2014 Haziran Anneleri

Bebeğinizin cinsiyeti ne olacak ?

• Ankete Katılan
    497
oo burda kilo muhabbeti dönmüş kızlar üzülmeyin ben 85 le hamile kaldım haa daha 2 kilo aldım ama olsun kilo bu gider dert etmeyin :KK52:

selam kızlar okullar açılınca artık girmek zorlaşıyor ancak fırsat buldum ...
cumartesi günü 6 haftadan sonra kontrolümüz vardı :KK34: büyük bir heyecanla gittik şükür Rabbime herşey çok normal gelişimi iyi dedi dr. ama şok şok şok :KK53: 23 aralıkta erkek demişti şimdi ise kız dedi :KK53: eşim havalara uçtu ama dr bu sefer temkinliydi çarşambaya randevu aldık ayrıntılıya orda kesinleşir dedi. sonuçları cumartesi getirin erken ve aç gel şeker yüklemesi yapalım dedi :KK53:

bizden haberler böyle şimdi bekliyoruz bakalım cinsiyet ne olacak :26:

aaa ciddi misin % kaç erkek demişti ki 23 aralıkta.. hadi hayırlısı bakalım büyük şok ama yani kesinlikle:KK53::KK53:
detaylı da kesin belli olur canım..

canım benim arkadaşım 35 kiloya yakın almış ve doğumdan sonra 2 yıl adet olmamış daha bu yıl verdi kilolarını çocuğu 4 yaşına girecek geç vermesinin sebebi de adet olmaması böyle bi durum bizim başımıza gelmez inş. hemencecik veririz:KK51:

yaaa ben şişman olmak istemiyorum yaa hemen gitsin istiyorum eşimde hiç sevmiyo kiloyu piskolojim bozulur yaa:KK50:

Mrb canım cuma günü bende gittim detaylıya. Resimlerimi bende yükleeyim eve gideyimde bari :KK70:
Seninki kaç haftalık oldu maşalalh boyu kilosu çok iyi. Benimki 23. haftaya yeni gridiğimde gittim işte 480 gr. 25 cm demişti dr.
maşallah cnm banada iyi geldi..21+6 günlük olduk..boylu olucak benmki (= kilosu böyle giderse 3 ile 3,5 kilo arasında doğum yaparsın dedi..daha erken cnm kilo muhabbeti için ya daha çook büyücekler inşallah
ay canımmm harika buuu maşlhh süphanallah yüzü gibi bahtıda güzel olsun kızının :nazar: :nazar: devlette böyle çekiolar mı peki özelde mi çektirdin sen :26:
özelde çektrdim cnm 90 tl verdim..duan içinde amin diyorum cnm Allah razı olsun
maşallah canım kızına:nazar::nazar: yüzü belli olmuş baya allah bağışlasın:KK3:
amin cnmm çok saoll
Eki Görüntüle 971202

hiç dert etmeyin kızlar aldığımız kilolar bunlarmış doğumdan sonra hepsi uçup gidecek emin olun:KK51::KK51:
ayy evet bunu görmüitüm veee çok sevindirik olmuştumm :KK52::KK52::KK52:
cumartesi günü 6 haftadan sonra kontrolümüz vardı :KK34: büyük bir heyecanla gittik şükür Rabbime herşey çok normal gelişimi iyi dedi dr. ama şok şok şok :KK53: 23 aralıkta erkek demişti şimdi ise kız dedi :KK53: eşim havalara uçtu ama dr bu sefer temkinliydi çarşambaya randevu aldık ayrıntılıya orda kesinleşir dedi. sonuçları cumartesi getirin erken ve aç gel şeker yüklemesi yapalım dedi :KK53:

amaninnn cinsiyetmi değişti hazırlık yapmışmıydın cnm..güzel haberlerinede sevindk bu arada :KK66:

benim branş okul öncesi canım. o yüzden oturarak çalışmam pek mümkün olmayacak Allah bizi korusun :KK33:

eneee annem de okul öncesiydii. biliriiimmm.. bücürükler pestilini çıkarır bana bişey bırakmazlardı. 6 sene önce emekli oldu dayanamadı daha falza ama çocukları özledim diyip duruyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

oo burda kilo muhabbeti dönmüş kızlar üzülmeyin ben 85 le hamile kaldım haa daha 2 kilo aldım ama olsun kilo bu gider dert etmeyin :KK52:

ben de 86'yla hamile kaldım şimdi 90'ım. hiç dikkat etmiyorum hiiiiiçççç dombili oldum vallahi :KK52::KK52::KK52::KK52:

ay cinsiyet de ben de öyle bişeyle karşılaşcam sıpam doğru düzgün poz vermediği için :KK52::KK52::KK52: detaylıyı bekliyorum 1 haftam kaldı :KK76::KK76::KK76::KK76:

aaa ciddi misin % kaç erkek demişti ki 23 aralıkta.. hadi hayırlısı bakalım büyük şok ama yani kesinlikle:KK53::KK53:
detaylı da kesin belli olur canım..

