2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

Caniş senin biryerlerin açıkta kalmış olmasın puhahahaha

çilekçim tekrar geçmiş olsun canım... inşallah bugünleri de atlatacaksınız... benim eşimde seyahate gittiği zamanlarda 5 gün evde olmuyor ve gece evde yatmak çok zor oluyor.. bende salona yatak yorgan hazırlıyorum orda yatıyorum.. tv karşısında sızıyorum açıkcası... o varken gece hiç uyanmam ama o yokken 10 kere uyanırım... onsuz yatakta yatmak bile zor... senelerdir bu böyle devam ediyor insan bitek onsuzluğa alışamıyor... bizlerde iyiyiz çok şükür....

iyi bari güzel haberler var. 6 hafta evde oh doyarsın kocana, gerçi hasta erkek çekilmez ama

kızz pek şeker olmuş benimki de o kadar var ama sen hamile kıyafetine geçmişsin galiba bn hala kendi kıyafetlerimi giyiyorum. HAmile kıyafetleri hiç hoşuma giymiyor giyebildiğim kadar kendiminkileri giyerim artık

..kocaman bir maşallah canım...meleğinin kucağındaki resminide görürüz inşallah canım...

aynen öyle canım..düne kadar bana bu kadar zor geleceğini tahmin etmemiştim.....kimseyi Allah sevdiklerinden ayırmasın..teşekkür ederim canımcım...

günaydın a dostlar birazdan şeker yüklemesi muayeneye gitcem kahvaltı yapmıştım erkenden bişi olur mu ki bilemedim

öyle çok ayrı kalma ama şekercim aaaa alıştırıp alıştırıp gitmek olmaz

valla bende alışıyorum çok zor oluyor ama inana pazartesi salı bilg. başından işten kafamı kaldıramadım (maaşları , ekdersleri hazırladım üstüne seçim görevleri geldi onları duyurmak vs.) akşamlarıda hep ablamdaydık giremedim ne buraya ne face

tekrar geçmiş olsun evet zor eşinden ayrı uyumak :2:

maaşallah

oh oh rüyalar başlamış

evet cnm birlikte büyüyecekler artık çok güzel olacak biz ablamın hastane çantasını vs. hazırladık akşam içine koyulanları ve nelere ihtiyacı olduğunu doğumdan sonra yazarım tecrübe olacak benim için de

normalde iki hafta geceleri mesaisi olduğu için yalnız yatıyordum alışkındım ama aynı şehirdeydik..şimdi farklı şehirde olmak çok garip geldi..hazirandan sonra bebişinle uyucaksın inşallah canım :)

saol arkadaşım..iyi haberlerle geldik..evet bakalım hasta kocamla neler yaşıcaz :) yeni bir deneyim olacak banada..okadar kızarım kavga ederim küserim ama zormuş ayrı kalmak...insan kimseyi sevdiklerinden uzaklaştırmasın..ayrı düşürmesin..
bende bir pantolon hariç hiç hamilelik kıyafeti almadım..hep gömleklerin büyük bedenlerini yada tuniklerin büyük bedenlerini aldım..bakalım ne kadar idare edebileceğim..

saol arkadaşım..iyi haberlerle geldik..evet bakalım hasta kocamla neler yaşıcaz :) yeni bir deneyim olacak banada..okadar kızarım kavga ederim küserim ama zormuş ayrı kalmak...insan kimseyi sevdiklerinden uzaklaştırmasın..ayrı düşürmesin..
bende bir pantolon hariç hiç hamilelik kıyafeti almadım..hep gömleklerin büyük bedenlerini yada tuniklerin büyük bedenlerini aldım..bakalım ne kadar idare edebileceğim..
[/QUOTE]

Allah yardımcın olsun. Hasta bakımı zordur ama hamile hamlie ne sevap alacaksın çilekçim ohooooo dırınk dırınk dırınk diye toplayacaksın sevap bonuslarını

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın a dostlar birazdan şeker yüklemesi muayeneye gitcem kahvaltı yapmıştım erkenden bişi olur mu ki bilemedim

canım doktordan doktora değişiyor..benim ki aç gel demişti ama bazı arkadaşlar tok gitmiş..bir sakıncası olmaz ama aç olmadığını belirtirsin doktoruna ona göre kan ölçümünü yorumlar canım..güzel haberlerle gel şimdiden geçmişolsun..

