2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Canım Kraft ın hareket sensörlü telsizi çok iyi. Bir yakınım kullanıyor. Çalışırken normalde hiç sesi yok, bir hareket ya da ses oldugunda cızırtı yapıyor. Istersen bi bak ona da.
Ayyy çok güzel bir göbek zayıf anne de başka oluyor canım. .[/QUOTE]

Yok canım hiç de şişman anne değilsin. Çok güzelsin sen de.
Tatlım bende de burun tıkanıklığı hamileliğimin en başından beri var. Doktor normal dedi. Icini ferah tut sen de

Hadi gözün aydın tatlım, iyi haberlerine çok sevindim.

Canım Kraft ın hareket sensörlü telsizi çok iyi. Bir yakınım kullanıyor. Çalışırken normalde hiç sesi yok, bir hareket ya da ses oldugunda cızırtı yapıyor. Istersen bi bak ona da.
.

şimdilik bu Wewell'de öyle..denedik akşam sadece hareket ve ses olduğunda cızırtı oluyo sonra sessiz..böyle sürer inş yoksa ses kalitesini iletişini çok beğendim bunun

Iyi aksamlar doktor rahim ağzı ölçüsüne ilk ne zaman bakti. Ben 21 haftaligim daha öyle birsey yapılmadı

Canım ben doktorun dediklerini anlattım, hatta doktor bebek doğduktan sonra zaten detaylı ultrasondan geçiyor dedi,

anne karnındayken müdahale edilemiyor dedi.

Bugün anneannesi oğluşuma ciciler aldı bende ilk kitabını aldıııımmm Akşam eve gelip face e girince farkettim .ben bı cekilişe katılmıstım 14 şubat sevgililer gününde sevgılılere ozel dış ortamda fotograf çekımı baskı ve kısa fılmden olusan bı paket için. Bilgisayar kurasında ben cıkmısıııımmmmm çok mutluyuuummm oğluşumun sansınaa. ben oğlum ve eşimle güzel bir anı olacak bence bu da oğlusumuzun bıze sevgililer gunu hedıyesı oldu. cok sevındık ya uuzun zamandır böyle sürprızler olmuyordu hayatımda

Çok haklısın canım, bende çok tereddütle yaptırdım detaylıyı. Detaylı ultrsonda bebek ile ilgili şeyler normal çıktı çok şükür ama benim Sağ uterin alter de yani bebeğe giden damarım sertmiş yumuşamamış, eğer tuzlu yersen ve çok kilo alırsan 30. haftadan sonra tansiyon seni zorlar dedi. Detaylı ultrson yaptırmasaydım bunlara hiç dikkat ediyor olmayacaktım.

Son düzenleme:
Güzel anneler be tatlı bebişleri dün detaylı ugs vardı kızımı tam 45 dakıka boyunca aralıksız gördüm renkli resimlerini aldık
cd ye cektiler video ve resimlerini onuda aldık çok mutluyum inanılmaz bir görüntüydü hakikaten bir mucizeye takınlık ediyor insan
Allah a çok şukür hiçbirproblem yok kg boy ve tüm organları tamam ve normal seyrinde ilerliyo
ama doktorumuzu değiştirecem valla ugs den sonra doktora gittim sonuçlarımı göstermeye kadın hiç oralı olmadı delirdim bende dokturumu değiştiricem kendi derdimi kendim söyledim kendim dinledim bacağımdaki kramplar için magnezyum verdi kan hapım bittiği için takviye verdi dedim b12 eksik çıkmış kan tahlilimde çok gerek yok dedi ama ben yinede elevit aldım
normalde doktor randevu verir değilmi şu zaman tekrar gel kontrole diye hiç bişey soylemedi doğuma kadar gitmesem aramazlar
bende önümüzdeki ay başka doktora gidicem yine aynı hastaneye

bizden bu kadar merak ettiğiniz bişey varsa detaylı ugs için sorabilirsiniz .
Ama kızım aynı annesine benziyo yaa k.v. bile öyle dedi

Inanılmaz hastayım sanki dayak yemiş gibiyim burnum tıkalı bademcikerim şişmiş yüzümün sağ tarafı ağırıyor ayakta duramıyorum elim ayağım uyuşmuş gibi bu durumları nasıl atlatıcam yataktan kalkmaya Halim yok burya bile zor yazıyorum çok kötüyüm dünden beri bişe bile yemedim karnım aç ama yiyemiyorum off ya

canım çok geçmiş olsun, ama yemek için kendini zorla biraz, en azından çorba iç, portakal yemeye çalış ve bol bol dinlen, uyu... umarım çabuk atlatırsın veeee tabiki moralini yüksek tut

canım sıkıntı yapma benim doktorumda ayrıntılı önermedi, hatta gerek yok ben yaparım diye ters ters konuştu... ama ben ayrıntılı yaptırdım bu gün 11 de randevum var, söylemeyeceğiz doktora,eşim sinir oldu o da uğraşsın baksın dedi yani seninki de ayrıntılıyı öneren kendisi olmadığı için öyle davranmıştır,boşver takma kafana... ama sonraki randevuya tarih vermesi gerekirdi tabiki, eğer alternatifin varsa daha zamanın varken doktor değiştirebilirsin bence... sağlıkla,işlerin yolunda gitsin inşallah

kızlar merhaba ya bnm rahımın ağz yanı dısı şişti ve kasıntı var ne yapacam bn çok kotuyum

kaşıntı olduğu için şişiyor canım ılık su ile güzelce yıka sabunsuz köpüksüz duru su ile doktoruna travacort yada herhangi bir nemlendirici sürebilirmiyim diye sor aynı sorun bendede vardı bu sabah travacort sürdüm ama rahim agzına gelmesin dikkat et peçete ile kapat ki krem bulaşmasın ben rahatım şimdi çok şükür

Canım benım gıttıgım doktorda perinatolog prof. 1 hafta kullanıcam ilacı perşembe gunu tekrar kontrole çağırdı benim işim çok yogun bıraz dınlen istirahat et ayakta fazla durma falan dedi haftaya gıttıgımde gelişmeleri paylaşırım

geçmiş olsun tatlım bişeler yemeğe calış bol sıvı al dahada halsiz olursun yoksa kendinede bebişede ii bak

vuuuuuu 45 dk mı

harikaaaa ayol...ne güzel yaaa doya doya izlemişsindir..aaay bu ikili testte uzun sürenler çoktu bende öyle olcak sanmıştım ama 5 dk'da bitti benimki o yüzden bunada heveslenmiyim..zaten sağlıklı ve normal olsun da herşey ben razıyım
bu arada güzel haberletin için maşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…