2014 Aralık Anneleri

ya kızlar herkes 9.haftada bebeğin hareket ettiğini söylüyor benim doktorum tam 9 haftalıkken gittim daha hareket etmez 10.haftada hareket eder dedi.Ama maşallah sizin yorumları okuyunca endişelendim

yok canım yaa o hareket olayı değişiyoo. mesela bazı bebekler çok hareketli. arkadaşımın 8 haftalıkken ultrasonda takla atıyomuş ve yaramaz bi oğlan oldu hiç uyumuyo şu an 5 aylık:) kızlar genelde pek hareket etmiyo erkenden. ama erkek bebek hemn farkettiriyo. bnm de 8 haftalıkken hareket etmeye başlamıştı ama geçen hafta uyuyodu mesela hiç hareketi yoktu:) endişe etme yani sana denk gelmemiştir.. 10 hafta diye bişey yok ultrasondayken uyuyodu belki de..

kızlar benim de yarın doktor kontrolüm var. inşallah her şey yolundadır. dualarınızı bekliyorum.

Bebişinizden Anneler Gününe Özel Mektup Var..
TIKLAYINIZ EFENDİM.

Son düzenleme:
Güzel anneler ve anne adayları öncelikle gününüz kutlu olsun ... 5+4 haftalığım ... İlk doğumu sezeryanla yaptığım için 25 aralık civarı allahın izniyle kucağıma alıcam meleğimi ...

tüm anneler;gününüz kutlu olsun.ve anne adayları inşallah birdahaki anneler gününde bebişlerimiz bizimle olsun.

Son düzenleme:

yalnız olmadıgını gormek neguzel ınsanın:) bende ole sankı hayatım boyunca artık ıstahla yemek yıyemıcekmısım gıbı zaten zayıf bırıydım ole aşırı yemek yıyemıodum ama hamılelıkle anladımkı bosuna yıyemıomusum sımdı ozmanlrım olsa nasıl yerdım ya şu iştahımız bı yerıne gelse hersey guzel olcak sanırım

bende aynen esimesenin dedigini diyorumm yalnizlik cogu insanin basinda dert

Kizlar ben 10+6 günlük hamileyim dune kadar göğüs hassasiyeti ve agri vardı bugun birden kesildi acaba bebeğe biseymi oldu cok korkuyorum sizde de böyle olan varmi zatenn başka belirtimde hiç olmadı

Son düzenleme:
bende aynen esimesenin dedigini diyorumm yalnizlik cogu insanin basinda dert

telefonla konuşmakatan hoşlanmazdım ben yüzyüze sıcak sıcağına anlatmayı severdim herşeyi şimdi herşey kursağımda kalıyor

Kizlar mide bulantisi icin nane sekeri kullaniorum ben bulantimi da alio ama bi zarari olur mu acaba

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bunu da görecekmiydik bugün çok durgun burası nerseyse 2 saattir kimsecikler yorum yapmamış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…