Bende coook kucukken ruyamda birini doverken meger kardesimin saclarini yoluyormusum. Kizcagiz bagris cagris uyandi tabi ben hemen uyku numarasi yaptim annemlerde garibimin ruya gordugunu sandilar
Simdi sen anlatinca o gunler geldi aklima

Cilegim cok sevindim guzel haberlerine. Allah sifa versin kocana da tez zamanda ayaklansin. Benimde esim sirti donuk uyusa bile gozume uyku girmez abarttigimi dusunuyordum ama varmis benim gibi arkadaslar. Rabbim onlari basimizdan eksik etmesin

canım ya bende yapmak istiyorum lavanta kesesi.. kaç mt kumaş ve ne kadar lavanta aldın ve kese ölçülerin nasıl bana da yardımcı olur musun? bu arada renkler çok cici olmuş...

Canım ben 2 mt kumaş aldım fazla geldi ama ben kapı süsü ve süs yastığı içinde kullanacağım,hepsinin üzerinde aynı figürler olacak takım olsunlar istiyorum o yüzden tam gelecek.Keselerin boyutları 10x15 cm. lavanta daha almadım ama keselerim büyük oldukları için elyaf ve lavanta karışımı koyacağım hem duruşu daha güzel olur öyle diye düşünüyorum.Keselerimi kestim ama bende değil şuan dikiş makinem olmadığından terzime verdim 50 taneyi 10tl.ye dikecek hem kenarlarına sürfilede yapacak kumaş sökülüyor çünkü devamlı.keselerimi alınca bir tanesini tamamen bitirip koyarım buraya.

Saol canım

Ayyy nasıl bir rüya o öylee sesli güldümm Sabah sabah oğluşla bir olup babayı dövdünüz hee

Canım hoşgeldinn..Çok çok geçmiş olsun Allah beterinden saklasın

Maşallah canım çok güzelsiniz

Canım ben gittiğimde şeker yüklemesi yapılacağından haberim bile yoktu.Doktorum şeker yüklemesi yapalım dedi bende ama ben kahvaltı yaptım dedeim o da biz hamileleri aç bırakmayı sevmiyoruz önemli değil iyi yapmışsın senin yemen lazım dedi

sen kilo almamışsın o zaman şeker. Benim hiç bir kıyafetim olmuyorki bana. ancak tayt ve bol tuniklerimi giyebiliyorum. kotlar gömlekler bluzlar mafişşşşş ... Bu elbiseyide öylesine aldım günlük giyerim diye

paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım...

bende keselerimi bu şekil yapmayı düşünüyorum. bu durumda sence danteli kaç metre almalıyım? ve kurdelayı?

paylaşımın için teşekkür ederim arkadaşım... Eki Görüntüle 1011994

bende keselerimi bu şekil yapmayı düşünüyorum. bu durumda sence danteli kaç metre almalıyım? ve kurdelayı?

Canım senin dantel koyacağın yerlerde benimde ponponlu bişey var adını bilmiyorum keselerimin eni 10 cm benim.10 ön 10 arka düşünürsek birine 20 cm gider.Ben 50 tane yapmayı düşündüğümden 10 metre kadar aldım.Yani yapacağın keselerin boyutlarına bağlı birazda.Kurdelayıda top halinde satılanlardan aldım böyle yuvarlak makara gibi bişeye sarılıydı.20 metre kadarmış heralde.Fiyatı çok şaşırttı beni 1 top kurdele 75 kuruştu bende aldım bol bol kaç tane var bilmiorum

ee iyiymiş bende öyle yaparım kesin dantelde o şekilde satılır... bende 15 e 10 yapacagım.. bende öyle düşünüyorum. resimdeki kesenin ölçüleri de o şekilde.. ve kapı süsünü de bunlardan yapacağım yastık şeklinde bi kaç tane ve onları birbirine bağlayacağım kurdele ile... ortasına da bebek koyacağım...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…