2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

merhaba güzel hamişler,

çalışanlar için bol dinlenmeceli bir haftasonu olsun. benim gibi evde olanlar zamanı kovalamaya devam:)) evdeyken zaman geçmiyor. her an bir kuruntu ile başbaşayız.... eşim artık dalga geçiyor; kız olursa hüsnüye kuruntu, erkek olursa hüsnü kuruntu olsun diye.... sanırım 16. haftayı doldurmadan bana rahat yok(

ecmel'cim sen de sıkma canını, bence babanla da konuşmayı dene, en azından yarımşar gün izin istesen belki anlayışla karşılar... sen ve bebeğin çok değerlisiniz... :))

Moralım cok kotu direnecek gucum kalmadı

Canım ben çalışıyorum ama kuruntu ben de var maalesef kalp atışını duyduktan sonra rahatlarim diyordum ama şimdi de ya kalp atışı Allah korusun durursa diye ödüm patlıyor forumlara bakıyorum bir belirtisi de yokmuş.. dr uma bu durumu sormayı düşünüyorum bende aşırı bi evham mı var acaba ne dersiniz kızlar? Sürekli goguslerimi kontrol ediyorum hassasiyeti devam ediyor mu diye ya da 3-4 saat midem bulanmasa korkuyorum bişey mi oldu yavruma diye..

yok guselım vermez babam cok katı bu konularda ...
Maf durumdayım psıkolojık olarakta
Sevındım adına cnm keske bende hamıle olmasaydım
Herkesin kendine göre sıkıntısı var elbet. Ama senınkıler hamıle olmasanda farklı olacakmıydı öyle düşün. Böyle söyleme. Allah dermansız dert vermesin kimseye. Her hamiş haberinde hüngür hüngür ağlayanlar biliyorum çocukları olmadıkları için. Onlarda sizinki sıkıntımı benimki yanında derler eminim. Herşey bişekilde yoluna girer kendini üzme bence. Rahat olmaya calış.

Ya nerden aldın çantayı. Resmini paylaşman mümkünmü. Bendr istiyorum o çantalardan. Nekadara aldın??

Herkese selam. Haftaya ümraniye hisar hastanesi Ayşe hanımdan randevu aldım. Bu hastaneye gideniniz var mı???

Canimm yaaa bukadar yogunmu babanda isler
arkadasin dedigi gibi baban yani bugun bari calisma.
ben evde oturuyorum inan oturmaktan yatmaktan bunaldim vakit gecmiyo cunku bide sersem gibi oluyorum.ahsap boyamakla gecirmeye calisiyorum :)

doğru diyosun canım, bende evdeyim gidecek yerim de yok
allahtah aöf sınavlarının telaşı var, o bitince örgü başlayım bari

Ya nerden aldın çantayı. Resmini paylaşman mümkünmü. Bendr istiyorum o çantalardan. Nekadara aldın??

Hello babyde buldum tabiki paylaşırım neden olmasın. Çok ucuz değildi 90 lira ama ben yabancı sitelerdede okudum herkes çok kullanışlı olduğunu söylüyor. Ana kucağından daha çok kullanıyor yabancılar :)))

Hello babyde buldum tabiki paylaşırım neden olmasın. Çok ucuz değildi 90 lira ama ben yabancı sitelerdede okudum herkes çok kullanışlı olduğunu söylüyor. Ana kucağından daha çok kullanıyor yabancılar :)))

ama gitme, sen güçlü birisin.. sana ait okuduğum şeylerden bunu anlıyorum
neşeni hem kendinden hem bizden eksik etme

hepimiz gebeyiz sizleride üzmeye hakkım yok o sebeple yazmak ıstemyıorum ıkı guluyosam ucunye sıkıntılarımı yazıyorum hos olmuyo arada yıne yazarım ama kımsenın kafasını bu tur seylerle doldurmak ıstemem sağolun hepınız bende sızlerle mutluyum emın olun

kızlar ne alemdesiniz,
anneme geldim kahvaltıya ayptr söylemesi canım patates kzartması çekti çok,kahvaltmı ettm ama midem bulanıyo çok su anda napıcmki

