2014 Aralık Anneleri

15-20 günlük demek 4-5 haftalık demek oluyor zaten hayatım..4 haftalık bi bebiş henüz 14 günlüktür..Adetin başlangıç günü gebeliğin 1. günü sayıldığı için tıbben,gebe olduğunu anladıgında yanı adetin 1 gün geçtiğinde 4 haftalık gebe sayılıyorsun..

teşkkrler tatlım.

Canım çok şükür annem var..o bana hiç dert etme ben bakarım iki çocuğun a diyor sağolsun.ama ben yinede endişe ediyorum. .in şa Allah iyi geçer bu gebeliyim..
Kalp atışı nı duyan her kesi tebrik ederim.darısı duymayanların başına in şa Allah. ..

7 çok ya insanın aklına her şey geliyor Allah korusun... Biz de duysak da içimiz rahat etse inşallah:)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

inşallah canım ya ben gidemedim 5 mayısa alabildim randevu

nekadar güzel bi duygudur kimbilir rabbim kucağına almayıda nasip etsin inşallah.kaçıncı haftadasın .ben 7+1 deyim inşllah haftaya gidicem ve bende o muhteşem sesi duyarım rabbimin izniyle.

Evet canım harika bir duygu tarifi yok inan hep dinlemek istiyorum ve o ana kadar hamilelik çok inandırıcı gelmiyordu bugün net bir şekilde kulaklarımla duydum inşşallah sen de bu güzel duyguyu yaşarsın. ben de 7 + 1 deyim

Canım ben doktota gıttım senle satlarımız aunıydı bana 5 hafta 3 gunluk dedı kesem 7.4 cıktı cok az kucukmus ama ben bugun embrıyoyu gordum kalp atısını bıle duydum 4 d ultrson oldugu ıcın sanırım sok olduk esımle cok guzel bı duygu ıns sende duyatsın gorursun bebegını. Bana progestan ve coraspırın verdı cunku gecen yıl kımyasal gebelık yadamıslıgım oldugu ıcın. Ama ıyı gıdıyorsun dedı tek sorun kesemız cok az kucuk . Hareket yadak yatıyorum dun acıllık oldum bı de yedıkletım agır gelmıs zehırlenme yasamısım gece bulantı kusma ıshal en sonunda bayılınca hastaneye gıttık. Ama atlattım sukur ondan gıtmıstım kontrol ıvın doktota kalp atımını duymak nasıpmıs '😃🚼

Hayır yok canım.. Olsa da çok az günde 1 damla falan.. O kadar akıntım hep olur benim zaten..

.

teşekkür ederim canım bi forumda okudum da akıntım yok diye üzülmüş bende sorayım dedim benimde o kadarcık hatta artık kasıklarımda ağrımıyor tek belim kötü seninde öyle mi canım

Kizlar benim kalcam çok agriyo yuruyemiyorum...uzanirken bile sızlıyo yataktan ilk kalktigimda zorlaniyorum yolda yuruyemiyorum varmi aranizda boyle agri çeken çok erken degilmi bunun icin

Kizlar benim kalcam çok agriyo yuruyemiyorum...uzanirken bile sızlıyo yataktan ilk kalktigimda zorlaniyorum yolda yuruyemiyorum varmi aranizda boyle agri çeken çok erken degilmi bunun icin

canım yürüyünce ve ayakta çok kalınca benimde oluyor

Sen de mi duydun bugün :) çok güzel di mi ? Benim kulaklarımdan gitmiyor... Rabbim herkese bu mutluluğu yaşatsın

ben hic kalkamadim bugun

Ohhh be Allah senden razı olsun canım var ya günlerdir kafamda sırf bu sebepten Dr.değiştirsem mi diyordum...salı günü dr.a gittim beta hcg bakmadı ama karından ultrasonla 5 .3 mm kese gördü...kaç haftalık dedim bir şey diyemem 15 günlük felan dedi anlamamıştım bir sey sata göre 5 haftalıktı..moralim bozuluyordu ara ara...ne kadar aydınlatıcı oldun vallahi :) içime su serpildi :))

Azerbaycandayim canim sacma sapan doktorlarla dolu hacettepe mezunu turk bir doktor buldum ona gitmek istiyorum esim pazartesine soz verdi de eger goturmezse kendim kalkip gidicem suan 6+3 canim...

Azerbaycandan çok arkadaşım var benim evet canım biliyorum oranın durumunu inşallah en kısa zamanda bebeğini görürsün tatlım 6+3 normal ama geç kalmamışsjn daha

Selam kizlar. Ben de allahin izniyle aralik annesi olucam inşallah.
Yalniz kafama takilanlar var yardimci olursaniz sevinirim.
Sat 3 mart. Yalniz ben 19 martta yumurtladim asilama ile gebe kaldim.
Ilk muayenede kesem 7, 6 cikti.
Tam bir hafta sonra 13,2 cikti.
Haftaya cumartesi de kalp atisi icin gel dedi doktorum.
Gidiş sizce normal mi?
Sata göre 7+5 im bugün.
Cumartesi günü 8+6 Olacam ve ancak kalp atisi duycaz.
Cok korkuyorum bebek yoksa diye

valla allah kolaylık verısn kocalarımıza annelerımıze daha ılk gunlerden agrı bulantı derken bıkıcaklar valla:) ınssallah hepımızı sorunsuz guzel bı hamılelık gecırırız rabbım günleri hemencecik hızlıca gecırsın lutfennn..dualarımızı unutmayalım arkadaslar

Şanslısın o zaman dert etme keyfine bak ..:))

teşekkür ederim canım bi forumda okudum da akıntım yok diye üzülmüş bende sorayım dedim benimde o kadarcık hatta artık kasıklarımda ağrımıyor tek belim kötü seninde öyle mi canım

Aynen canım belim ağrıyor benim de, ara sıra da karnım.. Kasık ağrım yok hiç.

Ohh iyi bari benim de içime su serpildi şimdi :))) Seninle aramızda 1 gün var. Yarın ben de gideyim diyorum bakalım ne olacak . Yarın 5+2 oluyorum. Her gece yarın gidicem diye niyetleniyorum var ya.. Bu gidişle kalp atışlarını duymaya gidersem şaşırmam yani..

Gayet normal canım endişelenme..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…