2014 Aralık Anneleri

bugün giden ve iyi haberler alan herkese anneler günü hediyesi oldu vala banada tabii sağlıkla kucağına alırsın inş. burası olmasaymış nasıl paylaşırmışız duygularımızı yaa

Katiliyorum sana tatlim ben birde evlenince coook uzaklara geldim hic arkadasim yok burda iyiki uye olmusum buraya iyiki tanismisiz sizlerle :)

Katiliyorum sana tatlim ben birde evlenince coook uzaklara geldim hic arkadasim yok burda iyiki uye olmusum buraya iyiki tanismisiz sizlerle :)

ayyy canım benimm aynen bendee bak birde hiç arkadaşım yok diyosun en güzel arkadaşın çok yakınında,yakında seninle olacak

Kizlarr ya bu arcelikin anneler gunu reklamina aglayan tek hamis ben miyimmm

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bu sabah bi tanıdık hayatta olan annesi için " elbiseni kokluycam anne" yazmış. ben daynamayıp ağla ağla.. salya sümük karıştı. dedim noluyo bana:))) yalnız değilsin merak etme:)))

Kizlarr ya bu arcelikin anneler gunu reklamina aglayan tek hamis ben miyimmm

yalnız değilsin canım ben de ağlıyorum, ağlamamak için reklam çıkınca hemen değiştiriyorum.

yalnız değilsin canım ben de ağlıyorum, ağlamamak için reklam çıkınca hemen değiştiriyorum.

Ben hic bi seye aglamiyorum yaa annemde uzakta ustelik. bendemi anormallik var hani hamileler duygusal olurdu..

Son düzenleme:
Ben hic bi seye aglamiyorum yaa annemde uzakta ustelik. bendemi anormallik var hani hamileler duygusal olurdu..

bazıları da sinirli olabiliyor canım.
yani duygular hat safhada yaşanıyor.
üzüntü şiddetli, sinir şiddetli.
ama herkeste olacak diye bir şart yok.
ben doktora gitmesem gebe olduğumu anlamıyorum mesela.
sıfır belirti var

Aynı duyguları paylaşıyoruz Canım yalnızım mutsuzum
:-(

Ya Settar

Bi de bende yemek yiyememe durumu var..bi de oturup yiyemiorum die ona agliorum hasta gibiyil sanki dolaniorum ole ortalarda..ailemden de uzagim..cok yalnizim ve mutsuzum ben de

Cok guzel duygu ya bende yasadim pazartesi gunu ayni hisleri. 2 hafta sonra ikili test ve ense kalinligina bakicaz dedi. O zaman 11+6 olcak. Belli oluyomus cinsiyet yanilma payida oluyomus :) bende merakla bekliyorum icimden hep kiz geciyor ruyamada hep kiz bebek giriyor hayirlisi olsun :))

Ben gayet relaxim :) masallah sana.bende bazen kendimi sadece hasta gibi hissediyorum doktora gitmesem :)

Aynı duyguları paylaşıyoruz Canım yalnızım mutsuzum
:-(

Ya Settar

Bende yalnizim.birtek esim ve ailesi var yalniz oldugum icin kayinvalidemlerim binasina tasindik iyi anlasiyoruz cunku.is bulamadim burda buyuk sehirden kucuk bi ilceye tasinmanin zorluklari..bizde bos durmayalim bebek yapalim dedik :)

Oncelike hayirlisi tabi ama bende kiz istiyorum esim erkek istiyo ama kiz olacak icime oyle doguyo diyo..

Ne çok benden varmış yalnızım kimseye nazlanamıyorum diye aklıma geldikçe ağlıyorum :-(

Ya Settar

Ya ben ne yapayım kızlar..
Geçtimiz Ağustos ayında kaybettim anneciğimi.. Benim için en zor Anneler Günü..

Bende yalnizim.birtek esim ve ailesi var yalniz oldugum icin kayinvalidemlerim binasina tasindik iyi anlasiyoruz cunku.is bulamadim burda buyuk sehirden kucuk bi ilceye tasinmanin zorluklari..bizde bos durmayalim bebek yapalim dedik :)

canım senin eşinin ailesi falan varmış bi gidip iki çift laf edersin ben yalnızlığın dibini kazıyorum hem de alanya gibi bi yerde eşime diyorum bugün gördüğüm tek insansın konuş diye onun da ağzından laf alana aşk olsun oyy oyy gezmeyi eğlenmeyi arkadaş muhabbetini seven bana bak hele

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…