2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

walla bir sürü yere sordum
fiyatlar hep değişiyor
araştırdım en sonunda gelab a yaptırdım..
1.950 tl
içinde şüphe olanlar varsa kesinlikle öneririm
insan kus gibi hafifliyor :)
:KK52:
:KK16:

canımm allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına al..
bu arada ne testi bu 1.950 tl :KK53::KK53:

yok cnm bise olmaz insallah o is baska dogum baska :)

cnm bu sitede bebek sekeri mal. Var mi ?

ttalim benim yorumum olumsuz olucagi icin fikir vermedim ama madem istiyosun verim :) cok benim tarzim degil be cnm cantayi oyle bebeksi almak istemiyorum o bebek tasima cantalarini da sevmiyorum ben normal puset aldim.ama evde ki kullabacagin ana kucagi kullanisli olur.

Canım bebek süsü şekeri için burayı buldum ben yine çok uygun:

http://www.cansus.com.tr/

yok cnm bise olmaz insallah o is baska dogum baska :)

cnm bu sitede bebek sekeri mal. Var mi ?

ttalim benim yorumum olumsuz olucagi icin fikir vermedim ama madem istiyosun verim :) cok benim tarzim degil be cnm cantayi oyle bebeksi almak istemiyorum o bebek tasima cantalarini da sevmiyorum ben normal puset aldim.ama evde ki kullabacagin ana kucagi kullanisli olur.

her türlü yoruma açığım cnm :KK34: aslında bende sevmiyorum bebeksi ürünleri oyüzden bunu seçdim hatta ağır gibi bile gelio bana,
bide bu set olarak uygun geldi fiyatı, hast. sağlık ocağı gibi yerlerde lazım oluyo çanta ve ana kuçağı.
ayrıyetten bitane ağır ve kaliteli kanz anne bebek çantasını alıcam, onun fiyatıda bu setten pahalı :KK31:

walla bir sürü yere sordum
fiyatlar hep değişiyor
araştırdım en sonunda gelab a yaptırdım..
1.950 tl
içinde şüphe olanlar varsa kesinlikle öneririm
insan kus gibi hafifliyor :)
:KK52:
:KK16:

Aslında yok ikili test ense burun kemigi ve diger her şey cok iyi maşallah ama dün detaylı ultrasonda leke gördü kalpte bu da risk artirir ama sende artan risk de çok düşük dedi doktor 800 de 1 ken 720 de 1 dedi bilemedim

Aynen öyle canım onu aldım. Çok hafif bir kere. Benim boyum 1,60:KK17: bu öyle kocaman heybetli durmuyor ben iyice küçülmüyorum :KK16:

Sürüşü iyi, ve diğer bastonlar gibi değil her yöne kabiliyeti süper. Tutma yerleri sağlam.

Ayrıca bastonlara göre çok kaliteli görüntüsü kırılacak gibi durmuyor. Kumaşı yıkanabiliyor. Bagaj dostu :KK51: Zaten 1 yaşa gelene kadar anakucaklı kullanırım sağlık sorunu da olmaz. Şu sıra gitti gidiyorda 729 tl indirimde, eğer aklına yattıysa kaçırma :emir_bebek:

teşekkür ederim canım güzel açıklamışsın..benim istediğim de tam o şekil bişety hantal olmasın itince gitsin yani.. araştırmalarım da hep kullanışlı olması yönünde 1 ay kullandıktan sonra kaldırmak istemiyorum seçimim ondan yana olacak galiba.

Chicco zaten 2 renk kırmızı ya da siyah seçenek yok maalesef.

Ben alırken hep ne kadar süre kullanacağım sonra elimde ne yapacağım kısmına dikkat ediyorum. Tabii güvenlik ve sağlıktan sonra.

