2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497

bi doğsun hele,ben her yerini yicem valla kimse tutamıcak beni

Canım 2000 daha koy amerikan hastanesine git bence :) benim arkadaşım bir sezeryan yaptı 3 saat sonra bebişi görmeye gittik karnı yoktu :) öyle bir ekipleri varmış ki abana abana dümdüz etmişler kızı :)))

puhahahha töbe töbeee anlatışa bak deli yaaa komiksin vesselam... ama ben hastaneyi değil,doktorumu daha çok seviyorum ziyade..o yüzden yani..yoksa 7.000 verme derdim yok

Bacilar 10/15 tansiyon acil nasil dusurebilirim ne olur yardim edin...
Yine acile gitmek istemiyorum...

Canım sürekli mi yükseliyor senin tansiyon? Eğer öyleyse bna preeklampsi gibş geldi lütfen doktoruna sor...
Sarımsak çok düşürür tansiyonu ama lütfen dr una danışmadan yapma...

kızlar normal doğummu istiyorsunuz sezeryan mı.. normal isteyenler yaptığınız şeyler var mı kolay doğum olsun diye.... ben normal istiyorum hareket edip çook su içmeye ve yürümeye çalışıyorum şimdilik bunlar geliyor elimden

vallaha cnm bn o kadar normal istiyorum ki inş doktorumu ble değiştircem çünkü bnm doktorum sezeryancı kı hastasınada ona ıkna etmeye çalışıyor oo yuzden doktor bulmm lazım

Canım ben normal istiyorum
Belimdeki bşr sorundan dolayı çok yürüyemiyorum ama haftada 2-3 gün pilates 2-3 gün de yoga yapıyorum faydası olur inşaallah...

Aslında en sağlıklı yükleme ölçümü kahvaltılıklı olandır dr un işi biliuormuş... Ben hipoglisemi hastasıyım mesla ben de seker yüklenmesini istemiorum ama zorunda bırakıyorlar maalesef....

ayy cnm inşallah öyledir.bende acaba unutuldumu diye düşünmüştüm yada yanlış yapılan bişeymi var dedim.allahım şifa versin inşallah cnm.düzene girer şekerin.

vallaha cnm bn o kadar normal istiyorum ki inş doktorumu ble değiştircem çünkü bnm doktorum sezeryancı kı hastasınada ona ıkna etmeye çalışıyor oo yuzden doktor bulmm lazım

aynen bende normal dogumu şiddetle istiyorum inşaallah nasip olur..bende doktorumu bıraktım sezaryenci diye.bir tane doktor buldum kadın son ana kadar bekliyomuş sezaryene almıyormuş.en sona rkadaşım dogum yaptı.bebeğin kalp atışları çok yavaşlamış ona ragmen yine beklemiş ve normal dogumla sonuçlanmış.inşaallah sende böyle bir dooktor bulursun...

daha önce konuşuldu mu bilmiyorum ama park yatakla ilgili boyutlara taktım kafayı. 70*120 arıyorum ben. genelde 110*70 ya da 120*60 var. 70*120 lerde pahalı biraz ama bana daha hoş göründü geniş geniş. ne dersiniz? alan ya da fikri olan var mı? bu arada kraft almayı düşünüyorum. o konuda da fikir alabilirim.

Biz de seni seviyoruz canım Çilekim Canım mujjum doğru diyorsunuz goremicez birbirimizi. Ama olsun biz yine bir çaresini buluruz merak etmeyin. Bu kadar alışmışken kopmak yok. Neler paylaşacağız daha. Akşam akşam hüzünlendirdiniz beni:'( Yeni topik açacağız, fotoları koyacağız. Bunlar da çok eğlenceli olacak.

Ben yazmasam da buralardayım zaten cann'cım. Sadece bu aralar ruh acısı çekiyorum biraz o yüzden pek yazmıyorum. Kim ne yazıyor haberim var, okuyorum herkesi
Noldu tatlım ruh acısı çok ağır bir kelime olmuş üzüldüm çok:'(
Bacilar 10/15 tansiyon acil nasil dusurebilirim ne olur yardim edin...
Yine acile gitmek istemiyorum...

Canım bu aralar senin tansiyon hep yüksek. Acaba hamilelik yüksek tansiyonu mu çıktı. Aman doktora sor muhakkak, çok önemli

Kızlar ev bulduk büyük ihtimalle olucakkkk haftayada taşınırız

gözünaydınnnnnnnnnnnnnnn :) iyi günlerde otururusunuz inşalah canım...yavrunla bu sefer :)

günaydın günaydın günaydın...yeni bir sabah yine bir işyerinden msj atma ...evde mis gibi yatmak güzel bir kahvaltı yapmak varken gel işe ... napalım az kaldı diyelim...

güzel yürekleriniz gibi gününüz güzel geçsin...
meleklerimizin bir gün daha büyüdüğü kavuşma günümüze 1 gün daha yaklaştığını düşünmek bütün kötü enerjiyi üstümden atmaya yetiyor...

Günaydınnnnnn kızlar sabah sabah bı sorum olucak saten duvar boyası ne ile temizlenir bileniniz var mı acabaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…