2014 Aralık Anneleri

Bende ayniydim her hafta sonu mutlaka bir programim olurdu.kayinvalidemlerde cay zamani geldigi icin koye cikti.esimde muzik yapiyo haftada 4 aksam kalan aksamlarda sporu var hic kacimaz.su aralar daha yalnizim

Ya ben ne yapayım kızlar..
Geçtimiz Ağustos ayında kaybettim anneciğimi.. Benim için en zor Anneler Günü..
Canim basin sagolsun bizim derdimiz dertmi senin yaninda.mekani cennet olsun anneciginin..

Yalniz degilsin canim bizde variz.iyiki kadinlar kulubu var tanistik bu vesileyle..

Bittercim ya valla yalniz olmadigimi bilmek moral oluo az da olsa..sanki bu hallerim hic bitmicekmis gibi gelio..sanki hep bboole yemek yiyemicemm istahim hic gelmicek gibi esim de dalga gecio..bi aya kadar kapilari kemircen acliktan dio

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu videoya bayildim gercekten.keske eslerimizde hissedebilseydi ayni duygulari..

Banada oyle diyolar canim.merak etme max 1 ay sonra cok daha iyi hissedecegiz hepimiz ve kendimize sasiricaz durduramiycakmisiz kendimizi.benim ilk bebegim ama buyukler oyle diyo.ben cok kotuyum diyemem ama yalniz olunca sanki kendimi daha kotu hissediyorum.esim varken yanimda daha mutlu oluyorum.

Bende ayniydim her hafta sonu mutlaka bir programim olurdu.kayinvalidemlerde cay zamani geldigi icin koye cikti.esimde muzik yapiyo haftada 4 aksam kalan aksamlarda sporu var hic kacimaz.su aralar daha yalnizim

benim eşim hep yanımda şükür ev hanımıyım otur otur şiştim

Ya ben ne yapayım kızlar..
Geçtimiz Ağustos ayında kaybettim anneciğimi.. Benim için en zor Anneler Günü..

başın sağolsun canım.
bende yıllardır annemden ayrıydım çok iyi bilirim o duyguyu. hiç bi akraba yok. yalnız kimsesiz...
neyseki ağustostan beri annemim yanındayım.
allah hepimizin yardımcısı olsun...
bugün mide bulantım üst seviyede. berbat haldeyim. çıkarıyorum bari yarım saat rahatlasam. nerdeee
bu günler geçicekte işte geçene kadar mahvoluyoruz...

Evet canım benimde ikinci hatta üçüncü ikinci ölü doğum oldu benimde uzun süre yürüyünce kasıklarım ağrıyor. bvugün gittim bende büyümüş baya canım yavrum 3 hafta sonra ikili teste çağırdı Allahım hayırlı sağlıklı evlatlar nasip etsin

canım hiçbir şey vermedi sadece midem zaman zaman yanıyor dedim gavıscon verdi. Ayrıca senin 8. haftan bitiyor olmasın çünkü burada tahmini doğum 12 aralık diye gözüküyor tatlım

Evet bugün gittim dr 9 hafta 3 günlük önden gidiyor bu dedi çok şükür vitanin ve bebe aspirini verdi o kadar 3 hafta sonra ikili testim var...

Bitter canim ben de oyleyimm..esim gelince daha ii oluorum..gerci ogretmenim ben ama h.ici bos gunum cok..evde olunca da hasta gibi dolaniorum hep..umarim en kisa zamanda gecer..

Umarim gecer tatlim sen yinede benden sanslisin ben yillardir bir baltaya sap olamadim is konusunda kismetim cok kapali en cok istedigim sey memur olmakti nasip olmadi bir turlu.10 yil ozel sektorde yiprandim resmen kucuk yasta hem calistim hem okudum

Son düzenleme:
Olsun sen yine de deme ole kendine..en azindan bos oturmamissin bak calismissin kazanmissin..yasin kac bilmiorum ama belki bebisin sans getirir sana is konusunda pes etme hic..

Yasim 29 olacak ay sonu canim bu yilki kpssye calisamadimki ondanda umudum yok yani.malum bu yil benim bransimdan alim az oldu ilginc bi sekilde. bundan onceki donemde benden dusuk puanlilar bile atanmisti oysaki benim nasibimde yokmus demekki dedim kapattim o sayfayi.beni yine ozel sektor bekler :)

Aaaa oyle deme nolur..ben de 28 yasinda atandim..suan 30 yasindayim..ben de 6 sene ozel sektorde dersanede calistim ama hicc pes etmedim..her sene girdim sinava..Rabbim cektigimiz skintilarin eziyetlerin karsiligini zamani gelince kat kat verio canim sakin pes etme nolur..Rabbim buyuk..bu arada bebisin kac haftalik senin :)

Bu yil yine giricem tabiki sinava ama umudum yok yani.ben adet tarihine gore 9+3 hesapliyodum ama ultrasonda 9+5 cikti.bugun gordum bebegimi cok guzeldi cok hizli hareket ediyodu cok duygulandim..

Masallah canimm...benim de 9+2 adete gore..ama ultrasonda 1 gun onde benimki de..ben de gecen sali gordum bebisimi..kipir kipirdi kolu bacagi oynuodu :) hic gitmio gozumun onunden :)

Benimde ayni hep aklima geliyo gozlerimi kapatinca.senin bebisinede masallah allah saglikla kucagimiza almayi nasip etsin insallah

ya kızlar herkes 9.haftada bebeğin hareket ettiğini söylüyor benim doktorum tam 9 haftalıkken gittim daha hareket etmez 10.haftada hareket eder dedi.Ama maşallah sizin yorumları okuyunca endişelendim

inşallah öyledir yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…