2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Canım sana nolmuş böyle yaa o kolun hali ne:))) aaa şok. Kız fotoğrafta küçük çıktı göbeğim daha büyük ciddiyim bak:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Ciddimisinnnn:))))ayy benden büyükleri olduğunu duyunca çok seviniyorum:)

Gunaydin guzel annelerBenim kiz erkenci olacak valla gece uyutmaz sabah erkenden bakalim sonumuz nasil olacak)

Ben sormuştum düzenli değilse önemli değil demişti günde birkaç kere olabilirmiş

Defactonun hamile giyim var canım.internetteki sitesinden baktım.ama almadım benim şimdilik var bi kaç parça bişeyim lcw den almıştım.

Kumas alip diktiriyorum toplam maliyeti 25 I gecmiyor.guzrl tunik veya pancolar bizim icin ideal

Canım sana nolmuş böyle yaa o kolun hali ne:))) aaa şok. Kız fotoğrafta küçük çıktı göbeğim daha büyük ciddiyim bak:)

he cnm gobegim kollarim icler acisi napalim buna sukur.amanbne guzel buyuk olsun bosver.

Defactonun hamile giyim var canım.internetteki sitesinden baktım.ama almadım benim şimdilik var bi kaç parça bişeyim lcw den almıştım.
aha simdi cikioz hazirandik bakicam orayada cnm

Ciddimisinnnn:))))ayy benden büyükleri olduğunu duyunca çok seviniyorum:)

benım kafam karışıyor,bızım ortalama kackılo almamız gerektıgı sorunsalında herkes başka bırsey dıyor,kılo aralığıma normal dıyende var cok gıdıyorsun dıyende,sıteler ve dr lar bu konuda bırbırını tutmuyor,artı beslenme alışkanlığım deısmedıgı halde kılo almaya devam edıyorum,gobüsde buyudu

Benim gòbüş Eki Görüntüle 1078916

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
maasallah cok guzel cnm benimde ayni böyle

bende onu sorucaktim bu kilonun normali kac simdi ??

Benim doktorum ne kadar kilo aldığımı görüyor.iki haftada bir kontrolüm var.hiç bişey demedi, kızmadı, az ye dikkat et bile demedi.ilk üç ayda 4 kilo aldım.4. ve 5. ayda 3'er kilo aldım.21 haftam bitti toplamda 10 kilo aldım.tabi ben sürekli yatıyorum, oturmak bile yasak bana, sadece tuvalete kalkıyorum.herşey yasak.hiç hareket yok, sıfır hareket.belki ondan demedi bişey bilemiyorum.

Bugun ne kadar sakin bu sayfa sasirdim

Bol seyler giyince gecen haftaya kadar fark edilmiyodu simdi yeni bu hafta fark ediliyo bol da giysem :)

Eki Görüntüle 1078206 Eki Görüntüle 1078207 . Nihayet paylaşabildim alın size göbüşşş:)))

anaaammm çok tatlı :)) ya ama bayağı yukarı çıkmış gibi .. bende mi sorun var benim hala aşağıda:)

Eşimle kavga ettik kendimi durduramıyorum ağlıyorum bebeğim benim yüzümden mutsuz olacak . Allahım durduramıyorum

nasıl oldun canım?

Herkes bende dahil geziyor herhalde :))

aynen öyle bende yeni geldim eve.. hava mis gibiydi bol bol yürümek lazım.. gittik bebek eşyalarınada göz gezdirdik.. çivili merak ediyordum orayada baktık, uygunmuş bayağı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…