2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
oo burda kilo muhabbeti dönmüş kızlar üzülmeyin ben 85 le hamile kaldım haa daha 2 kilo aldım ama olsun kilo bu gider dert etmeyin

aaa ciddi misin % kaç erkek demişti ki 23 aralıkta.. hadi hayırlısı bakalım büyük şok ama yani kesinlikle
detaylı da kesin belli olur canım..

yaaa ben şişman olmak istemiyorum yaa hemen gitsin istiyorum eşimde hiç sevmiyo kiloyu piskolojim bozulur yaa

maşallah cnm banada iyi geldi..21+6 günlük olduk..boylu olucak benmki (= kilosu böyle giderse 3 ile 3,5 kilo arasında doğum yaparsın dedi..daha erken cnm kilo muhabbeti için ya daha çook büyücekler inşallah
ay canımmm harika buuu maşlhh süphanallah yüzü gibi bahtıda güzel olsun kızının devlette böyle çekiolar mı peki özelde mi çektirdin sen :26:
özelde çektrdim cnm 90 tl verdim..duan içinde amin diyorum cnm Allah razı olsun
maşallah canım kızına yüzü belli olmuş baya allah bağışlasın
amin cnmm çok saoll
Eki Görüntüle 971202

hiç dert etmeyin kızlar aldığımız kilolar bunlarmış doğumdan sonra hepsi uçup gidecek emin olun
ayy evet bunu görmüitüm veee çok sevindirik olmuştumm
amaninnn cinsiyetmi değişti hazırlık yapmışmıydın cnm..güzel haberlerinede sevindk bu arada

benim branş okul öncesi canım. o yüzden oturarak çalışmam pek mümkün olmayacak Allah bizi korusun

eneee annem de okul öncesiydii. biliriiimmm.. bücürükler pestilini çıkarır bana bişey bırakmazlardı. 6 sene önce emekli oldu dayanamadı daha falza ama çocukları özledim diyip duruyo

oo burda kilo muhabbeti dönmüş kızlar üzülmeyin ben 85 le hamile kaldım haa daha 2 kilo aldım ama olsun kilo bu gider dert etmeyin

ben de 86'yla hamile kaldım şimdi 90'ım. hiç dikkat etmiyorum hiiiiiçççç dombili oldum vallahi

ay cinsiyet de ben de öyle bişeyle karşılaşcam sıpam doğru düzgün poz vermediği için detaylıyı bekliyorum 1 haftam kaldı

aaa ciddi misin % kaç erkek demişti ki 23 aralıkta.. hadi hayırlısı bakalım büyük şok ama yani kesinlikle
detaylı da kesin belli olur canım..

valla canım herhangi bir yüzde vermemişti oğlumuz geliyor pipisi burda demişti cumartesi günü ben size cinsiyet söyledim mi dedi bizde evet dedik çok güzel bacaklı bir kızımız olacak dedi ben nasıl yani dedim öyle işte :26:

valla hazırlık yaptım ama öyle sırf mavi bişey almamıştım genelde krem kahve beyaz almıştım yani kızda olsa erkekte olsa giyebileceği şeyler bebk arabasını fln siyah aldım zaten ne bileyim böyle işte artık dört gözle çarşambayı bekliyorum :44:

iyi dilekleriniz için teşekkürler ...

benimkide rahatsız oluyo artık karı koca değil anne babayız diyo
biz de kız bekliyoruz kız çocuğu içindeki utanıyorum diyo
ay onların psikoloji daha tuhaf sanırım, yazık kız adamlara

şu anda koptum allah iyiliğini galiba benimki de utanıyor yazık vallaha ay allahım yarabbim, sağlıkla kucağımıza alalım da babalarda analarda kardeş olmasın artık

puhahahahahahahaaaa...Kiz Allah iyiligini versin senin kurudu gitti ha seninki kurumus benimki de kudurmus dr serbest dedi ya rahat beyefendi

ay bizim dr. da öyle dedi, hatta eşimin yanında sordum, bir tehlike varmı diye, yok dedi, işte 1-2 kere yarım yamalak denedik 5,5 ayda toplasan 5 kere olmadı :18:

Hadı ya ıyıymış çok yorucu gerçekten ben naparım bılmıyorum. Rahat bı gebelık olsa sorun yok da boyle olunca... Allah dayanma gucu versin ne diyeyim

Allah kolaylık versin canım. eğer bir de yardımcın varsa sınıfta ona yükle çoğu işi sen fazla ayaklanma.. dikkat et kendine de bebişine de.. hoş senin oğluş inatçı anasını bırakmaz o

Maşallah minik prensese

benimkide rahatsız oluyo artık karı koca değil anne babayız diyo
biz de kız bekliyoruz kız çocuğu içindeki utanıyorum diyo
ay onların psikoloji daha tuhaf sanırım, yazık kız adamlara
Çok komik bu erkekler ya benimki de ya içerden görürse de "annemi rahat bırakmıyor, sapık heralde bu adam derse" gibi utanç cümleleri kuruyordu. Ben de cok gülüyorum. Alıştı ama onlar icin galiba eziyet artık bu işler.
Ben de tamm bir oğlan annesiyim. Söylemeden anlıyorlar bebisimin erkek olduğunu. Leblebi yutmuş yılan gibiyim
kızlaaaaar şu çanta takımlarına bi bakar mısınız? Aaaay harikaaaa ben çok beğendim... 2'li takım ve çocuk valizi

Eki Görüntüle 971106 Eki Görüntüle 971108 Eki Görüntüle 971109
Cok komik ve güzel bunlar ya. Almayı mı düşünüyorsun yoksa pufpuf? Hicbir yerde kaybolmaz artık bu çantalar

Maşallah canım kızına bende bugün gittim ama bana resim vermedi 1 ay önce vermişti bu kez vermedi iskeletimiş dediki bi ay sonra net resim veririm yani 4 boyutluya almadı ya offf

Herşey yolunda çok şükür 440 gr 26 cm miş kızım ama 4 boyutluya giremedik bi ay sonra 4 boyutluya giricez 17.haftada 4 boyutluya girmiştik şimdi giremedik bi dahaki sefere kaldı of ya kızımı şimdiden özledim

Cok komik ve güzel bunlar ya. Almayı mı düşünüyorsun yoksa pufpuf? Hicbir yerde kaybolmaz artık bu çantalar

valla ben çok severim böyle değişik şeyleri bunuda çok beğendim.. 2'si 120 tl civarı bişeydi sanırım ama marka değil bişey değil Carrefour'da satılıyordu kalite olayı nedir ne kadar süre idare eder bilmiyorum heee ama biri alırsada hayır demem ahahahah

yaaa ben şişman olmak istemiyorum yaa hemen gitsin istiyorum eşimde hiç sevmiyo kiloyu piskolojim bozulur yaa

benim eşimde öyle,hiç sevmiyor.. doğum kiloları gitse bile benim sıkı bi diyete girmem şart! Vermem gereken fazlalığım çok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…