bende dunden kalma kızartma bısı yedım yazmıycam mıdem fena bulanıyo annemden lımon ıstedım babamla gondercek ıs yerıme kesıp lımon yıyım barı fenaa yedıklerım agzıma gelıyo:120:

kızlar hala noktayı sizle paylaşmak istedim bugün kalp atışlarını duymaya diye gittim kocaman elli kollu bi bebekle karsilastim on haftalık benim sekiz diye hesapladığı bebeğim elleri ayakları kafasi hepsi tamdı cook saskin çok

hay maşallah cnm sen temmuz annesı olcaksın desene cabuk buyumus kuzucuk

ayyuka herhalde cnm ya bu arada sana birşey söylemek istiyorum cnm ben ilk oğluma hamileyken yedi sekiz haftalık felandi eşimle ayrilik kararı aldık daha doğrusu o aldı babam tamam ayrilinca başımın üstünde yerin var ama sen bu yaşta (22yasindaydim)bir çocukla dul bi kadın olmayı haketmiyosun alkuracaksın ddi ben ağladım olmaz dedim aldiramam ddim dinleyen yok beni sonuc olarak boyolunu buldum aldirmadim esimle baristik cook sukurki hepsini atlattik arada tabiki olmuyomu oluyo tartismalar bak simdi ikinci melegime hamileyim asla ilk hamileligimde yasadiklarimi baskasi yasasin istemem bir ay baba evinde karninda bebekle beklemek cok zordu ama bak duzeldi iste ben ilkinde senin yasadiklarinin kat ve kat ustunu yasadim senin kocan en azindan yanina cagiriyo benimki iki cihan bir araya gelse olmaz daha diyodu:))

benımkı ınadı yuzunden bıraktı gıttı evını yuvasını cocugunu benı gıderken bebekten haberı yoktu suprız oldu banada ama sonuc olarak ınat edıyo ....benı uzen kahredende bu ben onu buraya bebek haberımızı kutlamaya gelmesını bıle bekledım ama yok

sende cok sınanmıssın guselım rabbım hayırlısını vermıs cok sukur barısmıssınız bız kus degılız ama agır konusmaları benı olmekten beter etıyo karnımdakı kuzuyla benı uzmeye hakkı yok

Son düzenleme:

metanetli olmaktan baska bir caren varmi cnm yok o yuzden guclu ol ben hamile oldugumu ogrenince cook agladim ki bes aydir korunmuyodum beklenen bi bebekti co" korktum ona ragme? ya ayni syleri yasarsam diye insanlar bazen cok acimadiz olabiliyo yorum yaparken annemin bi teyzesi var hamile kaldigimi duyunca bana hic akil yokmu kizim sende bu adam sana ilk hamileliginde neler yapti bode bu adama ikinciyi doguruyosun ddi sok oldum ama benim esim evet ilk hamile kaldigimda cok cektirdi bir iki ay ama sonrasinda cok sukur iyiydik diyemiyosun iste uc senedir cok sukur bi problem yasamadik diye insanlarin yargisi hemen hazir ben olsam bosarim ben olsam soyle yaparim boyle yaposarim cnm kimseyi takma hatta kocani bile takma nasil istiyosan ole davran bebek senin hayat senin gonul senin ama sunu unutma uzılursen kendine kotuluk yaparsin cnku ne yasicaan ztn cizılmis sen naparsan yap yasicaksin ztn cok uzulince daha hafif olmicak yasicaklarin

Saol bebeim bnmmmm )) walla insN rhtlio goruncee haftaya insalla pitpitlari duycaz ) yatiorm simdi yoruldumm ahahah moda girdim hemennn sen napiosun tatlim?

tatlım cok sewındım gozun aydın haftaya bende kalp atıslarını duymak ıcın gıdıcem ınsallah hersey cok guzel olucak

Kızlar bende nasip olursa ağustos annesi olucam sat 22 kasım 6 gün geçerken kanda 296.77 çıktı doktor alttan da baktı göremedi dış gebelik olabilir dedi 2 gün sonra yenile kan testini dedi yarın bakalım ne olcak kafam karma karışık sevinemedik bile (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…