2014 Aralık Anneleri

Kizlarrrr bugün yavrumuzun Kalp atışını duyduk. Esimle cok tuhaf hissettik. Rabbim her kese nasip etsin bu duyguyu :) sağlıkla kucagimiza almayi nasip etsin inşallah .

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

gözünüz aydin cnm :KK16: kac haftaliksin ve kesen kac cm di?

Selam kizlar. Ben de allahin izniyle aralik annesi olucam inşallah.
Yalniz kafama takilanlar var yardimci olursaniz sevinirim.
Sat 3 mart. Yalniz ben 19 martta yumurtladim asilama ile gebe kaldim.
Ilk muayenede kesem 7, 6 cikti.
Tam bir hafta sonra 13,2 cikti.
Haftaya cumartesi de kalp atisi icin gel dedi doktorum.
Gidiş sizce normal mi?
Sata göre 7+5 im bugün.
Cumartesi günü 8+6 Olacam ve ancak kalp atisi duycaz.
Cok korkuyorum bebek yoksa diye :KK43:

Canım kafan neye takıldı sorun nerde ki..,

Kizlar yaa bisi sorcamm..bazen hic bisi hissetmediginiz oluo mu :) yani kasilmalar ya da bulantilar vs? Acaba bisi mi oldu die dusundugunuz oluo mu?sadece ben mi ole hissediorum :)

ben sadece midem yaninca hamile oldugumu hissediyorum su an cok normal bunyemiz horminlar duygular daha yeni alisiyo

Sent from my GT-I8160 using Kadınlar Kulübü mobile app

Kizlar yaa bisi sorcamm..bazen hic bisi hissetmediginiz oluo mu :) yani kasilmalar ya da bulantilar vs? Acaba bisi mi oldu die dusundugunuz oluo mu?sadece ben mi ole hissediorum :)

eşime onu dedim şimdi hamile olduğumu bilmesem unuturum sanırım varlığını arada hatırlatıyor:KK55:

ayneennn.. ilk başta ağrılarım oluyodu kasıkta normal mi diye telaşlanıp duruyordum şimdi niye ağrımıyor acaba bi terslikmi var diyorum. hatta arada göğüslerim acıyor mu diye kontrol ediyorum..

Canımm gözün aydın :)) darısı bizlere inşallah dua et :) sat ne zamandı senin??

Sağol canim . Benim Sat 10 mart 6 +4 oluyorum . Nasip insallah sizde duyarsınız. :)

annesi sıkıca tutunurlar inşallah :) annesi de gezip dolaşır :)
Oyyyy kuzularim bana sıkıca tutunsunda ben 9 ay otururum evde...ptesiyide bi atlaysaydim duysaydim kalp atislarini sonra evime donucem Dr izin verirse bebekleriyle babalarini kavustururum inşallah en yakin zamanda

kızlar bu kadar sıkmayın kendinizi ya illa bi belirti olması gerekmiyo. ben bi belirti aramıyorum çünkü hep rahatsızım:'( şu an midem çok fena ağrısından ölüyorum. bi soda içtîm kar etmedi. ne yapsam iyi gelir??? uyuyamicam yksa..

Karadenizcimmmm aynisini ben de yapiom bisi olmayinca :KK70: goguslerimi mincikliom acio mu die :KK70: butterfly canim mideye en ii kekik suyu ama gebelikte bitkisel caylar sakincali maalesef :KK43:

Azerbaycandan çok arkadaşım var benim evet canım biliyorum oranın durumunu :KK43: inşallah en kısa zamanda bebeğini görürsün tatlım 6+3 normal ama geç kalmamışsjn daha :KK66:
Ben azeriyim.ve doktor mağduruyum gerçekten. Memleketimi özlüyorum ama doktorları hatırlayınca özlemim geçiyor. .iyi doktor seçin kızlar. Dikkat lı olun..
Şanslısın o zaman dert etme keyfine bak ..:))

Aynen canım belim ağrıyor benim de, ara sıra da karnım.. Kasık ağrım yok hiç.

Ohh iyi bari benim de içime su serpildi şimdi :))) Seninle aramızda 1 gün var. Yarın ben de gideyim diyorum bakalım ne olacak . Yarın 5+2 oluyorum. Her gece yarın gidicem diye niyetleniyorum var ya.. Bu gidişle kalp atışlarını duymaya gidersem şaşırmam yani..

Gayet normal canım endişelenme..
Evet canım Haklısın. Artık daha iyiyim..

Bende ilk kızlarım da çok olurdu.artık takmıyorum pek..Hemde benim belirtilerim 10 hafta civarı başlar vede 18 haftaya kadar hastanelik olurum. İn şa Allah bu sefer güç verirde Rabbim olmaz.hepimizinki iyi geçsin...sağlıkla gelsin yavrular.

Ama biz kesemizi gördüüüüük:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: erken mi değil mi gitsem mi gitmesem mi derken dün doktorun yanında buldum kendimi :) ya görünmezse henüz diye çok kaygılıydım. çok şükür görebildik. minişimin kesesi 7 mm. 6. haftadayım sat.a göre ama doktor biraz geç yumurtlamışsın dedi. zaten kan değerlerim de onu gösteriyordu. şimdi sıra geldi miniğimin pıt pıtlarını duymaya. haftaya tekrar çağırdı doktor. gelince gene acelecilik ettik. ailelere verdik müjdeyi. eşim beklemekten yanaydı da ben dayanamadım. şimdide akşamdan beri erken davrandık söylemekle iyi etmedik diye sayıklayarak beni strese sokuyor farkında değil. Allahın izniyle her şeyin yolunda gittiğine inanmak, içimi rahat tutmak istiyorum ama o endişeyi de saldı içime bir kere :KK43:

Ama biz kesemizi gördüüüüük:nazar::nazar::KK9::KK9::KK9: erken mi değil mi gitsem mi gitmesem mi derken dün doktorun yanında buldum kendimi :) ya görünmezse henüz diye çok kaygılıydım. çok şükür görebildik. minişimin kesesi 7 mm. 6. haftadayım sat.a göre ama doktor biraz geç yumurtlamışsın dedi. zaten kan değerlerim de onu gösteriyordu. şimdi sıra geldi miniğimin pıt pıtlarını duymaya. haftaya tekrar çağırdı doktor. gelince gene acelecilik ettik. ailelere verdik müjdeyi. eşim beklemekten yanaydı da ben dayanamadım. şimdide akşamdan beri erken davrandık söylemekle iyi etmedik diye sayıklayarak beni strese sokuyor farkında değil. Allahın izniyle her şeyin yolunda gittiğine inanmak, içimi rahat tutmak istiyorum ama o endişeyi de saldı içime bir kere :KK43:

canım tebrik ederim ben de senin gibi hemen söyledim aileme eşimde söyledi ailesine ama onları uyardık sizden başka şimdilik kimse bilmesin diye dün kalp atımını duyduk ondan sonra biraz daha yakın çevreye duyurduk :KK1: kısmetse 3. aydan sonra artık herkese duyururuz. Anlıyorum seni insan heyecanını paylaşmadan duramıyor.

Canım kafan neye takıldı sorun nerde ki..,

Ya sanki cok geriden geliyorum gibi.
Bircok kisi 7 haftada koca bir kese görüp ve kalp atisi duyuyor.
Ben ancak 9. Haftada kalp atisi duyabilicem inşallah.
Ben 7+1 de 13,2 mm kese gördüm. Cogu bu haftada kalp atisi duymus.
Ne biliyim korkuyorum bir sıkıntı cikacak diye.

X