2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

neeeeeeee menemenmiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii:KK56::KK56::KK56::KK52::KK52::KK52::KK52::KK56::KK56::KK56: kızlarrr rejimi bozmaya ramak kaldı bakkkkkk:KK39::KK39:

senin bebişte elinde lahmacunla doğarsa hiç şaşırmam :KK53::KK53::KK53:

elinde lahmacun önünde çiğ köfte tepsisi aheyyyy aheyyyy diye doğacak:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

Bebekler üzerine bir arastirma (tabi kesinligi yok da) anne neyi cok severek yerse, onlari yemeye meyilli oluyormus. Esim de dalga geciyordu benle düsünsene kebapcidan cikmayan bir kizimiz oldugunu, insallah erkektir bari diyordu. :KK34::KK34::KK34:
Ama kiz olacak hahahaaha :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ustaaa bana bir Adana cek! Yanina da lahmacun bol yesillikli olsun diye gezinen bir kiz hahahaha :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

Merhaba kızlar,bugun tetenoz aşımı oldumm.Dha agrım falan yok.Umarım agrımazda kadın agrırsa yada atesin olursa parol yada minoset iç dedi.Sizde oldumu agrı falan?

şu anda galeta kemiriyorum elimde yağsız,tuzsuz,herkes dalga geçiyo benimle ne hallere düştün diye:KK52::KK52:geçen akşam saat 10 gibi acıktım ekmeğimin arasına yaprak sarma doldurup yedim eşim şok olmuştu seni doktora söylycem gidince bu yaptığını diye bana şantaj yapıyo:KK52::KK52::KK52:

canım ilk gebelik diye bu kadar hızlı kilo alıyosun kesin verirsin hiç canın sıkma,ben verdiğime göre herkes verir ki ben doğum yapalı çok olmuyor ona rağmen gitti kilolar,sen şimdi söyleyince ilk hamileliğim geldi aklıma ben 20kg dan fazla aldım ne oldu emzirince hepsi gitti,tam kilolar gitti diye sevinmişkene bide baktık süprüüüz bi bebiş daha :KK53:

Ya relax ol demet akalini görmedin mi kadın ben baska türlü hayatta yiyemem dedi 30 kilo aldi veriyor..eminim hamile kalmadan önce zayiftin ideal kiloda ben ne edim ay neyse valla çok aşırida yemiyorum anlamıyorum. .Nasıl özeniyorum yiyip kilo almayanlara..hemen alırım benim derdim daha büyük
canım ben 50 kiloyla hamile kaldım.evlenmeden önce doktora gitmiştim ben yiyorum yiyorum kilo alamıyorum diye şimdi su içsem yarıyor.Demet akalındaki imkanlar bende olsa bende korkmadan yerim okadar spor yapacak vaktim olmayabilir doğumdan sonra:KK52::KK52:

Ya relax ol demet akalini görmedin mi kadın ben baska türlü hayatta yiyemem dedi 30 kilo aldi veriyor..eminim hamile kalmadan önce zayiftin ideal kiloda ben ne edim ay neyse valla çok aşırida yemiyorum anlamıyorum. .Nasıl özeniyorum yiyip kilo almayanlara..hemen alırım benim derdim daha büyük

Hadi canim 30 kilo mu almis???? :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Benim sansim zayiflayarak hamilelige baslamak oldu ama dedigin gibi ben de cok cabuk kilo almaya müsaitim.
Dikkat etmek zorundayiz. Doktor bir de beni korkuttu seker cikarsa ilerde seker hastasi olma ihtimalin cok yüksek dedi. Bir de bizim ailede herkes seker hastasi...

şu anda galeta kemiriyorum elimde yağsız,tuzsuz,herkes dalga geçiyo benimle ne hallere düştün diye:KK52::KK52:geçen akşam saat 10 gibi acıktım ekmeğimin arasına yaprak sarma doldurup yedim eşim şok olmuştu seni doktora söylycem gidince bu yaptığını diye bana şantaj yapıyo:KK52::KK52::KK52:

ben de dedim doktora "içim eziliyor" diye o da nesfit yiyebilirsin ister meyveli ister sade dedi ama süte atıp değil sanki kraker gibi dedi... benden demesi canlar..:)

canım ilk gebelik diye bu kadar hızlı kilo alıyosun kesin verirsin hiç canın sıkma,ben verdiğime göre herkes verir ki ben doğum yapalı çok olmuyor ona rağmen gitti kilolar,sen şimdi söyleyince ilk hamileliğim geldi aklıma ben 20kg dan fazla aldım ne oldu emzirince hepsi gitti,tam kilolar gitti diye sevinmişkene bide baktık süprüüüz bi bebiş daha :KK53:

