2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

cnm acik renkler guzelde ben bebek de oyle cok koyu renk sevmiom tercih senin tabi..

bu guzelmis :)

Cnm kendi hastanemde yaptiricam artik iki kere de alirsa napim ya mecburr vericez.
anladim cnm ben ayda 3 gudiyordum artik azalticam cok ultrosonda iyi degilmis.4 boyutlu icin soyluyorum normal siyah beyaz zararli degil sanirim.

cnm ben senin yerinde olsam bi daha hic yapmazdim madem oyle kanama oluyor.

Zaten eşim korkuyor..:) Bneim düşüncem de tam tersi.. Hala vajinismusum zaten pek bişi hissettiğim yok :), ama normal doğum yapmak istiyorum, vajina hiç bir uyarıma doğru düzgün alışmamışken ne biliyim çok zarar görürse diye korkuyorum...

kızlar yarın bu taşıma setini almayı düşünüyorum bilgi vermedinizzz :KK50:

$1526571_247795345395880_1152478310_n.jpg

kızlarrrrrr testimin sonucu cıktııııııııııııııııııı
:)
allahıma şükürler olsun
nur topu gibi sağlıklı bir oğlum olacak
sonuçlar çok iyi cıktı :)
şükürler olsun
:KK16:
:21:
:KK8:

Eki Görüntüle 1031269

Canım tabii beğendiysen al.

Ama ben şöyle yaptım:

Kanguruyu ergonomik olan bir tane aldım senin ki öyle mi bilemedim. Wallnut babybjorn benimki.

Portbebe almadım onun yerine ana kucağı aldım pusetiyle set, chicco.

Evde anadizi dediklerini de fisherprice aldım sonrasınra çocuk sandalyesine dönüşebiliyor 5 yaşa kadar kullanılıyor.

Evim küçük, çok eşya sevmiyorum o yüzden değişebilen katlanabilen dönüşebilen şeyleri seviyorum :KK49:

sağol canım ya şimdi yok ama dediğim gibi açık renkte yanı renk bile belli değil,işte ben zaman geçtikçe yapamıyorum yanı düzenli iliski olmayınca

sanki ilk defa oluyor gibi kasmaktan kendimi alamıyorum..haklısın şuanda sakin olmam lazım benim sıpam yazık ya böyle huzursuz oluyor hep yaa

yok gitmedim telefonda görüştük birşey olmaz dedi..kan değil tam çok çok açık renk..

tatlım canını sıkma allahın izniyle bişey olmaz yavruna ama uzun süre ara verince gerçekten tekrar yapmak zor oluyo bizde 1 aydır yapmıyoruz nerdeyse.. yani böyle devam ederse doğum da zorlaşır diye düşünüyorum

Ama ben şöyle yaptım:

Kanguruyu ergonomik olan bir tane aldım senin ki öyle mi bilemedim. Wallnut babybjorn benimki.

Evde anadizi dediklerini de fisherprice aldım sonrasınra çocuk sandalyesine dönüşebiliyor 5 yaşa kadar kullanılıyor.

Evim küçük, çok eşya sevmiyorum o yüzden değişebilen katlanabilen dönüşebilen şeyleri seviyorum :KK49:

cnm ben baktım chicco, kanz sunny'ye falan istediğim renklerde bulamadım.:KK50:
bu set olarak uygun bide hapsi kullanılıyor, seninkide mantıklı olmuş. bizim yer sorunumuz yok alah nasip ederse oda düzenlemeyi düşünüyoruz :KK31:
valla insan baktıkça kafası karışıo model ve seçenek çok

Zaten eşim korkuyor..:) Bneim düşüncem de tam tersi.. Hala vajinismusum zaten pek bişi hissettiğim yok :), ama normal doğum yapmak istiyorum, vajina hiç bir uyarıma doğru düzgün alışmamışken ne biliyim çok zarar görürse diye korkuyorum...
yok cnm bise olmaz insallah o is baska dogum baska :)

Cicilere bakın keyfiniz yerine gelsin :

http://www.bebekhatti.com.tr/

Benim aldıklarım ertesi gün geldiler, kaliteleri de gayet iyi. Fiyatlar da uygun. Google sağolsun eminönüne kadar gitmeme gerek kalmadı :KK1:
cnm bu sitede bebek sekeri mal. Var mi ?

