2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Arkadaslr merhba,benım gunun degısık zamanlarında vücudumda kasıntıyla karsılasyorum,ozellıkle karnımda zaten mevcut çatlaklarım var,ama bu kasıntım dayanılacak gbı deıll,tırnaklamak ıstyorum resmen,benım gıbı bu drumu yasayan ve cozum bulan var mı?Yağda sürüyorum devamlı ancak nafile:emir_bebek:

Bende de var o kaşıntı sırtım özellikle kasindikca kaşınıyor zaten alerjik bir bünyem var bahar da başladı ne yaparım bilemiyorum

Benimde günüm seninle ayni canim bende ayrintiliya girdim 430 gr ama boyu benimkininde 24 cm dedi... Benim ilk hamileligimde 7. Aya kadar bebeğim tersti erken doğum olabilir dedi ama kizin 42. Haftada geldi yani üzülüp bebisinide üzme bbunları düşünmek için çok erken boyuna kg ada takilma yarim hafta 1 hafta ayrintilida gayet normalmiş bende Druma sordum... :KK49: gayet iyi bence aksam yatmadan sütunu iç iyi be:emir_bebek: bebişlerimiz Allah a emanet...

Masallah bebisine canim baya fark var gr olarak aramizda ama ben de internette bi profesorun yazisini okudum fark olmasi normalmis dr gelisimi iyi diyorsa sorun yokmus baska anne adaylariyla kiyaslamamk gerekiyormus.ama iste ah bu anneler herseyi takiyoruz.
bu arada ben bugun yine hastanelik oldum dun gece bel agrisindan uyuyamadim bugun de karin agrisi bi de dun oglenden beridir bebegimi hissedemiyorum devley hastanesinin aciline gittim agrilarin dogum sancisini tetikleyebilir dediler ambulansla ankaraya gonderelim ya da siz kendi imkaninizla kendi doktorunuza gidin dediler kostur kostur kendi gittigim hastaneye gittim tabi acildeki dr bakti ultrasonda kalp atislarini duyduk cok sukur agrilar enfeksiyondan olabilir dediler tahlil yaptir dediler bebegin hareketlerini hissetmemek de stres ve uzuntuden kaynaklanabilirmis 2 gundur baya stresliyim zaten kaynana yuzunden. Kizlar aman diyim stres gercekten herseyin basi yaa...

Masallah bebisine canim baya fark var gr olarak aramizda ama ben de internette bi profesorun yazisini okudum fark olmasi normalmis dr gelisimi iyi diyorsa sorun yokmus baska anne adaylariyla kiyaslamamk gerekiyormus.ama iste ah bu anneler herseyi takiyoruz.
bu arada ben bugun yine hastanelik oldum dun gece bel agrisindan uyuyamadim bugun de karin agrisi bi de dun oglenden beridir bebegimi hissedemiyorum devley hastanesinin aciline gittim agrilarin dogum sancisini tetikleyebilir dediler ambulansla ankaraya gonderelim ya da siz kendi imkaninizla kendi doktorunuza gidin dediler kostur kostur kendi gittigim hastaneye gittim tabi acildeki dr bakti ultrasonda kalp atislarini duyduk cok sukur agrilar enfeksiyondan olabilir dediler tahlil yaptir dediler bebegin hareketlerini hissetmemek de stres ve uzuntuden kaynaklanabilirmis 2 gundur baya stresliyim zaten kaynana yuzunden. Kizlar aman diyim stres gercekten herseyin basi yaa...[/
Bende bel ağrisindan Dr a girmiştim canim istirahat verdi kesinlikle yorma kendini stres tabi oda ayri bisey dikkat et canim bebisinden başka bisey düşünme geçmişolsun...