maşallah cnm banada iyi geldi..21+6 günlük olduk..boylu olucak benmki (= kilosu böyle giderse 3 ile 3,5 kilo arasında doğum yaparsın dedi..daha erken cnm kilo muhabbeti için ya daha çook büyücekler inşallah

özelde çektrdim cnm 90 tl verdim..duan içinde amin diyorum cnm Allah razı olsun

amin cnmm çok saoll

ayy evet bunu görmüitüm veee çok sevindirik olmuştumm :KK52::KK52::KK52:

amaninnn cinsiyetmi değişti hazırlık yapmışmıydın cnm..güzel haberlerinede sevindk bu arada :KK66:

valla canım herhangi bir yüzde vermemişti oğlumuz geliyor pipisi burda demişti :KK53:cumartesi günü ben size cinsiyet söyledim mi dedi bizde evet dedik çok güzel bacaklı bir kızımız olacak dedi :KK53: ben nasıl yani dedim öyle işte :26:

valla hazırlık yaptım ama öyle sırf mavi bişey almamıştım genelde krem kahve beyaz almıştım yani kızda olsa erkekte olsa giyebileceği şeyler :KK52: bebk arabasını fln siyah aldım zaten ne bileyim böyle işte artık dört gözle çarşambayı bekliyorum :44:

iyi dilekleriniz için teşekkürler ...

benimkide rahatsız oluyo artık karı koca değil anne babayız diyo :KK1:
biz de kız bekliyoruz kız çocuğu içindeki utanıyorum diyo :KK17:
ay onların psikoloji daha tuhaf sanırım, yazık kız adamlara:KK35:

şu anda koptum allah iyiliğini :KK52::KK52::KK52::KK52: galiba benimki de utanıyor :KK1::KK1::KK1: yazık vallaha ay allahım yarabbim, sağlıkla kucağımıza alalım da babalarda analarda kardeş olmasın artık :KK52::KK52:

eneee annem de okul öncesiydii. biliriiimmm.. bücürükler pestilini çıkarır bana bişey bırakmazlardı. 6 sene önce emekli oldu dayanamadı daha falza ama çocukları özledim diyip duruyo :KK52::KK52::KK52::KK52:

Hadı ya :KK1: ıyıymış :KK1: çok yorucu gerçekten ben naparım bılmıyorum. Rahat bı gebelık olsa sorun yok da boyle olunca... Allah dayanma gucu versin ne diyeyim :KK1:

puhahahahahahahaaaa...Kiz Allah iyiligini versin senin :KK52::KK52::KK52: kurudu gitti ha :KK52::KK52: seninki kurumus benimki de kudurmus:KK52::KK52: dr serbest dedi ya rahat beyefendi :KK20::KK20:

ay bizim dr. da öyle dedi, hatta eşimin yanında sordum, bir tehlike varmı diye, yok dedi, işte 1-2 kere yarım yamalak denedik 5,5 ayda toplasan 5 kere olmadı :KK17::18::KK43:

Hadı ya :KK1: ıyıymış :KK1: çok yorucu gerçekten ben naparım bılmıyorum. Rahat bı gebelık olsa sorun yok da boyle olunca... Allah dayanma gucu versin ne diyeyim :KK1:

Allah kolaylık versin canım. eğer bir de yardımcın varsa sınıfta ona yükle çoğu işi sen fazla ayaklanma.. dikkat et kendine de bebişine de.. hoş senin oğluş inatçı anasını bırakmaz o :KK52::KK52::KK52::KK54::KK54:

slm kızlarr detaylıdan geldik şimdi çook şükür herşeyimiz normalmiş 518 gram 29 cm olmuşuz :nazar: hep esniyodu kızım annesi gibi uykucu olucak galiba :KK1: çok güzel bi duyguydu bu kadar net görmek müthişti..Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah kızlar ya çok duygulandım orda ağlıcaktım resmen :2:
buda betülümün resmi maşallah diyelim demi (= (=

