2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
Günaydın dünyanın en tatlı bebişleri ve anneleriii

ben buna bayıldımmmm.. Türkiye tanıtımı da yapılmış fakat satış yok olaydı alırdım vallahi. böyle bir şey istiyorum zaten

puff puff benide eklermisin yaş 27 antalya ilk bebeğim ve kız

hoşgeldin hemşerim.. bir Antalyalı daha neresindensin ve hangi doktora gidiyorsun??

Slm kızlar bize dua edin bizim bugün kontrolümüz var inanılmaz heyecanlıyım inşallah bi aksilik çıkmaz kızımı çok özledim

dualarımız seninle canım hayırlı haberlerle dön inşallahh..

ayyy detaylımıza tam 1 hafta kaldı ve benim minik sıpam çok hareketlendi Maşallah.. içerde taklalar tekmeler neler neler.. babamız da kıskançlıktan ölüyor henüz dışardan hissemediği için (göbüş yağlı olunca kocişim hissedemedi ya da ne zaman o kulağını dayasa sıpam durdu babasının sıcaklığında uykusu geçti heralde )

slm kızlarr detaylıdan geldik şimdi çook şükür herşeyimiz normalmiş 518 gram 29 cm olmuşuz hep esniyodu kızım annesi gibi uykucu olucak galiba çok güzel bi duyguydu bu kadar net görmek müthişti..Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah kızlar ya çok duygulandım orda ağlıcaktım resmen :2:
buda betülümün resmi maşallah diyelim demi (= (=

Eklentiler

• $20140210_133620.jpg
    22,8 KB · Görüntüleme: 25
Son düzenleme:

Benim kız tekmelediğinde artık tekme mi kafamı atıyor bilemiyorum ama babası elini koyunca yavrum duruyor aynı senin ki gibi.Gülesim geliyor babası da kızım saygısından duruyor diye avutuyor kendini.Garibim :))

Ayyy maşallah bin kere

Yaaa benim kızım zayıf gibi geldi bana. En son 31 ocakta gittik 326 gramdı bebeğim. Şimdi benimki de 500 olmuş mudur ki? Ben anca 400-450 gr olmuştur diye düşünüyorum. Kontrolümüz haftaya p.tesi bizim. Sanırım şeker yüklemesi de yapılır bu ay

saol cnm çok teşekkür ederim uyardığın için.ben aradım doktorumu bana dönmelerini bekliyorum..umarım kötü bişey değildir..

saol cnm birazda olsa içimi rahatlattın.aynen benimde öyle kızım özelikle babası gelince ona yapıyor.resmen ayağa kalkmış gibi oluyor bazen.ama ağrı sızı yok 5-10 sn içinde geçiyor..

saol cnm bende hep bebeğim diye düşündüm ama inşallahta öyledir.aklıma kötü bişey getirmedim inşallahta öyle olur..

Selam Kızlar;
Biz geldik canım kızımla...
Memleketimdeydim bir haftadır, buralara uğrayamadım pek... Hepiniz iyisinizdir inşaallah... Kızım ve ben iyiyiz çok şükür güzel anneler, hepinizin sağlıklı, huzurlu olması dileğiyle...

teşekkür ederim tatlım bol bol su içmeye çalışıyorum.zaten suyu az içtimmi sanki tuvaletime bile rahat gidemiyorum.rahatsız ediyor beni..açıkçası aklıma kötü bişey getirmiyordum ama korktum biraz..zaten bize ilişki yasak ..kardeş gibi olduk kocişle:))inşallah ufak ufak olur geçer böyle..

doktorun iyi dediyse iyidir canım ya bende en son 18 ocakta gittim 380 gramdı doktorun bişey demedimi

aynı anlattığın gibi oluyor cnm bendede umarım bebiştir.kötü bişey olmasın hepimiz sağlıkla kucaklayalım meleklerimizi...

Allah'ım güzelliğe bak sennn.. oğlum olsa alırdım vallahi bu kızı Maşallah kliosu falan da yerinde kuzucuğun..

Benim kız tekmelediğinde artık tekme mi kafamı atıyor bilemiyorum ama babası elini koyunca yavrum duruyor aynı senin ki gibi.Gülesim geliyor babası da kızım saygısından duruyor diye avutuyor kendini.Garibim :))

aynen babası elini koyuyo duruyo.. sadece bi kere hissettirmek için sağlam bi hareket yaptı babası mıncırınca (artık kafa mı tekme mi bilemedim ) ama babacığımız hissedemedi. geri kalanlarda ne zaman babası sevse durdu. anacığını dinlicek kızım benim (hoş 1 hafta sonra oğlan çıkarsa hiç şaşırmam )

Demezmiyiz hemde kocaman maşallah kızına.Bende güya yarıntılıya girdim geçen hafta.Ne ultrason ekranını gördüm nede bir fotoğrafı var.Ben de sizin bebişlerin resimleriyle seviniyorum.