Emzirirken kilo verildigini ben de duymustum demek ki dogru, o zaman bize tavsiyen nedir NEBA? Hayatimizi yasayalim yiyelim güzel güzel degil mi? :KK1::KK1:
Cidden 20 kiloyu verdin mi, masallah diyorum. :KK1:
Ikinci bebis senin iyiligin icin süpriz yapmis bence, hamilelikteki kiyafetlerin ziyan olmasin diye. :KK53::KK53::KK53:

Bebekler üzerine bir arastirma (tabi kesinligi yok da) anne neyi cok severek yerse, onlari yemeye meyilli oluyormus. Esim de dalga geciyordu benle düsünsene kebapcidan cikmayan bir kizimiz oldugunu, insallah erkektir bari diyordu. :KK34::KK34::KK34:
Ama kiz olacak hahahaaha :KK1::KK1::KK1::KK1:

Ustaaa bana bir Adana cek! Yanina da lahmacun bol yesillikli olsun diye gezinen bir kiz hahahaha :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:çok iyi yaaaaaaa

Emzirirken kilo verildigini ben de duymustum demek ki dogru, o zaman bize tavsiyen nedir NEBA? Hayatimizi yasayalim yiyelim güzel güzel degil mi? :KK1::KK1:
Cidden 20 kiloyu verdin mi, masallah diyorum. :KK1:
Ikinci bebis senin iyiligin icin süpriz yapmis bence, hamilelikteki kiyafetlerin ziyan olmasin diye. :KK53::KK53::KK53:

evet hemde sezeryan olmama rağmen verdim,bak ama ilkinde deli gibi kilo alırken(20 den fazla aldım) bundada hiç kilo almıyorum,eşim dalga geçiyor diyor ilkinden dolayı karnın içinde yer var ondan kilo almıyorsun,ama 2 çocuk arası çok az oldu arkadaşım doktorumda diyor aman bunda kilo almak yok,hayırlısı en başta üzülüyodum filan ama şimdi 2 çocuk fikrine alıştım gibi

canım inşallah veririm ya bebişin sürpriz yapmış negüzel hayırlı uğurlu olsun inşallah:KK16:

ben de dedim doktora "içim eziliyor" diye o da nesfit yiyebilirsin ister meyveli ister sade dedi ama süte atıp değil sanki kraker gibi dedi... benden demesi canlar..:)

güzel olurmu ki denemekte fayda var:KK56::KK56::KK56:bi yemediğim o kaldı zaten:KK52:

Niye süte atmadan nehneh????

o kısmını sormadım ama şundan dolayı galiba zaten bna günde 3 porisyon süt yoğurt ye dedi ya hah onları da ara öğün gibi ye dedi herhalde ek süt içip ek kalori almayım diye çünkü mucar gibi bende de kilo açısından tehlike çanları çalıyormuş dr dedi:KK43:

evet hemde sezeryan olmama rağmen verdim,bak ama ilkinde deli gibi kilo alırken(20 den fazla aldım) bundada hiç kilo almıyorum,eşim dalga geçiyor diyor ilkinden dolayı karnın içinde yer var ondan kilo almıyorsun,ama 2 çocuk arası çok az oldu arkadaşım doktorumda diyor aman bunda kilo almak yok,hayırlısı en başta üzülüyodum filan ama şimdi 2 çocuk fikrine alıştım gibi

Haklisin daha yeni hamilelikten cikmisken ikinci cocuk nasil olur bilemiyorum ama iki kücük cocugun birlikte büyümesi güzel bence birbirleriyle ayni yaslarda olmalari. Ben ikiz cok istemistim. Iki tane birden olsun bitsin mantigi ile. :KK52::KK52: Güzel olacaktir annesi birlikte büyüyecekler. :)

Asi mi oldun? Bütün hamileler oluyor mu? Bana hic söylemedi doktor. Gecmis olsun bu arada.
evet canım mayısın ilk haftası bende olacağım aşımı 2 doz vuruluyorsun 1.sini 20.haftada 2.sini 23.haftada vurunacağım.Sana doktorun bişey demedi mi?

X