2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
öncelikle eşimi ve beni merak edip gerek forumdan gerek faceden gerek özel msjdan bana iyi dileklerini dualarını gönderen..göndermeyen :) tüm canlara çokkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk teşekkür ederim...eşim Ankarada kaldı ben dün Eskişehire dönmek zorunda kaldım...eşimin eniştesini aradık sağolsun o geldi çünkü eşimina rtı yürümeye başlaması hareket etmesi laızmdı benimde maalesef gücüm kuvvetim yetmicekti..dün istemeye istemeye saat 15:00 te trene binip Eksişehire döndüm..şükürler olsun ki iyi..bugün taburcu olacak kısmetse ama 6 hafta raporlu..Eskişehirde fizik tedavisine devam edecek..
dün evde yalnızdım..Eskişehire gelince direk ablama geçtim dün doğumgünüydü..akşamda eve döndüm ama çok garipti..eşimi Ankarada bırakmak çok zoruma gitti..mesaiyili çalıştığı için gece evde yalnız kalmaya alışkındım ama bu çok ayrı bir duyguymuş..evlendiğimden beri ilk defa ayrı şehirlerde uyuduk...çok gücüme gitti..anladım ki bir evi yuva yapan ne mobilyalar ne eşyalar nede 4 duvar..evi yuvan yapan kocammış..benmişim..ve yakında meleğimin nefesi...
gece 12ye kadar ona yatak hazırladım..pijama vs ütüledim..işyerindeyim bugün..eve geldiğinde ben olmucam..öyle kızlar..bizde durumlar..

umarım hepiniz iyisinizdir...geriye dönemedim 2-3 gün yazışmalar son gaz devam..ne gevezesiniz kızlar..:KK54: kaçırdığım birşey avrsa lütfen hatırlatırmısınız ..inşallah hepiniz ve melekleriniz çooookkk çoookk iyidir...
:KK16::KK16::KK16:

tatlımmmm çileğim balım böceğimmmmmm güzel haberler için çok sevindim,bende meraklardaydım..inş herşey daha güzel olucak ikiniz içinde bundan sonra ve tabi aranıza katılacak 3. minik ile :emir_bebek:

Canim bende ac karniba once ultrasona girdim sonra şeker yüklemesi yapildi. Melegim kipir kipirdi. . Birde sekeri icince aksama kadar durmadi.. hatta 2 3 gun cok cok hareketlendi..
Eminim senin koftede yerinde duramayacak :KK52:

hadi bakalım :KK1: 20'sinde görcez kısmetse...

akşam eşinle bişi olmadı dimi.. kafayı bozdun adamcağızı dövdün sabah sabah :KK1::KK1:bu gece bizde rüyalar gördük birtanesi çok güzeldi :KK1::KK1: böyle köy bahçesinde bir yerdeydik. her yer yemyeşil ve meyveler sebzeler... bir ağaç görüyorum aslında yediveren limon ağacı ama kopardığımda mandalina oluyor anlamadım burasını... ama tadı müthiş güzel... poşet buluyorum ve içine mandalina topluyorum... siyah üzümler yeşil üzümler.... gece gece müthişti... eşime diyorum ki bide bende bahçeme yediveren limon dikmek istiyorum...

yok kızzz gayet normal mutlu bi akşamdı,uyuduk.. :KK1: bilmem noldu öyle sabah hahahahaha :KK1:
bu arada senin rüya güzelmiş ama yeşil güzeldir :KK34:

günlük pedleri doktorlar hiç tavsiye etmiyor ama... Mantara sebebiyet verdiği için... bi de yaz geliyor terleyecek ıslak kalacak ped kullanırsak böyle de bi sıkıntı var..

beyazın bi tiplemesi vardı hatırlarmısınız sirekli şeyini düzeltirdi onun gibiyim aynı ayağa aklkınca hep düzeltme ihtiyacı duyuyorum :KK1:

bende günlük ped kullanıyorum..senelerdir....genelde aynı marka kullanıyorum..akıntı vs kadınlarda rastlanan bir durum..işyerindede çamaşır değiştiremediğim için günlkük pedler işimi görüyor..hani mantar vsde olmuyor..bir ara regl günümde pedler sıkntı vermişti..onunda hep üstüne taktığım gibi talk pudrası bebek pudrası döküyordum sıkıntı geçiyordu..