Eki Görüntüle 1031269
ttalim benim yorumum olumsuz olucagi icin fikir vermedim ama madem istiyosun verim :) cok benim tarzim degil be cnm cantayi oyle bebeksi almak istemiyorum o bebek tasima cantalarini da sevmiyorum ben normal puset aldim.ama evde ki kullabacagin ana kucagi kullanisli olur.

sağol canım ya şimdi yok ama dediğim gibi açık renkte yanı renk bile belli değil,işte ben zaman geçtikçe yapamıyorum yanı düzenli iliski olmayınca

sanki ilk defa oluyor gibi kasmaktan kendimi alamıyorum..haklısın şuanda sakin olmam lazım benim sıpam yazık ya böyle huzursuz oluyor hep yaa

yok gitmedim telefonda görüştük birşey olmaz dedi..kan değil tam çok çok açık renk..

canım sen daha çok yeni evlisin böyle olması çok normal. zorlanmaya bağlı ufak bir lekelenmen olmuş bunun bebekle alakası yok. ama ilişki öncesini uzun tut.bi süre sonra hiçbir şey kalmayacak bende ilk yılımda hep öyleydim

Ama ben şöyle yaptım:

canım aldıkların hayırlı olsun chicconun travel sistemini mi aldın geçen ben baktım lite way plus çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum da senin deneme şansın oldu mu sürüşü nasıl ki acabaa :KK52::KK52:

cnm ben baktım chicco, kanz sunny'ye falan istediğim renklerde bulamadım.:KK50:
bu set olarak uygun bide hapsi kullanılıyor, seninkide mantıklı olmuş. bizim yer sorunumuz yok alah nasip ederse oda düzenlemeyi düşünüyoruz :KK31:
valla insan baktıkça kafası karışıo model ve seçenek çok

Chicco zaten 2 renk kırmızı ya da siyah seçenek yok maalesef.

Ben alırken hep ne kadar süre kullanacağım sonra elimde ne yapacağım kısmına dikkat ediyorum. Tabii güvenlik ve sağlıktan sonra.

O yüzden portbebe istemedim çünkü kısa bir süre sonra o elimde kalacak ne yaparım nereye koyarım dedim. Yoksa çok sevimli, keşke yerim olsa herşeyi alsam :KK17:

Chicco sonrasında baston arabaya dönüşüyor, ana kucağı 1 yaşa kadar oto koltuğu da oluyor. Anadizi desen o da koltuk olacak. Elimde ürün kalmayacak gibi bakalım :KK76:

Senin yer sorunun da yok, e beğendiysen de al :KK49:

canım aldıkların hayırlı olsun chicconun travel sistemini mi aldın geçen ben baktım lite way plus çok hoşuma gitti almayı düşünüyorum da senin deneme şansın oldu mu sürüşü nasıl ki acabaa :KK52::KK52:

Aynen öyle canım onu aldım. Çok hafif bir kere. Benim boyum 1,60:KK17: bu öyle kocaman heybetli durmuyor ben iyice küçülmüyorum :KK16:

Sürüşü iyi, ve diğer bastonlar gibi değil her yöne kabiliyeti süper. Tutma yerleri sağlam.

Ayrıca bastonlara göre çok kaliteli görüntüsü kırılacak gibi durmuyor. Kumaşı yıkanabiliyor. Bagaj dostu :KK51: Zaten 1 yaşa gelene kadar anakucaklı kullanırım sağlık sorunu da olmaz. Şu sıra gitti gidiyorda 729 tl indirimde, eğer aklına yattıysa kaçırma :emir_bebek:

X