağımın iç kısmnıda fark ettim dün ince kılcal daamrlar çıkmış. Böyle varis gibi. İç çamaşırlarının bdenlerini değiştir yenilerini al. Ben öyle yapmıştım. büyük bol bol ohhhh efil efil valla

Canım benımde yuksektı diyetle duzelıyo hıç canını sıkma bıde moralını yuksek tut

Manita bakayım he ayyy Allah iyiliğiniz versin Üzülme canımm kocişlerle aramızdaki bağlar dahada kuvvetlenio en azından ben bunu çok nett hissediyorum,bu da çok hoşuma gidiyorr

ben de çok aşağı çekiyorum hiçbiri olmuyor hatta sıkıyor iz yapıyor.bebeğin kafası da aşağıda ya rahatsız olur mu acaba diye düşündüm

tatlımmmm çileğim balım böceğimmmmmm güzel haberler için çok sevindim,bende meraklardaydım..inş herşey daha güzel olucak ikiniz içinde bundan sonra ve tabi aranıza katılacak 3. minik ile

saol canım inşallah meleğimde gelir sağlıklı sıhhatli aramıza..yuvamız tam yuva olur.hepimizin inşallah..
.

oo don muhabbetleri açılmış birazdan aşnafişne ler konuşulur burda
ben kocişimi özledim diye açayımmı konuyu napayım bilemedim

biz artık hepten kanka olduk..eşim ameliyatlı ayağının üzerinede basamıcak..bende onu incitirim diye nasıl yatarım yanında bilmiyorum.. ama garip oluyor insan... az kaldı sabret acısını çıkartırız canımmmm :)))))))

Acaba yapabildin mi Çilek?

evet canım olmuş...hayırlı olsun takvimin :)

Son düzenleme:

bende 3 tane hamile külodu var.. 7-8 tanede büyük beden külot var
ama hamile külodları harika rahat ben böyle rahatlık görmedim valla...

hmm sen kullanıyosun demek evet bence de rahat gibi bn de 2 tane alayım dıyorum. artık aşağı çekmekten sıkıldım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…