2014 Aralık Anneleri

Bende geldim kan ve idrar tahlili yaptiysa doktorun sorun olmaz bence. Yaptirmadiysan yaptir orada belli olur. Bir sey yoktur ama bence.

Hadi sende iştah yok benim de psikolojik berbat yaa.. İçim sıkılıyo, gerginim, mutsuzum.. Ruhum iştahsız benim de.. Çok kötü ya..

Amazoncum benim hem istah yok hem mutsuzum surekli aglamakliyim..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hadi sende iştah yok benim de psikolojik berbat yaa.. İçim sıkılıyo, gerginim, mutsuzum.. Ruhum iştahsız benim de.. Çok kötü ya..

hiç sorma canım çok sertim ya herşeye kükrüyorum

İçim sıkılıyo devamlı.. Evden bile sıkıldım, evimin kendine has o kokusu bile midemi kaldırıyo, dün kayınvalidemde kaldım değişiklik olsun diye.. Mobilyalarımdan bile sıkıldım.. Ruh çöküntüsü benimkisi.. Patlıycam yaa..

Bize gel canım çok yalnızım o kadar iyi olur ki

Ya Settar

onu hıc saymıorum zaten bende bıde panık atak var bıde onla ugrasıorum ılac yememde yasak o mutsuzluklar gecer bı sure sonra rabbım baska dert vermesın onlarda bişe yok sıkma canını

Bize gel canım çok yalnızım o kadar iyi olur ki

Ya Settar

Amazoncum benim hem istah yok hem mutsuzum surekli aglamakliyim..

Kizlar bugun 8+1 dim.ama bugün göğüs hassasiyetim yok denecek kadar azdi korktum bisey mi oldu diye sizdede oluyor mu boyle seyler? salı günü randevum var korkuyorum olumsuz bisey mi var diye

Kizlar cuma öldük öldük dirildik resmen kontrolum vardi cuma gittik dr fazla ayirt edemedi kafalarindan yapisik gibi duruyo dedi nekadar korktum anlatamam profesore yonlendirdi perinatoloğ prof süleyman cansun demir hemen alelacele gittik allahtan randevu alabildik durumu anlattik iyice kontrol etti tek yumurta ikizleri dedi tek kesedeler keseyi ince bir zar ayiriyor dedi ama plesentalari bir kordonlari bir oldugu icin risk cok fazla dedi kan akislarinda orantisizlik olabiliyormus cok zorlu bi yol dedi biz zora gelemeyiz diyosaniz kurtaj yapalim dedi bizde de dedik sagliklilarsa hocam olasiliklar yuzunden aldiramayiz belki dedi hic bir sorun olmaz saglikli bi sekilde gider gebelik dedi 15 gude bir surekli kontrole gidecez kan akisinda sikinti olursa cerrahi islemle digerini kan akisi saglanacak ikizden ikize transfüzyon sendromu deniyomuş riskleri çok fazla dedi rabbim insallah saglikli bi sekilde kucagimiza almayi nasip eder

Moralim okadar bozukki dua edin kizlar insallah bi sikinti cikmaz

cuma tekrar kontrole gidecez 28 mayistada profa gidecez tekrar

Son düzenleme:

günaydın canım bende ikiz bebek bekliyorum ve sanırım benimkilerde tek yumurta ikizi...tek kesedeler ince bir zarla ayrılıyorlar...ama doktorum bana tek yumurta mı çift yumurta mı bilemeyiz şu anda dedi 13 haftalık olmama rağmen...tek kesede çift yumurta da olabilir dedi..görülen şeyler bunlar dedi..
sakın moralini bozma bir risk varsa tek bebekte de var riskler..
dua et sürekli..
bir şey olucağı varsa olur...
yapıcak tek şey dua etmek hayırlısını istemek..

Kizlar bugun 8+1 dim.ama bugün göğüs hassasiyetim yok denecek kadar azdi korktum bisey mi oldu diye sizdede oluyor mu boyle seyler? salı günü randevum var korkuyorum olumsuz bisey mi var diye

Canım korkma bende de oldu hatta buraya danıstım ama cevap alamadım... Yok dennecek kadar geçti bi gecede.. korktum doktora gittim ama çok şükür miniğim pıt pıt atıyordu kalbi...arada hassasiyetin azalıp artarmış canım rahat ol :)

canım ortak beslenmiyorlarsa sıkıntı olmuyormuş

İyi sabahlar 7+5 günlük hamileyim nasipse aralık annesi olacağım.ilk hamileliğim. 5. Haftadan bu yana de bulantılarım var 3 gün has.yattım çıktım daha kötü oldum durmadan su kusuyorum ağzıma ne bir lokma su nede yemek koyabiliyorum şimdi tekrardan has.yattım serumlarla iyiyim ama korkuyorum serumlar serumların içine koyulan ilaçlar bebeğimi etkilermi diye😔doktorum ayrıca böbrek hastası olduğum için çok üstüme düşüyor hemn has.yatırıyor içim hiç rahat değil😞😞😞

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

cnmmmm cok saol.bende bugun gitmeyi düşünüyorum gece bende esimde uyuyamadik hatta eşim kalk acile gidelim dedi.inan ben senin bu soruyu sordugunu görmedim aslinda gözden kacabiliyor bu yuzden ben de en son msj atam annislerin yazilarini begendim oyle soru sordum gorsunler diye..cok saol cnm Allah razi olsun...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…