2014 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

:))) aynen öyle canım Mobilyası Çilekten aldık, dolabını almadım ama benim ev dolap dolu diye. o kilimi de english home'dan %50 indirim vardı çok komik bi paraya aldım. 45 lira mi neydi. piyasadaki çocuk odası kilim/halılarının fiyatlarını düşünürsek çok uygun oldu. emzirme koltuğum aslında salonun berjeri, onun üzerine açık renk şal ya da örtü atacağım. kahverengi biraz alakasız oldu. güzel dileklerin için sağol canım. mobilya alacaksan bi an önce al derim, kokusuz dendiği halde hala kokuyor 1.5 aydır :KK43:

ne kadar uyguna almışsın halıyı ben 400 lira verdim ya.benm halımda şu $48fkgsr99jk3x1372114335.jpg

valla canım iki hafta sonra tekrar gideceksen üstüne tekrar sir yaptırma bence zaten tahriş olmuş.. biraz bepantem krem varsa ondan sür..nemli olmasın birde pudrayla kurut istersen enfeksiyon kapmasın..geçmiş olsun cok..
börek ben de attım buzluğa vişne attım biraz cıkarıp hemen kompostosunu yaparız diye cok severim de ben:)) aslında ben uzaktan gelenleri düşünüyorum onlara yemek yapamam ben milleti de yormak istemiyorum pratik birşeyler düşünüyorum ama bulamıyorum belki biraz lahmacun atılabilir buzluğa bir kaç gün öncesinden ya da artık eşim lokantadan getirecek başka care yok gibi:KK43:

benm annemle kayınvalidem olur yanımda anneme şimdiden tembih ediyorum dolapta ne var ne yok yapın pişirin yiyin yedirin diye. bana hi. sormal kafana göre takıl diye

canım sıvılce olması normal uzun zamandır olmuyorsun.sivilce gecer. 2.ye iyi bir kuaföre gıt orda yaptır hijjene önem ver. ağda en iyisi

bu kuaför temiz aslında ama başka bir yere mi gideyim nereye gideym hiç bilmiyorum ki. 25 lira verdim tüm bacak ve özel bölge için çok mu acaba onu da bilmiyorum

kızlar cumartesi günü ilk defa kuaföre gidip bikini bölgesine ağda yaptırdım allahım nasııl bir acı o öyle yaptıranlar nasıl dayanıyor çok zor. ilk defa olduğunu için çok canım yandı birde tam yapamadılar ağda hepsini alamadım 2 hafta sonra tekrar gel dedi. ama bende acayip sivilce çıktı ya o bölgede iltihaplı gibi ne yapsam acaba cildim biraz hassas zaten normalde de bacaklarım bile kanar bacaklarım da çok kızardı geçer mi dersiniz?:44::44:

bu kuaför temiz aslında ama başka bir yere mi gideyim nereye gideym hiç bilmiyorum ki. 25 lira verdim tüm bacak ve özel bölge için çok mu acaba onu da bilmiyorum

canım az.. nerede oturuyorsun sen? ben sadece bikibi bölgeme 25 lira veriyorum.. komple 80 lira sen bence değiştir. sivilceler kaç gündür var?

canım az.. nerede oturuyorsun sen? ben sadece bikibi bölgeme 25 lira veriyorum.. komple 80 lira sen bence değiştir. sivilceler kaç gündür var?

az değil bence komple 80 çok :) bu çok değişken galiba komple 50 normal, 25 bacak+bikini bölgesi normal bence. siz nerede oturuyorsunuz? :):KK53:

canım eminimki kalite, dokuma farkı felan büyüktür :) ama yine de çok vermişsin. olsun güle güle kullanın deseni de güzelmiş.

