2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
merhaba kızlar az önce bi bilgi edindim ve hemen sizle paylaşmak istedim..

ben kivinin bu kadar omega içerdiğini bilmiyodum cevizden bile fazla omega içeriyomuş

canım niye sevinmiyorsun.. bence çok güzel bir haber. ama dinlenmeni sakın atlama.. bir de bir şey soracağım. kanamalı alan yok olmuş olabilir mi diye sormuşsun ya. kanaman devam etmiş miydi aradaki dönemde. eğer devam ettiyse alan küçülmüş veya yok olmuş olabilir. benim sadece 1 gün bir günlük ped kadar kan gelmesi ile kanamalı alanı yok olmuştu.. canım inşallah hamileliğinde bu sorunlar son olacaktır ve bebişini sağlıklı sıhhatli alacaksın kucağına..

o zaman balık yiyemeyen ben dayanmalıyım kiviye

maşallah suphanallah canım
bana detaylıda resim vermediler,ama cuma kendi doktoruma gidecem
orda görürüm bol bol.bugün şeker yüklemesi de yaptılar,
birazdan sonuçları almaya gidicem....

oh ne güzel memleket ziyaretleri,ama kısa sürüyo...
sanada canım sağlıklı huzurrlu günler...

Canım sen mutlu ol diye yazıyorum.Evet bende baya kilo aldım bizim tartı bozuk 2 kilo fazla tartıyor.Şu ana kadar 7 kilo aldım zannedersem.Ama hiçççç takmıyorum maşallah bebişimin kilosu normalmiş.Alırsak ta analı kızlı alırız kiloları.Doğumdan sonra annesi verir bebişim alır.

Allah'ım güzelliğe bak sennn.. oğlum olsa alırdım vallahi bu kızı Maşallah kliosu falan da yerinde kuzucuğun..
saol cnm evet cnm kilosu falanda iyi çok şükür..oğlun olsaydı bende sana verdim gtti dicektim
Demezmiyiz hemde kocaman maşallah kızına.Bende güya yarıntılıya girdim geçen hafta.Ne ultrason ekranını gördüm nede bir fotoğrafı var.Ben de sizin bebişlerin resimleriyle seviniyorum.
senin bu şansızlığın resim konusunda bitmio cnm..olsun sağlıklı olsunlarda canlı canlı görelim inşallah
oooyyyy maşallah yaaa ne tatlı bi poz yakalanmış öyle.. Tebrikler canım gözünaydın [/COLOR][/SIZE][/FONT][/B]
saol pufpufum benm darısı başına inşallah
maşallah suphanallah canım
bana detaylıda resim vermediler,ama cuma kendi doktoruma gidecem
orda görürüm bol bol.bugün şeker yüklemesi de yaptılar,
birazdan sonuçları almaya gidicem....
saol cnm benm

Maşallah annesi senin kız yarım kiloyu geçmiş. Artık tekmeleri de çook daha fazla hissediyorsundur. Bol bol uyusun da dogunca da uslu bebek olsun

evet cnm yarım kiloyu geçtik tekmeler gayet net hissedilio artıkk..doğduktan sonrada böyle uyucakmı bakalaım (=

bende 9-10 kilo aldım,biraz fazlaymış ama dikkat edicem artık.boy 1.67 ,57 kiloydum aç karnıma 66,
tokken 68 çııkıyorum

Mrb canım cuma günü bende gittim detaylıya. Resimlerimi bende yükleeyim eve gideyimde bari
Seninki kaç haftalık oldu maşalalh boyu kilosu çok iyi. Benimki 23. haftaya yeni gridiğimde gittim işte 480 gr. 25 cm demişti dr.

ayy canım sen sımdı soyleyınce dank ettı kafama ılıskıden sonrada oyle oluyor :)

bende 9-10 kilo aldım,biraz fazlaymış ama dikkat edicem artık.boy 1.67 ,57 kiloydum aç karnıma 66,
tokken 68 çııkıyorum

ben de hiç gizlemiyorum davul gibi olmuşuz neyi saklıyoruz allah aşkına
Kilodan çok yakındığımı burdakiler hep bilir hatta pufpuf yazısında bile kilo korkuma değinmişti
boyum 1.70 49 kiloyla hamile kaldım şuan 55.4 kiloyum doktor çok fala olduğunu söylüyor ama yapacak bişey yok. Hayatımda ilk kez tartıda 50 rakamını görmüş amaaan daha ne olsun

bu arada bugün farkettim göbeğimde hamilelik çizgisi çıkıyor kızlar

sağol canım, evet bende başlarda korkmuştum ama doktorum aynı senin dediklerini söyledi rahatladım, vallaha ilişki milişki yok bizde adam tam kafayı yedi kızına birşey olacak diye kurudu gitti

sağol canım, evet bende başlarda korkmuştum ama doktorum aynı senin dediklerini söyledi rahatladım, vallaha ilişki milişki yok bizde adam tam kafayı yedi kızına birşey olacak diye kurudu gitti

benimkide rahatsız oluyo artık karı koca değil anne babayız diyo
biz de kız bekliyoruz kız çocuğu içindeki utanıyorum diyo
ay onların psikoloji daha tuhaf sanırım, yazık kız adamlara

puhahahahahahahaaaa...Kiz Allah iyiligini versin senin kurudu gitti ha seninki kurumus benimki de kudurmus dr serbest dedi ya rahat beyefendi

ay canım ben de öyleyim unutuyorum her şeyi. odak noktam bebişim oldu.. öğretmen misin?? okul dedin ya benim kanamam az sürdü ilk aylarda.. 1 haftada yattım. Allah'ıma şükür uzun sürmedi.. sürekli oturak iş yaptığımdan da 1 aya kalmadan toparlandım. şimdi maşallah dipçik gibiyim (Allah bozmasın ) sen de öyle olacaksın içime öyle doğuyor.. merak etme canım..
bu arada benim kız mı erkek mi tam emin olamadık yaa. doktorum büyük ihtimal kız dedi ama hala kafamız karışık detaylıyı bekliyoruz 1 haftamız kaldı.. 1 hafta sonra burdan tam açıklicam artık.. inşallah sapasağlam ve tosuncuk bir bebişim olduğunu görücem detaylıda da güzel haberlerle gelicem

oyoyoyoyoyoy.. bu da iyiymiş.. bizimki de öyle.. ben daha beterim ama

ben öleyim ozaman tam 9 kilo aldım 24. Haftama yeni girdim popo bi yandan çıktı göbek bi yandan gögüsler apayrı zaten piskolojim bozuldu ama napayım kızım için değer diyip geçiyorum sonra vercem artık diyet spor bişeler yapıcam ama şuan fenayım yaniii

hahah kızlar çok güldüm valla yazık bu adamlara yaa benim eşimde oğlum biz şimdi annenle yaramazlık yapıcaz diyo anlatıyo bi de deli sus dedim oğlumu karıştırma:))))

tatlım kıza hamile olanlar kalçadan belden alırmış kilo, erkek hamileleri sadece önde pırt diye top gibi göbek olurmuş. Cidden öyle beni görenler hemen kız bu diyor hatta biz daha cinsiyetini öğrenmeden kız diyorlardı bel kalınlaşıyor bi de aşağıda duruyor bebek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…