Maşallah minik prensese :nazar:

benimkide rahatsız oluyo artık karı koca değil anne babayız diyo :KK1:
biz de kız bekliyoruz kız çocuğu içindeki utanıyorum diyo :KK17:
ay onların psikoloji daha tuhaf sanırım, yazık kız adamlara:KK35:
Çok komik bu erkekler ya:-) benimki de ya içerden görürse de "annemi rahat bırakmıyor, sapık heralde bu adam derse" gibi utanç cümleleri kuruyordu. Ben de cok gülüyorum. Alıştı ama:-) onlar icin galiba eziyet artık bu işler.

tatlım kıza hamile olanlar kalçadan belden alırmış kilo, erkek hamileleri sadece önde pırt diye top gibi göbek olurmuş. Cidden öyle beni görenler hemen kız bu diyor hatta biz daha cinsiyetini öğrenmeden kız diyorlardı bel kalınlaşıyor bi de aşağıda duruyor bebek
Ben de tamm bir oğlan annesiyim. Söylemeden anlıyorlar bebisimin erkek olduğunu. Leblebi yutmuş yılan gibiyim:-)
kızlaaaaar şu çanta takımlarına bi bakar mısınız? Aaaay harikaaaa ben çok beğendim... 2'li takım ve çocuk valizi :KK1:

Eki Görüntüle 971106 Eki Görüntüle 971108 Eki Görüntüle 971109
Cok komik ve güzel bunlar ya. Almayı mı düşünüyorsun yoksa pufpuf? Hicbir yerde kaybolmaz artık bu çantalar

slm kızlarr detaylıdan geldik şimdi çook şükür herşeyimiz normalmiş 518 gram 29 cm olmuşuz :nazar: hep esniyodu kızım annesi gibi uykucu olucak galiba :KK1: çok güzel bi duyguydu bu kadar net görmek müthişti..Rabbim kucağımıza almayıda nasip etsin inşallah kızlar ya çok duygulandım orda ağlıcaktım resmen :2:
buda betülümün resmi maşallah diyelim demi (= (=

Maşallah canım kızına bende bugün gittim ama bana resim vermedi 1 ay önce vermişti bu kez vermedi iskeletimiş dediki bi ay sonra net resim veririm yani 4 boyutluya almadı ya offf

Bayıldım huzeyfem bunlara. Allah nasip ederse ben de yapacağım ama ne yapacağıma ve ne zaman dağıtacağıma karar veremedim. Mesela malzemeleri nerden aldın ve ne yapmak icin hangi malzemeyi aldın? Fikir ver bana da olur mu? Yapım aşamalarını buraya atar mısın? Ben telefondan giriyorum ve dedigin albümü göremiyorum

Ahhh bu eşler! Kafalarını kırmak lazım bazen. Sıkma tatlım canını, ben de ailemin yanında yaşadığım tartışmalarda çok üzülüyordum. Ne soylesem de düzelmiyordu.Fakat sonra bikaç kere eşimin ailesinin yanında aynı şeyleri ben ona yaptım ve şimdi daha çok dikkat ediyor. Zorda kalırsan(hoş degil ama)dene istersen:-)

Günaydın güzel anneler. Yeni bir hafta bizim için. Umarım bi o kadar da güzel olur

Canım ben çok beğendim. Farklı olması açısından güzel. Kendin bile yapabilirsin heralde.

Güzel güzel haberler ver bize annesi olur mu? Merakla bekliyoruz

Maşallah annesi senin kız yarım kiloyu geçmiş. Artık tekmeleri de çook daha fazla hissediyorsundur. Bol bol uyusun da dogunca da uslu bebek olsun:-)

Herşey yolunda çok şükür 440 gr 26 cm miş kızım ama 4 boyutluya giremedik bi ay sonra 4 boyutluya giricez 17.haftada 4 boyutluya girmiştik şimdi giremedik bi dahaki sefere kaldı of ya kızımı şimdiden özledim

Cok komik ve güzel bunlar ya. Almayı mı düşünüyorsun yoksa pufpuf? Hicbir yerde kaybolmaz artık bu çantalar

valla ben çok severim böyle değişik şeyleri bunuda çok beğendim.. 2'si 120 tl civarı bişeydi sanırım ama marka değil bişey değil Carrefour'da satılıyordu :KK1: kalite olayı nedir ne kadar süre idare eder bilmiyorum heee ama biri alırsada hayır demem ahahahah :KK1:

yaaa ben şişman olmak istemiyorum yaa hemen gitsin istiyorum eşimde hiç sevmiyo kiloyu piskolojim bozulur yaa:KK50:

benim eşimde öyle,hiç sevmiyor.. doğum kiloları gitse bile benim sıkı bi diyete girmem şart! Vermem gereken fazlalığım çok
:KK53:

X