2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
arkadaşlar hemoroidi olan varmı? ne gibi şeyler uyguluyorsunuz..benim çok fena şişmiş korkuyorum şimdiden doğum aklıma geldikçe bu şekilde canım iki kat daha yanacak..şuanda procto-glyvenol kullanıyorum bazen rahatlatıyor ma yine aynı..işin tuhaf tarafı kabızda olmuyorum nasıl oldu anlamadım..

maşallah canım oğluşunaşeker yüklemesini de atlatmışsın sonucunda iyi sevindim canım doğum aynen canım kısmet sağlıkla doğsunlarda bir de ben geçen gün uzun süreli yürüyüş yapmıştım sonrasında arabaya bindik bir yere gittik arabadan inerken ayağımı dışarı bir attım aynen çatımda bir ağrı oldu zor kalktım arabadan biraz dikkat etmek gerekiyor galiba çok yorulmamak lazım

okuyunca düşündüm acaba bizde böyle bir kız çocuğumuyuz, anneme babamız için ?

arkdaşlar kimse soruma cevap vermiycek mi? hiç başına gelen yokmu lütfen bi fikir verin..

sende cansın canımsın öpülmüş kadar oldum kuzummmm...yaşasın haziran anneleri :)

geçmiş olsun dileklerin için teşekkür ederim canım.....evet gönüller bir olsun belki hergün bu kadar sık yazamıcaz doğumdan sonra ama irtibatı çok koparmayız bu seferde bebeklerimizin durumlarını konuşuruz...

bende yüzünü göremeyince içme sinmiyor hiç muayene..bu ay göremedim marta kaldı..özledim kızçemin yüzünü ben....

sensin güzel yürekli :) canım benim inşallah hepimiz alırız bebişimizi kucağımıza sağlıcakla...

kızlar sabahtan beri ellerim uyusuyor özellikle sol elim parmaklarım ve bir iki saattir iki kolum birden ağrımaya başladı ya ağlıcam valla

simage aradın mı doktorunu? dün bende doktorumla konuşurken oda bana sordu ellerinde uyuşma vs oluyormu çok bitkin kalıyormusun diye..bende halsizlik var ama rahatsız edici bir şekilde değil dedim..kanımız düşük dedi kan ilaçlarını kullan dedi..kan tahlili yaptırmıştım acaba ondamı bişi gördü niye sordu anlamadım..:26:

güzelim ben hep hep netten alışveriş yapıyorum iade edeceğim zaman direk gönderiyorum ve herhangi bir ücret ödemiyorum arkasında dur arkasını aramamazlık yapma bence... az para değil ki canım..olsun niye kalsın 5 kuruş bile olsa...

Tesekkur ederim cnm😊 bn de dun ogle arasi hizli yurudum ise yetismek icin yalniz gece uyurken döndüğümde bile agriyo o derece yani bacaklarimi acarak sünnet olmus oglan cocuklari gibi yuruyorum paytak paytak Bu da gecer ins. Katlancaz artik..

Bemim cok sukur yok da bildigim kadariyla kabizlik genelde neden oluyo arti fetusun baski yapmasi da sebep olabilir.. aşiri kanaman oluyo mu peki

Bemim cok sukur yok da bildigim kadariyla kabizlik genelde neden oluyo arti fetusun baski yapmasi da sebep olabilir.. aşiri kanaman oluyo mu peki

cevabın için teşekkür ederim,kanamam olmuyo şükür..ama ağrı yapıyor kabızda değilim..sanırım dediğin gibi baskı yapmasından kaynaklanıyo tabi tıbbi açıklaması var detaylı..ama ne yapacağımı şaşırdım..

güzel bir yazıymış canım ellerine emeğine sağlık...kız erkek elbette hayırlısı olsun evladın ama biz 3 kız kardeşiz hep istedim kızım olsun..ama hayırlısı olsun öncelikle...

kızlar midem acayip ekşiyor. neden anlamadım gitti... ne yapacağımı şaşırdım
böyle bir sorunu olan var mı aranızda?

çok normal canım diyafram mmide hepsi rahmin genişlenemesinden dolayı baskı altında...genelde mideye muz iyi gelir diyorlar ama tabi sne araştırmadan yeme..geçmiş olsun canım..

ayy ben o paytak paytak yürüyüşü uzun zaman yattıysam kalkarken sünntli gibi dolaşıyorum evde..işyerindede öyle uzun zaman oturduysam kalktığımda garip oluyor zor toparlıyorum yürüyüşümü :)) ah bı bızdıklar ne hallere soktular bizi..yerim ben onları..

canım bendede o sıkıntı vardı ama hamileliğimde nüksetmedi hiç derken 3 gündür şişmiş..yediklerine dikkat et arkadaşım..ben oraya ılık su tutuyorum sıcak iyi geliyor ayakalrımı sıcak tutuyorum ve bulgur domates uzak duruyorum..geçmiş olsun inşallah geçer hemen..benimki ara ara patlıyor afedersin kanıyor sonra uzun zaman rahatsız etmiyor şimdi yine başladı..patladımı rahatlıyorum..büyüyüp kalmaz inşallah ikimizinkide..sızlaması kaşınması mahfediyor adamı..

maşallah kuzuna canım..hadi gözünaydın atlatmışsın sende..çatı ağrıları genelimizde başladı canım..doktor plates yapevde 1 saat dedi..haftada 1 gün 1 saat...

Ohh evettt oglusum tekmeledi:))cok sevindim ben burda iyiyim annecimm dedi resmen cok sukur allahima:));

gözünaydın hadi canım...

Safgol cilekcim cok tatlisin :))

benim hatam saçma sapan bir siteden alışveriş yapmak oldu canım almak için elimden geleni yapacağım artık

Sevgili hamiş arkadaslarım :) mektup başlangıcı gibi oldu :) neyse umarım hepiniz iyisinizdir uzun zamandır yazamıyordum biraz geçmişi okudum hersey yolundaymıs çok sevindim hasta olan arkadaşlarım çok geçmiş olsun kendinize dikkat edin ya size birsey sorucam bebeğinizin hareketleri dışarıdan bakıldığında görülebiliomu ?

Listede bende yokum benide eklermisin ikinci bebeğim erkek adı eymen beklenen dogum tarihi 29 Haziran istanbuldan katılıyorum yas 30

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…