O yüzden portbebe istemedim çünkü kısa bir süre sonra o elimde kalacak ne yaparım nereye koyarım dedim. Yoksa çok sevimli, keşke yerim olsa herşeyi alsam :KK17:

Chicco sonrasında baston arabaya dönüşüyor, ana kucağı 1 yaşa kadar oto koltuğu da oluyor. Anadizi desen o da koltuk olacak. Elimde ürün kalmayacak gibi bakalım :KK76:

Senin yer sorunun da yok, e beğendiysen de al :KK49:

evet öle renk seçeneği sinir edio ama chicco veya kanz dan ayrıyetten anne bebek çantası alıcam o da 150 tl civarı ama kaliteli bebeğinle heryerde kullanılacak bişey, bende şöyle düşünüyorum 2. çocuğumdada kullanıcam hem kız,hem erkekde kullanabileceğim bişey olsun diyorum. oyüzden odasının mobilyasınıda bej vizon tonlarda alıp büyüyene kadar çıkartmalarla süslicem :KK16: oto koltuğunuda doğdukdan 5-6 aylıkken alırız..
inşş ayyy anlattıkca heyecanlanıo insan rabbim hepimize nasip etsin o günler..

teşekkür ederim canım güzel açıklamışsın..benim istediğim de tam o şekil bişety hantal olmasın itince gitsin yani.. araştırmalarım da hep kullanışlı olması yönünde 1 ay kullandıktan sonra kaldırmak istemiyorum seçimim ondan yana olacak galiba.

Ben Joker mağazasına gittim 10 gün boyunca her gün sürdüm bunu 5 dakka :44: Öyle içime sindi de aldım. Eğer imkanın varsa sen de yap :KK51:

evet öle renk seçeneği sinir edio ama chicco veya kanz dan ayrıyetten anne bebek çantası alıcam o da 150 tl civarı ama kaliteli bebeğinle heryerde kullanılacak bişey, bende şöyle düşünüyorum 2. çocuğumdada kullanıcam hem kız,hem erkekde kullanabileceğim bişey olsun diyorum. oyüzden odasının mobilyasınıda bej vizon tonlarda alıp büyüyene kadar çıkartmalarla süslicem :KK16: oto koltuğunuda doğdukdan 5-6 aylıkken alırız..
inşş ayyy anlattıkca heyecanlanıo insan rabbim hepimize nasip etsin o günler..

Seninki de çok mantıklı. İçine sindiyse şartlarına da uyuyorsa neden olmasın canım. Cümlemize nasip olsun inşallah :nazar:

ayrıntılı ultrasona hangi haftalarda gitmek gerekir??????
17-23 . Haftalar arasinda yapiliypr cnm genellikle 20. Haftaya veriolar.

Canım bebek süsü şekeri için burayı buldum ben yine çok uygun:

http://www.cansus.com.tr/
saol cnm incelicem az sonra.

her türlü yoruma açığım cnm :KK34: aslında bende sevmiyorum bebeksi ürünleri oyüzden bunu seçdim hatta ağır gibi bile gelio bana,
bide bu set olarak uygun geldi fiyatı, hast. sağlık ocağı gibi yerlerde lazım oluyo çanta ve ana kuçağı.
ayrıyetten bitane ağır ve kaliteli kanz anne bebek çantasını alıcam, onun fiyatıda bu setten pahalı :KK31:
Ben de diomki cnm canta olarak adidastan ya da nike dan soyle spor bi canta mi alsam.

Ben Joker mağazasına gittim 10 gün boyunca her gün sürdüm bunu 5 dakka :44: Öyle içime sindi de aldım. Eğer imkanın varsa sen de yap :KK51:

ah canım benim gittiğim mağazadaki kız o kadar suratsızdı ki niye geldiniz der gibi bakıyodu suratımıza ben biraz orasını burasını inceledim ama tam bakamadım eve gelince internetten baktım videolarını falan izledim çok kullanışlı geldi bana bakalım bu haftasonu başka mağaza bulursam incelicem güzelce

Canım tabii beğendiysen al.

Ama ben şöyle yaptım:

Kanguruyu ergonomik olan bir tane aldım senin ki öyle mi bilemedim. Wallnut babybjorn benimki.

Portbebe almadım onun yerine ana kucağı aldım pusetiyle set, chicco.

Evde anadizi dediklerini de fisherprice aldım sonrasınra çocuk sandalyesine dönüşebiliyor 5 yaşa kadar kullanılıyor.