mükemmelsin vallahi işte uzun zaamandan beri beklediğim buydu. herkes spinal sezeryan yapma yapacaksan genel anaeztezi yap yada normal doğur diye sürekli konuşup duruyor etrafımda. ama bende senin gibi düşünüyorum. hem sanki genel anestezide ayılmak çok mu kolay. bebişimi ilk ben göreyim babası görsün değil mi ama. mercii sana güzel anne içimi rahatlattın:116::116::116::116:

Canımm rica ederim nee demek :KK16: Ben miyom ameliyatı oldum bu şekilde :) Ama şanslıydım doktorum çok iyiydi ve özellikle anestezi uzmanı mükemmel esprili bir adamdı eğildiğimde belimden iğneyi geçirirken bile ben sayesinde gülüyordum :KK1: Yine aynı hastanede aynı doktorlarla yapacağım doğumumu o yüzden içim rahat..Spinal anestezi için birçok şey duydum bende ama bayılmak hiç istemedim inşallah gerek te kalmaz :KK1: Bende eşimi alacağım yanıma,muhabbet ederiz bebiş gelirken :KK52: :KK52:

kızlar maşallah ne kadar hazırlık yapıyorsunuz ben nerden başlasam bilemiyorum. bana yardım edecek kimse yok eşime desem ne gerek var der ona göre hiçböyle şeylere gerek yok.bir de ben hamile külodu almayı düşünüyorum siz ne kullanıyorsunuz.ama 1 tanesi de 12 -15 lira civarı bana bir tane yetmez ki 5 tane alsam da çok pahalı olacak.hamile külodu kullanan var mı

bende 3 tane hamile külodu var.. 7-8 tanede büyük beden külot var :KK1:
ama hamile külodları harika rahat ben böyle rahatlık görmedim valla...

Ayyy nasıl bir rüya o öylee sesli güldümm :KK52: Sabah sabah oğluşla bir olup babayı dövdünüz hee :KK1: :nazar:

ben hala aklıma geldikçe gülüyorum yaaaa,acaip komikti.. bide eşim açısından bakıyorum olaya işte o zaman daha fena gülesim geliyor...

hamilelikte rüyalar çok canlı oluyor gerçekten de öyle:KK1: eşine deseydin eğer yere petibör büskivi falan atarsan işte seni böyle döverim haberin olsun:KK52: intikam mı alıyorsun nedir? efen seni tekmeliyor sen kocişi:KK52::KK52:

kızzzzz senin bu yoruma bidaha güldüm deli gibi hahahahah ay Allah'ım yaaaaa :KK9:

oo don muhabbetleri açılmış birazdan aşnafişne ler konuşulur burda
ben kocişimi özledim diye açayımmı konuyu napayım bilemedim :KK17::KK17::KK17::KK17:

canım takvimi kullanıcı panelinden bebeğin tahmini doğum tarihi yazarak oluşturabiliyorsunuz..eğer yapamazsan resimli anlatayım..

günlük ped kullanırsan bile üstüne bebek pudrası dök biraz canım..işe yarıyor..

canım dün yolculuk ablamın doğumgünü eve gelincede eşime yatak vs hazırladım..giremedim...bugün işe geldiğim gibi haber vereyim dedim..çok şükür iyi bakalım..bugün taburcu olacakmış azönce konuştuk :KK16::KK16::KK16:

Acaba yapabildin mi Çilek?

bende günlük ped kullanıyorum..senelerdir....genelde aynı marka kullanıyorum..akıntı vs kadınlarda rastlanan bir durum..işyerindede çamaşır değiştiremediğim için günlkük pedler işimi görüyor..hani mantar vsde olmuyor..bir ara regl günümde pedler sıkntı vermişti..onunda hep üstüne taktığım gibi talk pudrası bebek pudrası döküyordum sıkıntı geçiyordu..

bende yıllardır günlük ped kullanıyorum. Molpet kodex yada orkid. Hiç bi problem yaşamadım. Bu dediğin pudralama olayıda güzelmiş. Hiç aklıma gelmedi deneyeceğim.