Arkadaslr merhba,benım gunun degısık zamanlarında vücudumda kasıntıyla karsılasyorum,ozellıkle karnımda zaten mevcut çatlaklarım var,ama bu kasıntım dayanılacak gbı deıll,tırnaklamak ıstyorum resmen,benım gıbı bu drumu yasayan ve cozum bulan var mı?Yağda sürüyorum devamlı ancak nafile:emir_bebek:
ayyy brn dee kirt kirt nasil kasiniyorum kasima diolar ama nasil kasimayim ki mecburum ..tirnaklarim kisa ama bugun yine de kokten kesicem bari tirnaklamayim kasirken.yag filan kar etmio dun degisik yaglar aldim bugun bi karisim yapicam bakim ise yaricakmi.
Bide kizlarr bise sorcam bu catlaklar ne renkle baslio? Beyazla baslamiyo dimi beyaz eski catlak sanirim.

ayyy brn dee kirt kirt nasil kasiniyorum kasima diolar ama nasil kasimayim ki mecburum ..tirnaklarim kisa ama bugun yine de kokten kesicem bari tirnaklamayim kasirken.yag filan kar etmio dun degisik yaglar aldim bugun bi karisim yapicam bakim ise yaricakmi.
Bide kizlarr bise sorcam bu catlaklar ne renkle baslio? Beyazla baslamiyo dimi beyaz eski catlak sanirim.

Benimkiler kirmizimsi sayilir.her sabah aynada bakiyorum, cok cabuk ilerliyorlar

bu arada ben bugun yine hastanelik oldum dun gece bel agrisindan uyuyamadim bugun de karin agrisi bi de dun oglenden beridir bebegimi hissedemiyorum devley hastanesinin aciline gittim agrilarin dogum sancisini tetikleyebilir dediler ambulansla ankaraya gonderelim ya da siz kendi imkaninizla kendi doktorunuza gidin dediler kostur kostur kendi gittigim hastaneye gittim tabi acildeki dr bakti ultrasonda kalp atislarini duyduk cok sukur agrilar enfeksiyondan olabilir dediler tahlil yaptir dediler bebegin hareketlerini hissetmemek de stres ve uzuntuden kaynaklanabilirmis 2 gundur baya stresliyim zaten kaynana yuzunden. Kizlar aman diyim stres gercekten herseyin basi yaa...[/
Bende bel ağrisindan Dr a girmiştim canim istirahat verdi kesinlikle yorma kendini stres tabi oda ayri bisey dikkat et canim bebisinden başka bisey düşünme geçmişolsun...

cok tesekkür ederim canım sana da çok geçmiş olsun.. evet aslında takmamak lazım ama işte zaten hassas bi dönemdeyiz karşıdaki de anlayışlı olmayınca olanlar oluyo... hala oynamadı bebeğim oysa çok güzel tekmeler atmaya başlamıştı beni sarsacak kadar :KK43::KK43::KK43::KK43:

Siz kac haftaliksiniz peki kilolari guzel masallh bnmki 17. Haftada 163 gr di cok az geldi simdi bana

kizlar mrblar.uzun suredir giremiyodum şöyle azicik bi baktim ankda yine hastane arayisinda olanlar war:) ben tdw 29 mayisa gidiodum dewredildi saglik bakanliguna..napicam diye dusunup duruyodum..medicanaya karar werdim..suleyman bey icin cok guzel seyler duydum yrn da ilk randewum war..detayli icin de bilkentteki egitim arastirma hastanesinde Ali İpek icin iyi diolar we ucretsiz:)

merhaba canım karacıger enzımlerıne bı baktır eger kasıntın cok varsa cunku karacıger enzımlerı yuksek olunca kasıntı yapıyo fecı sekılde.doktora gıttıgınde erken dıyeblır ama sen baktır muhakkak.eger yuksekse ona gore ılac verılıyo ya da tekrar testı ıstenıyo:KK20::26:

kizlar mrblar.uzun suredir giremiyodum şöyle azicik bi baktim ankda yine hastane arayisinda olanlar war:) ben tdw 29 mayisa gidiodum dewredildi saglik bakanliguna..napicam diye dusunup duruyodum..medicanaya karar werdim..suleyman bey icin cok guzel seyler duydum yrn da ilk randewum war..detayli icin de bilkentteki egitim arastirma hastanesinde Ali İpek icin iyi diolar we ucretsiz:)

merhaba ya doktorumuxda alı ıpek dedı bıze randevu alacaz sen randevu alabıldın mı ne zaman gıdeceksın canım.bız de ona gıtmek ıstıyoruz:KK49::KK52:

canım neden ücretsizmki nasıl oluyor...

medicana çok ğahalı değil mi ?yani benim bilgim yok ama benin bir tanıdığım hamile değil ama normal kadın hastalığından gitti tek seferde 900 tl ödediler o yüzden o biraz korkuttu beni..