Bayıldım huzeyfem bunlara. Allah nasip ederse ben de yapacağım ama ne yapacağıma ve ne zaman dağıtacağıma karar veremedim. Mesela malzemeleri nerden aldın ve ne yapmak icin hangi malzemeyi aldın? Fikir ver bana da olur mu? Yapım aşamalarını buraya atar mısın? Ben telefondan giriyorum ve dedigin albümü göremiyorum
Ahhh bu eşler! Kafalarını kırmak lazım bazen. Sıkma tatlım canını, ben de ailemin yanında yaşadığım tartışmalarda çok üzülüyordum. Ne soylesem de düzelmiyordu.Fakat sonra bikaç kere eşimin ailesinin yanında aynı şeyleri ben ona yaptım ve şimdi daha çok dikkat ediyor. Zorda kalırsan(hoş degil ama)dene istersen

Günaydın güzel anneler ve tatlı-şirin bebişleri.
Hayırlı,sağlıklı ve mutlu bir haftamız olsun inşallah.

Günaydın güzel anneler. Yeni bir hafta bizim için. Umarım bi o kadar da güzel olur
Canım ben çok beğendim. Farklı olması açısından güzel. Kendin bile yapabilirsin heralde.
Slm kızlar bize dua edin bizim bugün kontrolümüz var inanılmaz heyecanlıyım inşallah bi aksilik çıkmaz kızımı çok özledim
Güzel güzel haberler ver bize annesi olur mu? Merakla bekliyoruz
Maşallah annesi senin kız yarım kiloyu geçmiş. Artık tekmeleri de çook daha fazla hissediyorsundur. Bol bol uyusun da dogunca da uslu bebek olsun

Bunun başka bir versiyonu satılıyor türkiyede. hatta ben birkaç ay önce bı mağazada gördüm ve inceledim. Link ekleyemedim ama nette var resımlerı 'anne yanı beşik' yazarsanız görsellerde cıkıyo fiyatıda sanırım 600-800 civarı.

Herkese Merhaba;
Sabah doktor randevum vardı.doktor baktı ve durumumun ıyı oldugunu kendımı cok yormadan çalışabılecegımı soyledı ilaçların dozunu vs. ayarladı magnezyum verdı. ben tedirgin oldum tekrar aynı seylerı yasamak ıstemedığımı söyledım rısk varsa calısmayayım dedım. o da 1 hafta daha dınlenın sonra baslayabılırsınız dedı bı sorun gozukmuyor su anda dedı.Aslında sevıncten havalara ucmam gerek ama sevınemedım. Gecen hafta alternatıf olarak bı doktora daha gıtmıstım o da aynı seylerı soylemıstı fakat kanamalı alan duruyor durum tekrarlayabılır ıstırahate devam demişti. E bu kanamalı alan 1 haftada yok olmus olabılır mı? yoksa benım doktoruma gore onemsız bı buyukluktemı cozemedım acıkcası.kafam karıstı

Evet haklı olabilrisin canım. Valla ben aldıysam aldım diye yazarım ne oalcak sanki. Fazla kilo alan bayanlar lütfeenn yazalım topiğeee bunda çekinecek birşey yokki destek oluruz birbirimize . Ben bugün kati kararlar aldım. Artık tatlı yok kızarmalar yok. Ara öğünlerimi düzenledim. Program yaptım kendime. Yürüyüşe başlayacağım bugün. Su içimimi arttırdım.
İnşallah böyle kararlı devam ederim. Yaaa Dr. gitmeye korkar oldum. Tartıya çıkacağım dr. yine kızacak diye

oooyyyy maşallah yaaa ne tatlı bi poz yakalanmış öyle.. Tebrikler canım gözünaydın
Pufpufçum, benim kızımın adını da yazar mısın canım? Adı Nehir olacak kısmetse

tamam canım

Kizlar bende hamileligin basinda cok kiloluydum kortizon kullaniyordum ve ilk ay 87 kiloydum ama bulantilatdan 69 kiloya dustum hala 1kilo bile alamadim..saglik olarak mahvoldum..hic isteyerek yemek dahi yiyemiyorum..en guzelini yapiyorsunuz bence ne istiyorsaniz yiyinki bebeginizde sizde gucsuz kalmayin..bu cok ozel bir donemm..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…