Amann tanrımm :KK1: :KK1: Kocalarla kanka olduk artıkınn konuşacak bişi varmıkiiii hehehee :KK52:

SORMA canım ya aynen valla bide üzülüyorum özlüyorum ama yapcek bişey yok
oda dalga geçiyo benle sabah kendi çorabımı giyemedim o giydirdi anam ayakların balon olmuş ben kendime manita bakıyım diyo üzülüyom bende

aslında sorunun kaynağını buldum gibi. unutup bacak bacak üstüne atıyorum ondan olabilr ya da tuvalete filan gidince farkediyorum külot iyice yapışmış oluyor ağda söker gibi söküyorum resmen şeyimi külottan. Bacak bacak üstüne olayına çare bulurum atmam olur biter ama bu yapışmayı nasıl önleyeceğim
i
bu dönemde bacak bacak üstüne zaten atamıyoruzki ben artk zorlanıyorum valla. Benimde atmamam lazım diz kapağımın iç kısmnıda fark ettim dün ince kılcal daamrlar çıkmış. Böyle varis gibi. İç çamaşırlarının bdenlerini değiştir yenilerini al. Ben öyle yapmıştım. büyük bol bol ohhhh efil efil valla :KK70::KK70:

:KK43: 100 mg lık şeker yükleme sonuçlarım açlık 102 1 saat 211 2. saat 195 3. saat 150 çok yüksek çıktı doktorum dahiliye doktoruna yönlendirdi.kendim ölçüp diyet yapacakmışım. bebeğime bi zararı olur mu acaba:KK43:

Canım benımde yuksektı diyetle duzelıyo hıç canını sıkma bıde moralını yuksek tut

SORMA canım ya aynen valla bide üzülüyorum özlüyorum ama yapcek bişey yok
oda dalga geçiyo benle sabah kendi çorabımı giyemedim o giydirdi anam ayakların balon olmuş ben kendime manita bakıyım diyo üzülüyom bende

Manita bakayım he ayyy Allah iyiliğiniz versin :KK1: :KK1: Üzülme canımm kocişlerle aramızdaki bağlar dahada kuvvetlenio en azından ben bunu çok nett hissediyorum,bu da çok hoşuma gidiyorr :KK16: :KK16:

ne gerek varki hamile küloduna. ben hala kendi külotlarımı kullanabilşyorum olmayanlar var tabi içlerinde ama bi çoğu oluyor. İlerde de büyük beden normal külot alırım. Para tuzağı o hamile külodu filan

ben de çok aşağı çekiyorum hiçbiri olmuyor hatta sıkıyor iz yapıyor.bebeğin kafası da aşağıda ya rahatsız olur mu acaba diye düşündüm

tatlımmmm çileğim balım böceğimmmmmm güzel haberler için çok sevindim,bende meraklardaydım..inş herşey daha güzel olucak ikiniz içinde bundan sonra ve tabi aranıza katılacak 3. minik ile :emir_bebek:

saol canım inşallah meleğimde gelir sağlıklı sıhhatli aramıza..yuvamız tam yuva olur.hepimizin inşallah..
:KK31::KK31::KK31::KK16::KK16:.

oo don muhabbetleri açılmış birazdan aşnafişne ler konuşulur burda
ben kocişimi özledim diye açayımmı konuyu napayım bilemedim :KK17::KK17::KK17::KK17:

biz artık hepten kanka olduk..eşim ameliyatlı ayağının üzerinede basamıcak..bende onu incitirim diye nasıl yatarım yanında bilmiyorum.. ama garip oluyor insan... az kaldı sabret acısını çıkartırız canımmmm :))))))):KK69::KK69::KK69:

Acaba yapabildin mi Çilek?

evet canım olmuş...hayırlı olsun takvimin :) :nazar::nazar::nazar:

Son düzenleme:
ne gerek varki hamile küloduna. ben hala kendi külotlarımı kullanabilşyorum olmayanlar var tabi içlerinde ama bi çoğu oluyor. İlerde de büyük beden normal külot alırım. Para tuzağı o hamile külodu filan

bende 3 tane hamile külodu var.. 7-8 tanede büyük beden külot var :KK1:
ama hamile külodları harika rahat ben böyle rahatlık görmedim valla...

hmm sen kullanıyosun demek evet bence de rahat gibi bn de 2 tane alayım dıyorum. artık aşağı çekmekten sıkıldım

X