2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Bende yerinde olsam karistirmazdim asi isini boyle bir durumda. Akinti icin degil ama kasinti icin fitil kullandim o yuzden bir bilgim yok ama benimde gecenlerde iki gun falan cok az hareket etti bebegim endiselendim ama sikinti yok cok sukur
Suan uzandim bekliyorum insallah eski hareket anlarini teklar yasarim

garaj diye bir siteydi ama bu da bana bir ders oldu bir daha mı asla zaten siparişi verdikten sonra pişman olmuştum

güvenmediğin siteden alışveriş yapmamak lazım canım ama hakkını savun sert çık telde görüştüğün kişiye gönderirler paranı inş

Canım biz netten alışveriş yapıyoruz sık sık ve iade de oluyor arada. Ama eşim yapıyor bu uğraştırıcı işleri ben bilmiyordum. Şimdi senin için aradım eşimi telden anladığım kadarıyla sana da anlatayım. Daha dün limangodan 10 lu hastane çıkışı almıştık özürlü çıktığı için iade ettik. Şöyle yapmışız iadeyi: limangonun kendi sitesinde siparişlerim kısmında iade et yeri varmış o kısma tıklayarak oradan kod alıyormuşuz. Sonra bu kodla birlikte yurtiçi kargoya gidiyormuşuz. Orda zaten eşime sormuşlar kodunuz var mı diye. Yani bilmeyenleri de yönlendiriyorlar anladığım kadarıyla... Sonra faturanın bir nüshasını almışlar eşimden bir nüshasını kendinde bırakmışlar. Böyle yani... Sordum eşime arkadaş kargo parasını kendi ödemiş dedim. Nerden almış ki kargocunun yönlendirmesi lazımdı aslında dedi. Kargo parasını iade alamayabilir dedi. Bence sen o konuştuğun numarayı bir daha arasan ve kargoya para ödediğini de anlatsan iyi olur. İnşallah yardımcı olabilmişimdir canım.

Son düzenleme:

sağolun ya kızlar yol gösterdiniz bana ben bunun üzerinde durayım

Benim fitil yedili cnm ama bu aksam ara vericem bakalim ne olucak

evet acayip çok model var... arkadaşımda hoş durmuştu gönderdiğim model. bir kaç tane yapıp içinden seçmek en iyisi

Bakkaldan cikolata alayim cunku tatli bisey icemiyorum cnm midem bulaniyor tamam pozetiff dusunelim hersey guzel olsun demi cnm:)

tabi ki yardımcı oldun canım sana da diğer arkadaşlara da teşekkür ederim Allah razı olsun hepinizden ben şimdi araştırmalara başlıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…