2014 Aralık Anneleri

ya kızlar herkes 9.haftada bebeğin hareket ettiğini söylüyor benim doktorum tam 9 haftalıkken gittim daha hareket etmez 10.haftada hareket eder dedi.Ama maşallah sizin yorumları okuyunca endişelendim

yok canım yaa o hareket olayı değişiyoo. mesela bazı bebekler çok hareketli. arkadaşımın 8 haftalıkken ultrasonda takla atıyomuş ve yaramaz bi oğlan oldu hiç uyumuyo şu an 5 aylık:) kızlar genelde pek hareket etmiyo erkenden. ama erkek bebek hemn farkettiriyo. bnm de 8 haftalıkken hareket etmeye başlamıştı ama geçen hafta uyuyodu mesela hiç hareketi yoktu:) endişe etme yani sana denk gelmemiştir.. 10 hafta diye bişey yok ultrasondayken uyuyodu belki de..

kızlar benim de yarın doktor kontrolüm var. inşallah her şey yolundadır. dualarınızı bekliyorum.

Eki Görüntüle 1109693

Merhaba ANNEM
En güçlü bağımız, seni ilk işitmeye başladığım andı. İlk duyduğum ses, senin kalbindi.
Hatırlıyor musun, ilk bana dokunduğun zaman, yani karnıma :)
İşte, var olduğumu anladım.
Senin için tek gerçeğin babamdan sonra ben olduğumu anladım.
Benim için de gerçek, sen olduğun için dünyaya geleceğim.
Benim dünyalar güzeli annem bana tatlı tatlı seslenişlerini duyuyorum ve içim sevinçle doluyor.
Biraz hareketli ve yaramaz bir bebek olduğumu biliyorum
Bir tek senin kucağında sakinleşeceğimi biliyorsun değil mi, bu yüzden karnında çok rahatım.
Senin kokun yeter, şimdiden hissediyorum zaten annem.
Hani tekmeler atıyorum ya sana, işte güçlü olduğumu bil diye, her minik tekmem, aslında birazda sabırsızlaşıyorum kucağında olabilmek için.
Anlıyorsun değil mi?

Melekler söyledi bir gün önceden bu gün anneler günüymüş.
Eminim babacığıma aldırdığım hediyem elline geçmiştir.
Çok beğendiğini ve onunla bana güzel mamişler hazırlayacağın günleri sabırsızlıkla beklediğini biliyorum.
Beni merak etme ben sevincimi karnında aslında senle yaşıyorum.
Şu an bana baktığını biliyorum.
Bana hep öyle bak olur mu anne..
Çünkü biliyorum beni düşünüyorsun, bana her dokunduğun da, konuştuğunda benle, beni sevdiğini her defasında daha çok anlıyorum.
Dünyaya geldiğim de, bir tek sana güveneceğimi de biliyorum.
Dünyaya biran önce gelmek sana hediyeni ben vermek isterdim, âmâ üzülme annem, birkaç ay sonra oradayım.
Simdi hayat yolunda seninle olmak için bir an çıkmak kokunu duymak istiyorum, ağlayıp beni kucağına almanı o kadar istiyorum ki.
Çok uzatmayayım, zaten sabırsızlanıyorum, bir an orda olmak için.
Anneler günün kutlu olsun, benim güzel annem, sana şimdiden hasretim.

Bebişin

Bebişinizden Anneler Gününe Özel Mektup Var..
TIKLAYINIZ EFENDİM. :KK16::KK16:

Son düzenleme:
Güzel anneler ve anne adayları öncelikle gününüz kutlu olsun ... 5+4 haftalığım ... İlk doğumu sezeryanla yaptığım için 25 aralık civarı allahın izniyle kucağıma alıcam meleğimi ...

tüm anneler;gününüz kutlu olsun:nazar:.ve anne adayları:KK49: inşallah birdahaki anneler gününde bebişlerimiz bizimle olsun. :KK16:

Son düzenleme:
Bittercim ya valla yalniz olmadigimi bilmek moral oluo az da olsa..sanki bu hallerim hic bitmicekmis gibi gelio..sanki hep bboole yemek yiyemicemm istahim hic gelmicek gibi :KK43: esim de dalga gecio..bi aya kadar kapilari kemircen acliktan dio :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

yalnız olmadıgını gormek neguzel ınsanın:) bende ole sankı hayatım boyunca artık ıstahla yemek yıyemıcekmısım gıbı zaten zayıf bırıydım ole aşırı yemek yıyemıodum ama hamılelıkle anladımkı bosuna yıyemıomusum sımdı ozmanlrım olsa nasıl yerdım ya şu iştahımız bı yerıne gelse hersey guzel olcak sanırım:KK43:

canım senin eşinin ailesi falan varmış bi gidip iki çift laf edersin ben yalnızlığın dibini kazıyorum hem de alanya gibi bi yerde eşime diyorum bugün gördüğüm tek insansın konuş diye onun da ağzından laf alana aşk olsun oyy oyy gezmeyi eğlenmeyi arkadaş muhabbetini seven bana bak hele :KK43:

bende aynen esimesenin dedigini diyorumm yalnizlik cogu insanin basinda dert:KK43:

Kizlar ben 10+6 günlük hamileyim dune kadar göğüs hassasiyeti ve agri vardı bugun birden kesildi acaba bebeğe biseymi oldu cok korkuyorum sizde de böyle olan varmi zatenn başka belirtimde hiç olmadı

Son düzenleme:
bende aynen esimesenin dedigini diyorumm yalnizlik cogu insanin basinda dert:KK43:

telefonla konuşmakatan hoşlanmazdım ben yüzyüze sıcak sıcağına anlatmayı severdim herşeyi şimdi herşey kursağımda kalıyor :KK43:

Kizlar mide bulantisi icin nane sekeri kullaniorum ben bulantimi da alio ama bi zarari olur mu acaba :eek:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bunu da görecekmiydik :KK52:bugün çok durgun burası nerseyse 2 saattir kimsecikler yorum yapmamış :KK1::KK1:

X