2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
kızlaaaaar şu çanta takımlarına bi bakar mısınız? Aaaay harikaaaa ben çok beğendim... 2'li takım ve çocuk valizi

hahah kızlar çok güldüm valla yazık bu adamlara yaa benim eşimde oğlum biz şimdi annenle yaramazlık yapıcaz diyo anlatıyo bi de deli sus dedim oğlumu karıştırma:))))

harbiden bu erkeklerin psikolojisi daha tuhaf bi arkadasin kocasi da demis ya icinde canli var korkmuyomusun diye

bizimki nerdeyse 1 aydır yaklaşmıyordu ben de istemiyorum hormonlar eskisi gibi değil ama uzaklaşmasın diye zorladım, baya utana sıkıla yaptı. Karnım iyice çıksa yapmayacak kesin. Erkek olsa belki daha rahat olurdum ama kız utanıyorum diyo

evet canım aynen öle bende aynı durumdayım inş geçer doğumdan sonra çok tipsiz hissediyorum kendimi ki genç kızken millet tipime bayılırdı şuan o kız gitti bi başkası geldi umarım doğum sonrası eski halime dönerim

döneriz üsülme. Benim kemik yapım ve vücut tipim zayıf zaten kilo almaya müsait değil. en fazla 6 ayda eski halimize döneriz emin ol.

ben oniki kg aldim ilk bebiste dogumdan sonra vermek yerine bir iki kg daha aldim. ama sonraaaaaa hepsi uctu gitti.. merak etmeyin verirsiniz kizlar. cocuk buyutmek cok buyuk sorumluluk.. biz anneler de hep en iyisini yapmaya calisiyoruz onlar icin. dolayisiyla kilo falan kalmiyo emzirecegiz sabahlara kadar uykusuz kalacagiz azcik buyudulermi peslerinde kosturmaktan manken gibi olacagiz ins.

ah bacılar aynı damperli kamyona dönüş gibi hissediyrum kendimi hayatta 48den geçmemiş biri olarak 47de hamile kaldım 54 kiloyum yazlık pantolonlarıma gömleklerime hıçkırarak bakıyorum

harbiden bu erkeklerin psikolojisi daha tuhaf bi arkadasin kocasi da demis ya icinde canli var korkmuyomusun diye

benim kocam da dedi bi kaç kere onu psikolojileri bi milyon bu erkeklerin

canım ben organizede bi fabrikada yurtdışı satın alma departmanındayım.. hangi branştasın?? hangi okuldasın?? öğretmenlik çok uzak değil. annem babam öğretmen teyzelerim öğretmen.

ay canımmm harika buuu maşlhh süphanallah yüzü gibi bahtıda güzel olsun kızının devlette böyle çekiolar mı peki özelde mi çektirdin sen :26:

Onlar da haklı canım gariplerine gidiyo bebişler doğduktan snra alışırlar ama nereye kadar utanacak dimi:))

döneriz üsülme. Benim kemik yapım ve vücut tipim zayıf zaten kilo almaya müsait değil. en fazla 6 ayda eski halimize döneriz emin ol.

ben hiç öyle olacağımı sanmıyorum hemen kilo veren bi yapım yok kolay kolay almazdım alıncada veremezdim tabi doğum kiloları farklı olur belki ama bilmiyorum bekleyip görecez artık:44:

kaç ay sonra vermeye başladın peki canım:18:

ah bacılar aynı damperli kamyona dönüş gibi hissediyrum kendimi hayatta 48den geçmemiş biri olarak 47de hamile kaldım 54 kiloyum yazlık pantolonlarıma gömleklerime hıçkırarak bakıyorum

canım ne kamyonu ben hamiş olmadan önce senin şuan ki kilondan fazlaydım zaten 58 kilo olayım tekrardan başka bişe istemem

maşallah canım kızına yüzü belli olmuş baya allah bağışlasın

benim branş okul öncesi canım. o yüzden oturarak çalışmam pek mümkün olmayacak Allah bizi korusun

selam kızlar okullar açılınca artık girmek zorlaşıyor ancak fırsat buldum ...
cumartesi günü 6 haftadan sonra kontrolümüz vardı büyük bir heyecanla gittik şükür Rabbime herşey çok normal gelişimi iyi dedi dr. ama şok şok şok 23 aralıkta erkek demişti şimdi ise kız dedi eşim havalara uçtu ama dr bu sefer temkinliydi çarşambaya randevu aldık ayrıntılıya orda kesinleşir dedi. sonuçları cumartesi getirin erken ve aç gel şeker yüklemesi yapalım dedi

bizden haberler böyle şimdi bekliyoruz bakalım cinsiyet ne olacak :26:

içimi ferahlatın canım biraz olsun saol bacım inş bunlardan bi miktar kalmaz yer etmez bedenimizde:18:

canım benim arkadaşım 35 kiloya yakın almış ve doğumdan sonra 2 yıl adet olmamış daha bu yıl verdi kilolarını çocuğu 4 yaşına girecek geç vermesinin sebebi de adet olmaması böyle bi durum bizim başımıza gelmez inş. hemencecik veririz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…