2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

bana dua edin doktora gidiyorum. 50 dk sonra randevum varr.. cinsiyetini öğrenicez bebiştonun inşallah:))) çok heyecanlıyımmmmmmmmm:18::18::18::18:
canımmm bol şansss hayırlı haberlerle dön inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz bizde bakalım kız mı erkek mi?

yandık o zaman desene... benim cilt yapım berbat zaten, inşallah çok sıkıntı olmaz ya..

benim göğüslerimde çok kaşınıyordu sütyenle alakası olduğunu düşünüyorum ben..nbb emzirme sütyeni var göğüs ucuna gelen yerdüz bi şekilde onu kullanmaya başladım biraz pahalı ama o kadar rahat ettim ki anlatamam bi ara sütyensiz geziyodum iyice sarkıcaklar diye korkmuştum ama bu sütyen beni dertten kurtardı kızlar o kadar rahat ki hepinize tavsiye ederim...

gülmekten ağzım ayrıldı yemin ediyorum :)))))))))
o çatlamak ırsi
walla annen çatlamadıysa sende çatlamazsın
yemin ediyorum hiç bir şey sürmedim
ve en ufak bir çizgi çatlama hiç bir şey olmadı..
ve ben 25 kilo aldım ona rağmen
yapı heralde

benim annem 8 doğum yapmış vallaha göbeği cillop gibi hiçbişey yok yaşadım ozaman hobaaaa

zaten öle bişey mümkün edğil benim içim
ölürüm açlıktan ben
sinir krizi geçiririm
aç kalınca midem bulanıo
sonra o kadar çok yiyorum ki gene miem bulanıo

zaten öle bişey mümkün edğil benim içim
ölürüm açlıktan ben
sinir krizi geçiririm
aç kalınca midem bulanıo
sonra o kadar çok yiyorum ki gene miem bulanıo
hah aynı ben kiviyide pek sevmem zaten bana göre değil o hayat ben yemek yemeliyim akşam saat 4 5 gibi internette görsellerde sürekli yemek resimlerine bakıyorum ofistekileride baştan çıkarıyorum bıktılar benden

bende bi emzirme sütyeni aldım ama memnun kalmadım bide nbb'yi deniyim çünkü göğüslerim yürürken bile acıyo uçları o yüzden üstten hep sıkı şeyler giyiyorum memişler hareket edemiyo

benim annem 8 doğum yapmış vallaha göbeği cillop gibi hiçbişey yok yaşadım ozaman hobaaaa

8 miiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???????????
aman yarabbbiiiiii
ben 2. de dünyadan bezdim
helal olsun walla

maşallahhh
yok dağlara taşlaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
abovvvvvvvvvvvvv

hah aynı ben kiviyide pek sevmem zaten bana göre değil o hayat ben yemek yemeliyim akşam saat 4 5 gibi internette görsellerde sürekli yemek resimlerine bakıyorum ofistekileride baştan çıkarıyorum bıktılar benden

:)
deli çılgın

ya şu alttaki hareketli suratları nası yapıoz???
ben de yok onlar
nerden yapcam?

bende bi emzirme sütyeni aldım ama memnun kalmadım bide nbb'yi deniyim çünkü göğüslerim yürürken bile acıyo uçları o yüzden üstten hep sıkı şeyler giyiyorum memişler hareket edemiyo

ben 3 çeşit sütyen denedim..süngerli denedim rahat etsinler diye olmadı...penye sütyenler denedim iki ayrı model onlarında ortalarında dikiş falan vardı aslında onlarda güzeldi ama rahat edemedim..sonunda ablamın önerisiyle nbb nin sütyenini aldım kaşıntı falan kalmadı bide rahat gece yatarken bile çıkarmıyorum düşün yani o sütyeni bulamasaydım çıldırırdım heralde öyle bi kaşıntı şekli yok arkadaş... bebe yağı sürmeye çalışıyorum aklıma geldikçe çatlak oluşmasın diye bakalım daha ne haller gelicek başımıza :44:

kızlar bol bol muz yiyin magnezyum açısından çok faydalıymış..böle kramp girio gibi oluosa biyerlerinize magnezyum eksikliğinden oluyormuş.. bilginize... Kırkpınar güreşçiside iyiymiş bebe yağı sürerken hep aklıma gelir gülerim artık hahahaahah

8 miiiiiiiiiiiiiiiiiiii ???????????
aman yarabbbiiiiii
ben 2. de dünyadan bezdim
helal olsun walla

maşallahhh
yok dağlara taşlaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
abovvvvvvvvvvvvv
aynen öyle bizde çok şaşkınız nasıl başarmış bamayı bravo.Ama 2 tane kardeşim vefat etmiş küçükken şimdi 6 kız kardeşiz erkek olsun 1 tanede diye uğraşmışlar işte olmamış hayırlısı

ben yiyorum muzu bide soda içiyorum.Biyerime kramp falan girmiyodu çok fazla ama doktorum yinede magnezyum verdi bana dün

kız olması daha güzel
yardımcı da olmuşsunuzdur annenize :)
kız olsun çamurdan olsun

ben yiyorum muzu bide soda içiyorum.Biyerime kramp falan girmiyodu çok fazla ama doktorum yinede magnezyum verdi bana dün

benimde 3 gündür giriyodu işte biyerime kramp :d o biyer sol bacağıım bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen söyleyince öyle dedi işte arkadaşlar bol bol muz tüketiyoruz ay bide çilek sevdası başladı bende nedir anlamadım

kız olması daha güzel
yardımcı da olmuşsunuzdur annenize :)
kız olsun çamurdan olsun

annem için ve bizim için iyiydi evet bize karışan yok kıyafetimize erkek arkadaşımız olmasına vs. ama babam için pek iyi olmadı 6 biz bide annem 7 bizim aramızda kala kala bi ara baktık babam dedikoduya başlamış bizimlehahahha garibim napsın e okadar kızı koruyup kollamak da kolay değil.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…