canım kırmızı olarak başlıyor benim gögüsümde çatlak olmuş kırmızı görünüyor :)

merhaba ya doktorumuxda alı ıpek dedı bıze randevu alacaz sen randevu alabıldın mı ne zaman gıdeceksın canım.bız de ona gıtmek ıstıyoruz:KK49::KK52:
benim henuz detayli zamanim gelmedi canim..yrn soyler dr muhtemelen..sanirim sbh gidip sira aliyomussyn ama cok beklemionussun.
canım neden ücretsizmki nasıl oluyor...

medicana çok ğahalı değil mi ?yani benim bilgim yok ama benin bir tanıdığım hamile değil ama normal kadın hastalığından gitti tek seferde 900 tl ödediler o yüzden o biraz korkuttu beni..

medicana pahali ewet sgklinin odedigi kismi muayene basina 187 tl.dogum da 3500 muydu neydi..mapfre tamamlayuci saglik sigortasi yaptirdim dogym paketiyle 2700 kusure dogum arti muayeneler olan bi kolaylik war..muayeneye sadece 12 tl wercez..

evet ya bendede aynı şey oluyor ve o kaşınan yer kabarıyor sanki çatlak nedeniyle değil de alerjik bişeymiş gibi pütür pütür oluyor çok ilginç nedeni ne acaba??:44:

benim henuz detayli zamanim gelmedi canim..yrn soyler dr muhtemelen..sanirim sbh gidip sira aliyomussyn ama cok beklemionussun.

medicana pahali ewet sgklinin odedigi kismi muayene basina 187 tl.dogum da 3500 muydu neydi..mapfre tamamlayuci saglik sigortasi yaptirdim dogym paketiyle 2700 kusure dogum arti muayeneler olan bi kolaylik war..muayeneye sadece 12 tl wercez..

Çamlıca medicana ya gitmiştim bir kere 60 liraydi muayene ücreti

hamişler herkese günaydın iyi haftalar diliyorum.Gıcık pazartesi yine geldi ama olsun en azından artık hava güzel güneşli.İnsanın içi açılıyor.Bu arada benim bu burun tıkanıklığım ne olacak bilmiyorum.Temizlesem bile 2 dk sonra yine tıkanıyo ağzımdan nefes alıyorum mecburen başım çok ağrıyo ve burnum kanıyo yaa:KK5::KK5::KK5:

benimde 2 gündür fazla kaşıntım var karın neysede bacaklarımda kaşınıyor..

kaşımıyorum ama o his sinir ediyor

Benimkiler kirmizimsi sayilir.her sabah aynada bakiyorum, cok cabuk ilerliyorlar

canım kırmızı olarak başlıyor benim gögüsümde çatlak olmuş kırmızı görünüyor :)
o zaman kizlar benim o beyaz eski catlak .. hadi catlagi engelleyemiyoz bari usul usul catlasa kasindirmasa.
benimde 2 gündür fazla kaşıntım var karın neysede bacaklarımda kaşınıyor..

kaşımıyorum ama o his sinir ediyor
sen beni gor uyuz gibi oldum resmen..

hamişler herkese günaydın iyi haftalar diliyorum.Gıcık pazartesi yine geldi ama olsun en azından artık hava güzel güneşli.İnsanın içi açılıyor.Bu arada benim bu burun tıkanıklığım ne olacak bilmiyorum.Temizlesem bile 2 dk sonra yine tıkanıyo ağzımdan nefes alıyorum mecburen başım çok ağrıyo ve burnum kanıyo yaa:KK5::KK5::KK5:

Cnm ben 2 hafta arayla 2 grip geçirdim burnum tıkalıydı geçmek bilmiyodu babamlardaydım o zaman o akşam bol acılı isotlu etli çiğ köfte yoğurdu babam bolca yemiştim seviyoz acıyı bebişimle ben. Sabah kaltığımda normal nefes alabiliyordum ağrıca boz ağrısı içinde adaçayı içtim iyi geldi fakat oda çok tuvalete çıkartıyo geçmiş olsun cnm bu burun tıkanıklığı çok zor bide geçmek bilmiyo ya :KK43:

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

X