2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

ben 3 çeşit sütyen denedim..süngerli denedim rahat etsinler diye olmadı...penye sütyenler denedim iki ayrı model onlarında ortalarında dikiş falan vardı aslında onlarda güzeldi ama rahat edemedim..sonunda ablamın önerisiyle nbb nin sütyenini aldım kaşıntı falan kalmadı bide rahat gece yatarken bile çıkarmıyorum düşün yani o sütyeni bulamasaydım çıldırırdım heralde öyle bi kaşıntı şekli yok arkadaş... bebe yağı sürmeye çalışıyorum aklıma geldikçe çatlak oluşmasın diye bakalım daha ne haller gelicek başımıza :KK52::KK76::44:

ay evet ya nedir bu memelerden çektiğimiz arkadaş
benim memelerimde de yanma oluyor.
sanki kızgın yağ dökmüşsün gibi aniden uçlarında yanma hissi oluyor..
nası acıo nası acıo
böyle olan var mı?????????????????

bide su hareketli suratları nasıl yapıyorsunuz????
ikonları

benimde 3 gündür giriyodu işte biyerime kramp :d o biyer sol bacağıım bu arada yanlış anlaşılmasın lütfen :KK70::KK70::KK70: söyleyince öyle dedi işte arkadaşlar bol bol muz tüketiyoruz :KK70::KK70: ay bide çilek sevdası başladı bende nedir anlamadım :KK70::KK53:
canım benimde sağıma giriyordu sağ dediğim yer sağ bacağım yanlış anlaşılmasın lütfen:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:ama 1 kere oldu o artık olmuyor.Çilekle aram yoktur pek ben karpuz kavun çağla falan severim:KK56:

Merhaba kızlar,
bende ağustos annesi olucam kısmetse :) 18 ağustosta bebeğim geliyor. cinsiyeti muamma! 12. hafta da %80 erkek dedi kendi dr.um, 16. haftada başka bir dr gittim o da %80 kız dedi. iki dr.da kesin konuşmadı :KK43: cinsiyetinin ne olduğunu çok merak ediyorum. 19 martta kendi dr ile tekrar randevum var bakalım bu sefer ne diycek :)))) ayrıntılı ultrasonda görmeden inanmamak mı lazım acaba :KK76::KK52:

ben 3 çeşit sütyen denedim..süngerli denedim rahat etsinler diye olmadı...penye sütyenler denedim iki ayrı model onlarında ortalarında dikiş falan vardı aslında onlarda güzeldi ama rahat edemedim..sonunda ablamın önerisiyle nbb nin sütyenini aldım kaşıntı falan kalmadı bide rahat gece yatarken bile çıkarmıyorum düşün yani o sütyeni bulamasaydım çıldırırdım heralde öyle bi kaşıntı şekli yok arkadaş... bebe yağı sürmeye çalışıyorum aklıma geldikçe çatlak oluşmasın diye bakalım daha ne haller gelicek başımıza :KK52::KK76::44:

ahh bacım ah çevremde arkadaşlarım var doğum yapan görüyorum da kiminin omuzdan dirseğine kadar çatlamış kiminin bacak içleri fena kimi doğuma kadar 40 kilo almış kiminin bi dişi gitmiş bunları gördükçe öyle tırstım kiiiii

nası acıo nası acıo

ikonları

kızlar oda bişey mi?Ben memelerden önümü göremiyorum artık yürüyebilmek için birini sağa birini sola çekip ortadan yolumu bulmaya çalışıcam nerdeyse:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:benimkiler zaten büyüktü şimdi iyice büyüdü.:KK52:

Kızlar merhabaaaa :) Bayadır giremedim neler yapıyorsunuz ? :))
Bugun sabah bir kaşıntıyla uyandım Allah'ım ölüyorum dedimm..Göbeğim okadar kaşınıyorduki,bende kaşıdım malesef kaşımamam gerekiyormuş..Sanırım göbeğim büyüyor o yüzdenn..Umarım çatlama felan olmaz..

nası acıo nası acıo

ikonları

öylede oluyordu deli gibi kaşındığıda oluyordu...ateş gibi yandığıda oluyordu vücut ısıma göre daha sıcak olduğuda oluyordu işte.. mesaj yazdığın yerin alt kısmında o ikonlar hangisini istiyorsan üzerine tıklıyorsun msjda rakam olarak görünüyor mesajı gönderince hareketleniyor canlanıyor ikonlar :KK70:D

kızlar oda bişey mi?Ben memelerden önümü göremiyorum artık yürüyebilmek için birini sağa birini sola çekip ortadan yolumu bulmaya çalışıcam nerdeyse:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:benimkiler zaten büyüktü şimdi iyice büyüdü.:KK52:

ahahaha sen ne zıpır bişesin ya her mesajın kopmalık :KK70:

ya büyüklük konusuna değinirsek yandık 85 ti benim en son 105e sığdırmaya çalışmıştım ilerde nolcak bilmiyorum :KK53:

ahh bacım ah çevremde arkadaşlarım var doğum yapan görüyorum da kiminin omuzdan dirseğine kadar çatlamış kiminin bacak içleri fena kimi doğuma kadar 40 kilo almış kiminin bi dişi gitmiş bunları gördükçe öyle tırstım kiiiii
:KK50::KK50::KK52::KK52::KK43::KK43:

ya büyüklük konusuna değinirsek yandık 85 ti benim en son 105e sığdırmaya çalışmıştım ilerde nolcak bilmiyorum :KK53:
ilerde nereye sığdıracağımızı ben sana söyleyim leğene koyup gezecez başka yolu yok.Benim kapıdan önce memeler sonra ben geçiyoruz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

ilerde nereye sığdıracağımızı ben sana söyleyim leğene koyup gezecez başka yolu yok.Benim kapıdan önce memeler sonra ben geçiyoruz:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

hahahaahah inanırım inanırım :KK70: aynaya bakınca 3 kafa görüyorum artık bende başım kadar oldular :KK70::KK70::KK70::

aynen benimde gülerken karnım hop hop hopluyo bende tutuyorum çocuğun başı dönmesin içerde diye :KK70:
hahahha zavallılar nerden düşük şu deli annelere diyolardır.Düşünsene çocuk tam amniyon sıvısından bir yudum içecek biz gülüyoruz sarsılıyor içemiyor gıcık olmuştur içerde:KK52::KK52::KK52::KK52::KK52::KK52:

X