2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

muayne ücreti ne kadar canım 122 tl mi?

benim kuzenimde gazide mesut hocayı dedi ama sende diyorsun simdi 12.haftadan sonra bakmıyorlar diye

biz iş nedeniyle 4 ay ankarada olacağız..bu durumda biz istediğimiz doktoru bulamyacağız mı ?

Evet 122 tl . Görüştüğünüz ve durumu anlattığınız takdirde kabul edebilirler. Önceki tahlillerinizi de yanınıza alın. Bana da çok saçma gelmişti. Umarım kabul ederler. Ben yarın uğrayacağım. Sorup öğrenirim size de cevap yazarım burdan.

Kızlar merhaba uzun zamandır yazma fırsatım olmamıştı guzel kızımı ben artk cok net hissedîyorum. Yanlız cok moralim bozuk doktorum hiç bişey konuşmuyo bende bî prof buldum gittm plesnta rhim agzına yakınmış ve rapora plsnta previa acısından takibi uygundur yazılmış simdi krkudan uykularm kacıyo ya erken dgm olrsa dıe.aranızda boyle bi problemi olan var mı?

Canım sevinirim ögrenirsen..

Canım benim dr da aynı şeyi söylemişti 2 ay önce.21 haftalığım. Şimdi herşey yolunda sıkıntı yok Allaha şükür. Hiç kafana takma. Şimdi bende baktım raporlara aynen plsnta previa yazıyor. Kafana takıp bebeğini de üzme.

İçim rahatladı çok tesekkr edrm inşallah vaktinde sağlıkla dogar bebişlerimiz

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Kesınlıkle en ıyısı. Bulundugum yer hala -10 gıbı oldugundan henuz kalın pantolonu bırakamadım ama bıraz ısınsın hooppp taytlara gecıs yapmak en mantıklısı :)

Kızlar bıse sorucam sıze, su epıdural sadece ozeldemı yapılıyor. Devlet ve unıv hastanelerı yapmıyormu epıdural normal dogum?

herkese iyi akşamlar iki gündür acayip uykum geliyor ve olduğum yerde uyuyorum resmen benim gibi uykusu çok gelenler var mı

herkese iyi akşamlar iki gündür acayip uykum geliyor ve olduğum yerde uyuyorum resmen benim gibi uykusu çok gelenler var mı

Ayneeennn.. Ne hikmetse son bi kaç gündür verdiği ilaçları kullanmaya başladım ona denk geldi :) Magnezyum kullanıyorsan ondandır, gece yatmadan önce iç..

meraba arkadaşlar.biz de dün doktora gittik.kızımız olacağını öğrendik çoook mutluyum.yakışıklılar arasına bir prenses daha geliyorrr

Hayırlı olsun.. Sağ salim doğar inşallah.. Benim bir oğlum olacak ama eşim, annem, en samimi arkadaşım hep kız istiyolardı bende erkek istiyordum :) Şimdi kızım olacak diyen olunca bi tuhaf oluyorum ama :)

Merhaba anne adayları, beşiklere bakıp araştırdınız mı? Ben ahşap beşik almayı düşünüyorum, odam küçük olduğundan çok büyük beşik alamam, 60*120 boyutu ideal benim için, hem de sağlam ve uzun süreli kullanabileceğim bişe olsun istiyorum, bikaç yere baktım, çilek odasından istediğim ölçüde beşik buldum, hem asansörlü hem de altında 2 çekmecei var, 5 yıl da garantisi varmış, herşeyi dahil 1000 tl ye geliyor, bana biraz pahalı geldi. Sizin önerebileceğiniz beşik satan yer var mı, benim istediğim özelliklere sahip olan?

Canım bende şunlardan istiyorum ama kullanışlı değil diyorlar.. Almışken karyola almak en mantıklısı gibi duruyor.
Fiyatları da uygun aslında.. Ama ayaklanmaya başladıklarında bunlardan tepe takla düşecekleri kesin, tabi Allah korusun :44: Karyola tipi şeyleri 3-4 yaşına kadar kullanabilirler en azından, bizim de evde yer yok ama küçük boyutu olan şeyler de geçici çözüm olacak..

Hayırlı olsun.. Sağ salim doğar inşallah.. Benim bir oğlum olacak ama eşim, annem, en samimi arkadaşım hep kız istiyolardı bende erkek istiyordum :) Şimdi kızım olacak diyen olunca bi tuhaf oluyorum ama :)

teşekkür ederim.senin oğluşun da hayırlı olsun :) ben kardeşlerim annem ve eşim yani hepimizzz kız istiyorduk.o yüzden çok sevindik.gerçi sağlıklı olması en önemlisi.inşallah sen de oğluşuna sağlıcakla kavuşursun...

Amin.. alışveriş yaparken içim gitti benim de kız kıyafetlerine o kadar oğlum olsun istiyordum hemde :) bu kız sevdası işte.. eşimi görmen lazım bir de, ben bayanım ama kızım olsaydı eşimin onunla uğraşacağı kadar uğraşmazdım eminim.. Allah gönlüne göre vermiş, sağlıklı olsun inşallah

Arkadaslr merhba,benım gunun degısık zamanlarında vücudumda kasıntıyla karsılasyorum,ozellıkle karnımda zaten mevcut çatlaklarım var,ama bu kasıntım dayanılacak gbı deıll,tırnaklamak ıstyorum resmen,benım gıbı bu drumu yasayan ve cozum bulan var mı?Yağda sürüyorum devamlı ancak nafile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…