2014 Aralık Anneleri

benim ilk hamileligimde bebegim hep iki hafta geri gorunuyodu..ama hic bi zarari olmadi..sadece 2 hafta gec dogdu.yani 42. haftada :) simdi iki yasinda, cok saglikli masallah...bu bebegim de 1 hafta geri gorunuyo ama hiiic onemsemiyorum :)

Sorun olmadıgı sürece saglıklı olsunlarda bi hafta erken geç farketmez maşaallah senin yaşlar cok iyi 2 yasındayken bebeğim bende düşünmek istyrm kardeş:KK66:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Yok ilki sezeryan degil.. normal dogum.. dogrusu kizimda bu kadar agrim varmiydi hatirlamiyorum.. bir de o zamanlar tabi butun gun dinlenebiliyordum. Simdi hic dogru duzgun dinlenemiyorum.. belki o yuzdendir .. kac yasinda digeri? Benimki 3 yasinda..

7 yaşında kızım seninki küçükmüş dinlenmen zor tabi benim kızım 1. sınıfa gidiyor evde olmuyo çalışmadığım zamanlarda dinlenebiliyorum

ayyy o kadar ozendim ki.. bende karsiyakaliyim ama van da gorev yapiyorum. o kadar ozledim ki hayallerim arasinda bebegimle karsiyakada dolasmak..

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ayyy canım deme yaaa...üstümde zaten acaip bi duygusallık var sürekli bi ağlama hissim var..ağlatıcaksın beni :KK14:

Bu gec döllenme dedikleri oluyo sanrm saglıklı olsunlarda 1hafta erken gec farketmez...

Sorun olmadıgı sürece saglıklı olsunlarda bi hafta erken geç farketmez maşaallah senin yaşlar cok iyi 2 yasındayken bebeğim bende düşünmek istyrm kardeş:KK66:

evet, gec dollenme muhtemelen..yani o haftalar cok da onemli degil...evet, yas arasi guzel oldu...oglum 3 yasina yakinken bebek dogacak insallah...Allah size de nasip etsin :)

Kizlarr ya bu arcelikin anneler gunu reklamina aglayan tek hamis ben miyimmm :KK70:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Sana da güzel tecrübe olur, kendi bebeğinde zorlanmazsın ilerde :))

Evet iyi bir tecrübe sahibi olacağm bu sayede :KK53:

Bu arada hepinizin-çoğunuzun ilk- anneler gününü kutluyorum. :KK71::KK71:

Son düzenleyen: Moderatör:
Kizlar bende gordum bugun bebegimi bizimki 2 gun onden gidiyo masallah o kadar hareketliydiki annesine basina el salliyodu resmen ayaklarini ellerini kendini bile durmadan salliyodu. 3 cm dedi doktorum bide kalp atislari hizlanmis dedi.3 hafta sonra ense kalinligina bakicaz dedi ikili test istiyosaniz yaptiralim dedi dusunun o gune kadar karar verin siz bilirsiniz dedi.cinsiyette belli olurmu acaba 12+5 olacak ultrasona gore.cok duygulandim bugun ama aglamadim.bana anneler gunu hediyesi oldu bu :)

Son düzenleme:
Kizlar bende gordum bugun bebegimi bizimki 2 gun onden gidiyo masallah o kadar hareketliydiki annesine basina el salliyodu resmen ayaklarini ellerini kendini bile durmadan salliyodu. 3 cm dedi doktorum bide kalp atislari hizlanmis dedi cok duygulandim ama aglamadim.bana anneler gunu hediyesi oldu bu :)

bugün giden ve iyi haberler alan herkese anneler günü hediyesi oldu vala :KK16: banada tabii:KK1: sağlıkla kucağına alırsın inş. :KK16: burası olmasaymış nasıl paylaşırmışız duygularımızı yaa :KK34:

X