Evim küçük, çok eşya sevmiyorum o yüzden değişebilen katlanabilen dönüşebilen şeyleri seviyorum :KK49:

canım fisjer price'dan aldığın ürün hangisi? Ben de öyle bir şey bakıyorum, çok çeşidi var.

Seninki de çok mantıklı. İçine sindiyse şartlarına da uyuyorsa neden olmasın canım. Cümlemize nasip olsun inşallah :nazar:

hayırlısı cnm bakalım yarın gezeriz eşimle bundan fazla içime sinen olursa onu alırım..
amin inşş.. :KK16:

17-23 . Haftalar arasinda yapiliypr cnm genellikle 20. Haftaya veriolar.

saol cnm incelicem az sonra.

Ben de diomki cnm canta olarak adidastan ya da nike dan soyle spor bi canta mi alsam.

sen bilirsin cnm ama onlarda çok spor olur. tavsiye ederim kanz ve kraft'a bak spor klasik çantalar var hemde termostatlı mamayı soğutmaması için :KK34:

ah canım benim gittiğim mağazadaki kız o kadar suratsızdı ki niye geldiniz der gibi bakıyodu suratımıza ben biraz orasını burasını inceledim ama tam bakamadım eve gelince internetten baktım videolarını falan izledim çok kullanışlı geldi bana bakalım bu haftasonu başka mağaza bulursam incelicem güzelce

Benim de tersim pistir ben öylelerine kızıyorum. Para vericem sonuçta bedava almıyoruz. Maaşını beğenen biri gelsin derim ona.
Senin hakkın incelemek.
Benim işyerimin hemen altında joker. Ama orada 799 tl. Çocuk artık tanımıştı buyrun deyip veriyordu elime arabayı. İçime sinmeden kaçyıl kullanacağım ürünü nasıl alayım. İmkanın varsa incele canım çünkü bu araba işi zor. Benim gözüme hoş gelen tarafı senin gelmeyebilir.

Arkadaşımla bakmaya gittik mesela o ön barı olmamasına çok taktı. Benim için önemsiz, sonradan da 30 tl verip alınabiliyor diye önemsemedim.

canımm allahım tamamına erdirsin inşallah sağlıkla kucağına al..
bu arada ne testi bu 1.950 tl :KK53::KK53:

bu çocukta down sendromu olup olmadığını ve diğer anomaliler var mı yok mu onu araştırıyor.

Amerika'nın en üstün kalite standardı olan CLİA Sertifikasına sahip tek nipt test.

Gebeliğinizin 10. Haftasında yaptıracağınız basit Bir kan testi, gebeliğinizin süresince bir çok endişenizi yenmenize sebep olacaktır.. Bu yüzden 250.000’den fazla kadın Harmony Prenatal Testi tercih etti.

Amniyosentez gibi düşük riskine sahip testlerden en iyi tarafı anne ve bebek için tamamen güvenli oluşudur. Anneden alınan standart kan örneği ile Down Sendromu, trizomi 18 ve trizomi 13 anomalilerin taramasını yapar.

Harmony Prenatal test İkiz gebeliklerde yapılabilir.

canım fisjer price'dan aldığın ürün hangisi? Ben de öyle bir şey bakıyorum, çok çeşidi var.

Ben de zor bulmuştum, azıcık da pahalı ama koltuk olana kadar kullanıldığı için değebilir. Becerebildiysem resmi şu:

$fisherprice.jpg

Aslında yok ikili test ense burun kemigi ve diger her şey cok iyi maşallah ama dün detaylı ultrasonda leke gördü kalpte bu da risk artirir ama sende artan risk de çok düşük dedi doktor 800 de 1 ken 720 de 1 dedi bilemedim

hayatım benim 2li test sonucumdaa çok iyi cıktı
ama eşimin ailesinde akrabalarında 2 tane down sendromlu kişi var.. o yüzden yaptırdım ben..piyango çünkü 2li,3lü,4lü tarama testleri ihtimal veriyor..
kesin sounc değil
o yüzden yaptırdım ben..yoksa kafayı yerdim

X