ya bildiğim kadarıyla bu halılardan tüyü cıkmayanı tercih edilmesi gerekiyormuş.. ama ben de madam cocoda bi tane gördüm aklım onda kaldı inşallah tüy dökmüyordur..bu ara o kadar cok para gidiyor ki insan uyguna almak istiyor

canım cok değil bence tüm bölge.. ben sadece bikini bölgesi için 15tl ödedim

ya bildiğim kadarıyla bu halılardan tüyü cıkmayanı tercih edilmesi gerekiyormuş.. ama ben de madam cocoda bi tane gördüm aklım onda kaldı inşallah tüy dökmüyordur..bu ara o kadar cok para gidiyor ki insan uyguna almak istiyor

öyle tabi ben çok inceleyip araştırmadım. en kötü emekleyene kadar kullanırım dedim. bunlar pek tüylü değil zaten. emeklediğinde sıkıntı olursa da atar yeni daha pahalı bişey arayışına girerim dedim. doğru diyorsun, herşeye para gidince ekonomi yapmak gerekiyor. Madam cocconun da kilimleri çok güzell...

Valla iyi vermişsin ben koltuk altı ve genital bölgeye 50 verdim...bende doğumdan hemen önce gideceğim bakalım geçen kendimiz hallettik eşimle..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

Valla iyi vermişsin ben koltuk altı ve genital bölgeye 50 verdim...bende doğumdan hemen önce gideceğim bakalım geçen kendimiz hallettik eşimle..

Hiç kimsenin yağmurun bile böyle küçük elleri yoktu. .

benm eşim yardım etmiyor. ben yapamam diyor. allahtan ağda gibi birşeye onunla kalkışmadım kesinlikle yapamazmışım

kızlar cumartesi günü ilk defa kuaföre gidip bikini bölgesine ağda yaptırdım allahım nasııl bir acı o öyle yaptıranlar nasıl dayanıyor çok zor. ilk defa olduğunu için çok canım yandı birde tam yapamadılar ağda hepsini alamadım 2 hafta sonra tekrar gel dedi. ama bende acayip sivilce çıktı ya o bölgede iltihaplı gibi ne yapsam acaba cildim biraz hassas zaten normalde de bacaklarım bile kanar bacaklarım da çok kızardı geçer mi dersiniz?:44::44:

canim agdayla olan tahrislere bebanthol(dogru mu yazdim bilmiyorum) krem cok iyi geliyor ama gebelikte kullanilir mi bilmem.. ben yaklasik 7 yildir sir agda yaptiriyorum tecrubeliyim anlayacagin :KK1:

Annişler doktordan geliyoz kızımla 33+5 olduk 46 cm 2400 kg doktor herşey gelişmesi normal dedi bide sizin yorumlarınızı bekliyorum bu arada alttanda baktırdım vajinamda şişlik büyüme var gibi gelmişti meğer normalmiş artık 😊benden nst hiç istemicek derken 24 üne gün verdi heee tek olumsuz şey yine mantar yine mantar gece fitil sallıcam içeri yine 😭😭😭😭😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Annişler doktordan geliyoz kızımla 33+5 olduk 46 cm 2400 kg doktor herşey gelişmesi normal dedi bide sizin yorumlarınızı bekliyorum bu arada alttanda baktırdım vajinamda şişlik büyüme var gibi gelmişti meğer normalmiş artık 😊benden nst hiç istemicek derken 24 üne gün verdi heee tek olumsuz şey yine mantar yine mantar gece fitil sallıcam içeri yine 😭😭😭😭😭

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

bende de şişlik ve renk koyuluğu var canım normalmiş öyle mi iyi bari

:)) gözün aydın, ben de bugün göreceğim. İLk kez NST'ye giricez.... :KK49:

senin de gozun aydin canim, ya benim doktor sancilar baslayana kadar nstye gerek yok dedi acaba var mi baska bi doktor benimki gibi. cati muayenesine de gerek yok diyo dogum baslamadan her kadinin catisi dardir diyo baksam da bisey farketmez, piyasadaki doktorlar bakip hemen catin dar sezeryan yapalim diyorlar diyo.. ama burdaki arkadaslarin bi cogunun doktoru yapmis ya da yapacakmis kafam karisti vallaha

X