2014 Aralık Anneleri

Canim ben de sata göre 6+1 de kesemi gordugumde 7, 6mm idi.
Ben asilama oldugum icin ne zaman yumurtladim biliyorum 2 mart son adet 19 martta ise yumurtlamam oldu.
Sanirim benim bebis de haftasina gore biraz küçük geç dollenme oldugu icin.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Oluyor canım olmaz mı.. Daha mm. boyutlardalar çok normal..

Ay sevsinler o keseciği..

Endişe edecek hiçbir şey yok.. Herkeste gelişim farklıdır çok normal..

Aslinda doktorum da gayet normal diyor ama gel de bana anlat.
Tedavi bebegi benim ki 1 yildir uğraşıyoruz.
Rabbim korusun melegimi. Bir sey olacak diye odum kopuyor.

Gunaydin kizlarr...Bugece yine sabahladim kalcamin ve kasigimin agrisindan inşallah herşey yolundadır

Endişe edecek hiçbir şey yok.. Herkeste gelişim farklıdır çok normal..

Sağol canim yaa aslinda haklisin tabi.
Karşılaştırma yapmamak lazim herkesin gelisimi farklidir tabi.
Ama elimde olmadan endişeleniyorum.
Allah hepimizin bebeklerini korusun.

Günaydın canım , rahat ol bu ağrılar çok normal, kolay değil vücudun 2 katı enerji harcıyor..

Kalcam biraz korkutuyor beni yatakta donemiyorum yuruyemiyorum şimdiden boyleysem dokuz ay sonra nasil olurum bilmem...benim vücudum uç kati harciyo :)

Günaydin kizlar bu sabah oldukca erken kalktim 6 dan beri uyanikim ne varsa sanki sabahin kòrúnde uyanacak, benimde dr randevum bugundu ama bugun esimin nobeti oldugundan malesef gidemiycem artik hafta ici birgun giderim. Bu arada uzun zamandan sonra ilk defa dun ve bugun kahvalti yapmanin mutlulugunu yasiyorum. Simit kasar ve zeytin iyi geldi. En azindan midemi bulandirmadi yoksa bu mide bulantisi gunlerdir kabusum olmustu

Son düzenleme:
Kızlar az önce doktorumu aradım. Bugün 5+2 oldum geleyim mi diye.. Daha çok erken şu an küçücük bir kescik görünür ya da görünmez, 2 Mayıs'ta gel en erken dedi.. 1 hafta daha bekleyeceğim yanicim.. Şu ilk aylardaki beklemeler çok sıkıcı yaa..

oyyy siz kalp atışını da duymuşsunuz, darısı başımıza :) siz ne güzel kontrollü davranmışsınız. bizim müjde işi kontrolden çıktı. kardeşimi aradım az önce şimdilik başka kimseye duyurmayın diye artık çok geç dedi :)

sağlıklı olsunlar da varsın geriden takip etsin birazcık nolcak :) sen kalp atışlarını duyabildin mi canım?

Olsun git canım o nokta kadar kesecik de çok mutlu ediyor insanı:) sanırım hamileliğin en sıkıcı dönemleri ilk dönemleri:what:.
bebeği hissedemiyoruz bari gidince görsek o da yok sadece kese var göze görünen kalp atışı desen 7. Haftayı bekletiyor o da...say say gün geçmiyor son Dr. Kontrolümden bugüne 4 gün geçmiş sadece bana 4 hafta gibi geçti..bi duysaydık bizde miniklerimizin kalp atışlarını Allahın izniyle..
Bir de tekrar ta 7 mayısta çağırdı Dr beni...bekle bekleyebilirsen 7 mayısın gelmesini:)

Son düzenleme:
ben demır ılacı kullanmıorumkı uan sadece folık asıt ve vıtamın alıorum off yaa canım skıldı acaba mıde kanamaımı gecırıorum(

saçmalama sadece vitamin ilacı yapıyo emin ol doktorunu ara sor reçeteyi oku . demir ilacı kan ilacı bunlar yapıyor demekki bazı vitaminlerde yapıyo vitamini 2 gün bırak düzeldiğini görürsün

işte o yüzden ben doktora sormadan gittim :) 5+4tü benim de dün. o küçücük keseciği gördük biz de :) 2 mayısta ben de gidicem tekrar :) inşallah güzel haberlerle döneriz canım :)

Ooooo ben de herkeslere müjdeledim sabırsız bi insanım hele ki böylesine güzel bi haber nasıl sabırla tutulur:) Rabbim inşallah sağlıklıca kucağımıza almayı da nasip eder :)

amin canım:) vallahi benim için de öyle Allahım nazarlardan korusun bebişlerimizi

Kızlar bir çoğunuz vitamin alıyorsunuz ben 5+4 üm bugün dr bana vermedi vitamin fln? Sadece gebelikten 2 ay önce folikasit başlamıştı ona devam dedi kafam karıştı:what::what:

sağlıklı olsunlar da varsın geriden takip etsin birazcık nolcak :) sen kalp atışlarını duyabildin mi canım?

Yok canim duymadim. 25 mm olsun kesemiz kalp atisini duyariz dedi doktorum.
3 mayista gidicem. Inşallah duyariz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…